Smartlabs Hydro Delicate - diskuze k produktu

Celkem dotazů
11
16 odpověď
Dobrý den, jak je to s obsahem laktózy?
Jedná se o klasický syrovátkový hydrolyzovaný koncentrát, laktóza by měla být do 10ti %, spíše se bude pohybovat okolo 5 - 8%, záleží na mnoha faktorech, každá šarže může být také trochu odlišná.
Dobrý den, davam si pred treninkem (aerobni 60 min) combo 8 a ihned po treninku BCAA od my protein v cca 3g mnozstvi a 40 min po treninku si davam hydro, za dalsi pul hodiny pevnou stravu, je tato kombinace vhodna pro redukci hmotnosti ? A je vhodne zaradit do tohoto schematu toto hydro ? Dochazi mi totiz to co jsem mela doposud tak musim poridit nove.
Zdravím, upřímně já hydro už nedoporučuji skoro nikomu. Existují sice studie, které potvrzují jeho "lepší" schopnost napomoci regeneraci jak klasicky ultrafiltrovaný koncentrát/izoltá, ale nově se znovu objevují studie, která tato tvrzení vyvrací a posuzují klasický koncentrát/izolát ne-hydrolyzovaný jako lepší volbu. Celkově se jedná také z hlediska nutričního o lepší potravinu vzhledem k obsahu zdraví prospěšných bílkovinných mikrofrakcí, které se hydrolýzou zničí. Za mě tedy BCAA hlavně před a při výkonu, ideálně s tyrosinem a po výkonu cca 30 min po 20 - 30g čistých bílkovin ze syrovátkového izolátu nebo kvalitního nedenaturovaného koncentrátu.
dobrý den, takze si muzu vybrat misto hydra treba toto http://aktin.cz/proteiny/tpw-diet-whey-isolate-97-1000g ? Diky
Ano, určitě.
Dobrý den, chtěla bych si zakoupit protein Smartlabs Hydro Delicate, který bych pila cca 20-30min po tréninku + zařadit BCAA BioTech BCAA Nano 3D (1tableta před+2 tablety po fitku), chci se zeptat jestli je tato kombinace vhodná pro zachování svalů a snižování tuku? Před sportem nalačno stačí také jedna tableta těchto BCAA před výkonem? Velice děkuji
Brát k tomuto proteinu bcaa je ciré plítvání peněz tento ptrotein jich obsahuje až až
Zdravím, jak říká hulk pode mnou. Kdybyste moc chtěla BCAA využívát, doporučil bych pak sypké a to zejména před a při výkonu ideálně v kombinaci s tyrosinem rozmíchat do nápoje a v dávkování dohromady okolo 10g.
Dobrý den. V popisu obsahu makroživin je asi chyba. 100g výrobku by mělo obsahovat 70g bílkovin, ne 75, tím pádem i méně kcal. Just sayin...
Dobrý den, děkujeme za upozornění.
Dobrý den. Chci se zeptat jaký, krom chuti, je rozdíl mezi vašimi dvěma HYDRO-produkty. Dle Vašich odpovědí v dotazech a cen tyto produkty stavíte na roveň, ovšem zpracování - stupeň hydrolýzy 4 vs. 32 se mi jeví jako propastný. Je 100% proteinu v balení hydrolyzováno, nebo prášek obsahuje další příměsi méně kvalitně zpracovaných proteinů? Deklarace procentuálního obsahu proteinu je sice fajn, ale u těchto výrobků jsou přeci jen zásadnější parametry. Děkuji za odpověď
V obou případech se jedná o kompletně hydrolyzovanou surovinu, akorát surovina v Hydro Delicate prošla nižším stupněm hydrolýzy, není tolk naštěpená a její vstřebatelnost pak může být pomalejší než u Hydro Traditional. Že ve finále tento fakt něco ovlivní je však dle mého názoru velmi nepravděpodobné.
Tudíž informace pro laika - dle Vaší odpovědi - stupeň hydrolýzy 4 = téměř to samé jako 32 ??? A jak uvádíte u popisu výrobků, u každého z nich je molární hmotnost totožná ??? Je mi tak nějak jasné že "ve finále" si tělo bílkoviny zpracuje, ať jsou vyrobené tak či tak.. Děkuji za odpověď
Hydrolyzát syrovátkové bílkoviny s DH 4 má pomalejší vstřebatelnost jak 32, je méně hořký a obsahuje více pro tělo poměrně hodnotných mikrofrakcí. Celé hydro je diskutabilní produkt a i když je extrémně oblíbené a asi má svá využití, já osobně bych šel do obyčejného syrovátkové koncentrátu ideálně v kombinaci s mléčným proteinem/kaseinem, např. Peptide Fusion, nebo obyčejné WPC Whey 100, Cellucor Whey nebo mix Combat od MP také rozumná volba.
Zdravím,je do diety lepší hydrolyzát, konkrétně tento, nebo izolát jako např: SMARTLABS CFM 100% WHEY PROTEIN nebo SMARTLABS 100% WHEY TASTY PROTEIN ?
Pokud chcete maximalizovat regeneraci, tak hydrolyzát, pokud se chcete primárně soustředit na anabolickou odezvu - svalový růst, doporučil bych kalsický izolát/koncentrát.
Jaký stupeň hydrolýzy má tento protein?
4.
Dobrý den uvažuji o koupi hydra ale vyzkoušela jsem vzorek hydra od smartlabs a je to na mě až moc hořké a tak by mě zajímalo jak tento hydro protein hořký o proti klasickému hydru od smartlabs. děkuji
Tento je dalo by se říci chutnající zcela běžně jako ostatní nehydrolyzované syrovátkové proteiny, hořký, pokud vůbec, je jen velmi decentně.
aký je rozdiel medzi delicate a traditional?... vyzerá to byt to samé
Hydro Traditional obsahuje protein s vyšším stupněm hydrolýzy, což se projeví na vysoké hořkosti produktu, na kterou se však dá docela dobře zvyknout.
Zdravim. Rekl bych, ze Vase kombinace je idealni. BCAAcka dejte tesne pred vykonem (dle davkovani na etikete, ktere je psane podle vahy) a Hydro po vykonu, nejlepe se sacharidy, jenz maji vysoke GI, tzn. napriklad maltodextrin, dextroza v prasku, kterou pak davejte primo do proteinu. Vhodne je i ovoce, napriklad banan, bud namixovane s protienem, nebo zvlast samotne.
Dobrý den, mám dotaz, chtěl bych před tréninkem ve sportovním lezení zařadit BCAA kapsle od Smartlabs, na ochranu svalové hmoty a po tréninku dát tento protein pro regeneraci. Jen si nejsem jistý, jestli k sobě takhle moje kombinace jde. Můžete mi případně doporučit něco jiného? Děkuji