4,5
30 hodnocení

Delicate rozhodně není – Udělala jsem chybu. Běžně objednávám Hydro Traditional - Hořká čokoláda, teď jsem se přehmátla a objednala Hydro Delicate - Čokoláda. Stejný protein, stejné hodnoty, skoro stejná příchuť řeknete si. Hořkou čokoládu miluju pro výraznou chuť a nutnost ředit s více množstvím vody, přičemž na chuti jí to neubere. Naopak Čokoláda (Delicate) má už na první pohled jinou strunkturu, hrubší a neprášivou, a chuť je naprosto plochá. Kdyby šlo tu pixlu vrátit, udělám to. Kdo máte rád příchuť Hořká čokoláda, nekažte si tímhle chuť.

Mám doma 908g Delicate traditional - hořká čokoláda. Bohužel mi jeho chuť hned po prvním použití nesedla a klidně bych tento protein s Vámi vyměnil.

Nejlepší hydro – Skvělá rozpustnost a výborná chuť! Vanilková příchuť bezkonkurenční. :-)

Nejlepší hydro – Stravitelnost, rozpostnost bez problémů.

Nejlepší hydro – Doporučuji, měla jsem strach že podle recenzí bude otřesná chuť, ale spletla jsem se protein chutná skvěle napodobuje kakao . MŇAM!

Nejoblíbenější hydro! – Podle mě skvělá chuť, rozpustnost a všechno.

Nevýrazná chuť – V porovnání s Hydro Traditional variantou od stejného výrobce jsem čokoládu téměř vůbec necítil. Také o něco víc práší. Rozpustnost je ale v pořádku a stravitelnost také ok.

Super hydro – Vanilka moc dobra