Smartlabs Hydro Traditional

Smartlabs Hydro Traditional - uživatelské recenze a hodnocení

Do 70% bílkovin

Smartlabs Hydro Traditional - 100 % hydrolyzovaný syrovátkový protein

Smartlabs HYDRO Traditional představuje unikátní proteinový přípravek, jehož vyjimečnost spočívá zejména v rychlé vstřebatelnosti. Důvodem je vysoký obsah peptidů získaných enzymatickou hydrolýzou syrovátkové bílkoviny (stupeň hydrolýzy je 32). Krátké peptidy (mol. hmotnost pod 1000 Daltonů) tvoří víc jak 80 % bílkoviny. Vysoký podíl krátkých peptidů zabezpečí lepší absorpci a udržení bílkovin oproti nehydrolyzovanému proteinu.

Vstřebávání krátkých peptidů je dokonce rychlejší než přenos samotných aminokyselin (díky specifickému transportu), živiny se tak dostanou do těla rychleji než z běžných zdrojů proteinu.

Jedinečnost Smartlabs HYDRO Traditional nově podtrhuje ochucení kakaem z nepražených kakaových bobů (Ekvádor). Nepražené kakaové boby obsahují více než 300 chemicky identifikovatelných látek. Jsou bohatým zdrojem minerálních látek a vitamínů (hořčík, organická síra, železo, mangan, chrom, zinek, měď, vitamín C) a antioxidantů s obsahem 10 % flavonoidních antioxidantů. Příznivci zdravé výživy hovoří o super potravině. Co se týče chuti, i ta doznala značného zlepšení, je plnější, čokoládovější.

Smartlabs Hydro Traditional s ohledem na obsah bílkovin přispívá k:

 • k tvorbě svalové hmoty
 • k udržení svalové hmoty
 • doplnění bílkovin u těžce trénujících sportovců, silových sportovců, vegetariánů a dalších osob se zvýšenou potřebou bílkovin
Hodnocení celkem
4.5 / 5
101 hodnocení
Doporučuje
94 %
95 z 101 uživatelů
 • oříšek
  oříšek
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

Zatím nejlepší protein (hořká čokoláda), který jsem ochutnal!

Když jsem v popisu produktu a následně přímo na obalu viděl sebevědomé nápisy o ekvádorských kakaových bobech myslel jsem si svoje, ale musím přiznat, že lepší protein jsem zatím neochutnal. Skutečně jsem cítil chuť podobnou hořké tabulkové čokoládě!!! Pro úplnost dodám, že se samozřejmě nejedná o žádný slaďák a přesně to mi vyhovuje. Protein navíc nepřáší a velmi dobře se rozpouští. Co se oříškové příchutě týče, tak jsem byl trochu zklamaný. S porovnání s parádní hořkou čokoládou byla chuť mladá a nevýrazná. Ještě někdy ji zkusím a budu se snažit oprostit ot dojmů s druhé varianty. Suma, sumárum - jednoznačné doporučení! podtrhuje ochucení kakaem z nepražených kakaových bobů (Ekvádor). Nepra

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

Doporučujuu!

Rozpustnost úžasná, do příchuti hořká čokoláda doporučuji dost vody, protože tady výrobce neklame a hořká čokoládka je opravdu HODNĚ HOŘKÁ :-D

Přínosná recenze?
 • ledová káva
  ledová káva

Nejhorší protein

Dle recenzí jsem sáhl po tomto proteinu a je to katastrofa.. Nedá se to pít

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

Nejlepší co jsem měla!!

Vyhovuje mi jeho chuť i konzistence a hlavně to, že není skoro vůbec sladký, prostě skvělý! Jen trošku pění ale to není problém :)

Přínosná recenze?
 • ledová káva
  ledová káva

Skvělé hydro

Lehce stravitelný a ve výborné příchuti ledová káva velmi chutný protein. Co bych mu vytkl je rozpustnost - nechává nerozpuštěné kousky proteinu a trošku pění. Určitě do něj půjdu znovu.

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda
 • ledová káva
  ledová káva

"Jiný protein už nechci", jak mi radí Aktin :)

Dlouhodobě používám protein od Smartlabsu a tak jsem nadšeně odzkoušel novou příchuť a velmi mile mě překvapila. Myslel jsem, že hořkou čokoládu už nic netrumfne, ale tato se mu minimálně vyrovná. Pokud je na Vás naopak hořká čokoláda hořká až moc, pak ledová káva je určitě sladší. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, zklamaní jistě nebudete.

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

Protein

Ze začátku na mě chuť čokolády byla hodně hořká, ale postupem času jsem si zvykla. Celkem dobrý :)

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

Kvalitní hydro

Klasika mezi hydry. Typická chuť. Za mne trochu vyšší prašnost a horší rozpustnost.

Přínosná recenze?
 • oříšek
  oříšek

Rychlá vstřebatelnost, 100% účinek

Pořád tady čtu hodnocení týkající se příchutě - upřímně, o tohle mě osobně vůbec nejde, obchod se suplementy není cukrárna. To, že to nechutná jako malta je jen benefit - na příchutě se dá zvyknout, a konkrétně já si občas pomáhám jogurtem :-) Jako zrovna v případě tohoto produktu. Tedy - protože pro většinu lidí je chuť tak STRAŠNĚ DŮLEŽITÁ - ano, nechutná to úplně top, ale u tohoto typu produktu se to dá čekat...naopak oproti jiným podobným produktům je chuť ucházející a čichat k proteinu přece taky nemusíte :-D TZN. ano opravdu dvakrát nevoní. ALE: je opravdu skvěle vstřebatelný a má supr účinky, rychlá regenerace - mívám velmi náročné tréningy, a po požití tohoto proteinu se cítím skvěle, rychle se regeneruji a nepozoruji žádný příznak "zavodnění". Tedy vřele doporučuji :-)

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

hořká čokoláda

Pro ty co pijí protein na chuť to rozhodně není nicméně mě moc chutná lehce nahořklá chuť čokolády , krásně voní, perfektně se tráví

Přínosná recenze?

Nečekal, jsem takovou extra výbornou chuť:) Hořká čokoláda pro mě excelentní:) rozpustnost výborná, sice mi trochu zapění ale není to moc, nepráší skoro vůbec. Stravitelnost taky dobrá, opravdu nevíte do par minut, že jste něco vypili. Jinak nemohu se dočkat, až si ho mohu dát, ráno jsem byl natěšený jak malé dítě na kakao, po tréninku to samé. Jediná škoda nebo zbytečnost velký kbelík ten obsah nejde moc poznat, vlezla by tam ještě jedna dávka. Opravdu mohu jenom doporučit! Podle mě super věc pro každého kdo se věnuje nějakému sportu, pro doplnění bílkovin.

Přínosná recenze?

Jeden z nejkvalitnější (ne-li nejkvalitnější) hydro protein na trhu. Stravitelnost, rozpustnost, prašnost - 10/10.Po první dávce (2 odměrky do 300ml vody) se z toho přítelkyně málem poblila a já měl co dělat, abych ji nenásledoval. Druhá, třetí dávka stále stejně odporná ale poté jsme si na hořkou chuť proteinu zvykli. Nikdy by nás nenapadlo, že i na toto si může člověk zvyknout, ale je tomu tak. 10/10 a nyní se na něj po tréninku vyloženě těšíme a moc nám chutná :-).

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

Naprostá spokojenost

Jeden z mala proteinu, po kterem mi neni spatne a lahodna prichut cokolady krasne jakykoli shake ci smoothie osladi, takze jiz neni treba doslazovat:)

Přínosná recenze?
 • ledová káva
  ledová káva

velmi dobré!!

Měla jsem příchuť oříškovou čokoládu a ice coffee, a chuťově obě moc doporučuju, ale je možne že někomu to muže přijit lehce nahořkle ikdyž ja tam nic takoveho necitim protože jsem si nejspíš zvykla :D

Přínosná recenze?
 • oříšková čokoláda
  oříšková čokoláda
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

Pro milovníky kakaa

Zvolila jsem příchuť hořká čokoláda s rozporuplnými názory konzumentů a pro jistotu zvolila menší balení. Za sebe mohu říct, že chutá výborně. Jestli jsi fanoušek kvalitní hořké čokolády, dobrého kakaka, rád si ochucuješ kakaem tvarohy nebo ho přidáváš do shaku pro zpestření (anebo chodíš ujídat jen tak :D), určitě ti bude chutnat i tehle protein. Díky intenzitě příchuti se dá přidat (a doporučuji přidat) více vody než běžně. Jeho nevýhodou je jen vysoká prášivost a s tím spojená trochu horší rozpustnost, dokonce se drží na hladině vody a mám problém to mixnout tyčovým mixérem, když přidávám banán. Nejlepší je prostě shaker zavřít a ručně intenzivně prostřepat, pak se hrudkám vyhneš, a teprve potom přidat banán. Příchuť oříšková čokoláda chutná jako hořká čokoláda ochuzená o část kakaa. Prášovost proteinu je u této příchuti stejná.

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

Hydro je prostě hydro

Hydro, je prostě hydro. Kdo chce výsledky, nehledá super navoněné koktaily :)

Přínosná recenze?

Chuť hrozná, ale složení a stravitelnost nemá obdoby.

Přínosná recenze?

Clovek musi prekousnout chut a smrad. :D Jinak 5/5

Přínosná recenze?
 • oříšková čokoláda
  oříšková čokoláda

Docela v pohodě

Dobré hydro. Ideální stravitelnost, rozpustnost taky v pohodě, jen ta chuť mi moc nesedla, taková chemičárna. Na trhu jsou rozhodně chutnější hydrolyzáty.

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

Nejlepší

To nejlepší po tréninku, co může být. Na chuť se musí chvíli zvykat po ostatních přeslazených proteinech, ale pak už nebudete chtít nic jiného.

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

To snad ne!

Nikdy jsem u proteinu neřešil tolik chuť (pil jsem i protein, který dle kamaráda smrděl jak sáček od vysavače) a tak mě od koupě negativní recenze, které se týkaly chuti neodradily. Říkal jsem si, že nejsem žádná "fajnovka", hořkou čokoládu zbožňuju a zkousnu to. No bohužel tohle opravdu nejde, ta chuť nemá s hořkou čokoládou pranic společného. Buď jsem narazil na špatné balení nebo opravdu nevím. Ovšem pít se to nedalo a to snesu opravdu dost. Když už jsem teda protein vypil (zkoušel jsem mu dát šanci 3 x), tak při použití před tréninkem mi bylo po celou dobu cvičení špatně a natahovalo mě, což se mi nikdy předtím nestalo. Opravdu nevím, co si o tomto myslet, ale doma mi leží prakticky 2 kg tohoto proteinu, který nikdo nechtěl, i když jsem ho nabízel zadarmo, že je toho škoda, aby se mi to válelo doma.

Přínosná recenze?
 • hořká čokoláda
  hořká čokoláda

výborný!!

Objednala jsem si příchuť hořká čokoláda, přestože jí sama moc neholduji a nelitovala jsem. Ráno jsem se budila a těšila jsem se, až si tento protein budu moci dát. Chuť čokolády byla velmi přirozená a lahodná. Necítila jsem nic umělého a mám v plánu pořídit i nadále.

Přínosná recenze?

the best!

Přínosná recenze?

Úžasná chuť,čísla a kvalita :) Spokojenost nejvyšší a jiný Hydro už nechci :)

Přínosná recenze?

Koupil jsem tento protein jen na zkoušku v příchuti oříšek a jsem absolutně ohromen. Stravitelnost je perfektní a nijak nezatěžuje trávení. Cena velmi dobrá a příchuť je jednoznače výborná, škoda že jsem jej nevyzkoušel už dříve.

Přínosná recenze?

Nechápu lidi co si tu stěžují na chuť, chutná jako hydro s tímto stupněm hydrolýzy i od jiných značek a navíc za lepší cenu. Nejspíše to psali lidé, kteří měli hydro poprvé. Jinak opravdu povedený produkt.

Přínosná recenze?

Skvělá rozpustnost, složení i chuť ... pravda, že po první dávce jsem měl dosti smíšené pocity, ale když tomu příjdete na chuť, nebudete chtít nic jiného ... pro mě příjemná změna od přeslazených a uměle chutnajících proteinů jiných značek, takže za mě 10/10! :-)

Přínosná recenze?

Po tréninku skvělá věc, nová příchuť oříšek docela i slušně chutná, na to, že jde o hydro.

Přínosná recenze?

Výborná chuť, skvělá rozpustnost a vstřebatelnost. Za mě 10/10 zatím nejlepší hydro, co jsem měl.

Přínosná recenze?

Absolutní špička!! Mám jasno a po prvních 2 kýblech nechci žádný jiný. Cena je lehce vyšší, ale to není nic hrozného. Dal bych 11/10 ale to bohužel nejde:)

Přínosná recenze?

Stravitelnost 10/10. Momentálně jsem na kombinaci NO před tréninkem, Cell-Tech po tréninku a cca po 30-ti minutách tento Hydro. Zatím první protein který mi nezpůsobuje v téhle kombinaci žaludeční pochody. První dávka byla porod, ale jak píše p. Hubík výše, tak nějak to zachutnalo a po pár dávkách se na protein těším. Účinky těžko hodnotit.... Ale ten jeden bod dolů jen kvůli chuti.

Přínosná recenze?

Chuť mi nevadí, vstřebatelnost výborná!

Přínosná recenze?

Super biochemické složení, skvělý poměr cena/ výkon. Nízký obsah laktózy a výborná zabudovatelnost. Jedno velké ALE: Nekupovat příchuť hořká čokoláda: Páchne jak zvratky, chutná jak zvratky, a je těžké se při pití nepozvracet. Jediné řešení je to exnout jedním tahem, protože to je fakt hnus. Jiné příchuti jsou ale dobré!!! Takže doporučuju např. vanilku, ta už chutná normálně. Nechápu, proč tuhle šílenou příchuť z hořkého kakaa dělají, zbytečně si kazí pověst, protože ty proteiny jsou špičkové!!!!

Přínosná recenze?

Rozpustnost bez problému, pěnivost taktéž. Složení super, chuť naprosto dokonalá! A co se týče vstřebatelnosti, ta je až nepochopitelně rychlá. Za mě má tento protein 10/10.

Přínosná recenze?

Vyborny protein, micham to s maltou ihned po treninku a parada :)

Přínosná recenze?

protein neprasi, stravitelnost super, byl jsem pripraveny, ze to nebude zadna lahoda, ale ze to bude az tako y hnus jsem necekal

Přínosná recenze?

Prakticky bez konkurence. Slozeni na jednicku, ucinky maximalni. A pro me i chut hodne ok.

Přínosná recenze?

Výborný protein ... Mně osobně hodně chutná, protože mám rád kakao, perfektní stravitelnost a rozpustnost ... opravdu doporučuji !

Přínosná recenze?

Na chuť jsem si zvykla už při druhém použití, každopádně od doby, co ho používám, nemám žádné problémy s těžkým žaludkem po konzumaci proteinu a za chvíli ani nevím, že jsem nějaký protein vypila. Rozpustnost má velice dobrou, stupeň hydrolýzy? Bezkonkurenční!! Poměr cena a kvalita taktéž.

Přínosná recenze?

je to opravdu hořká čokoláda, trochu jak kakao na vaření,ale super stravitelnej a dá se to pít aji skrze hořkost .... doporučuji

Přínosná recenze?

Nejlepší... Nedám na něj dopustit a hlavně jeho hořká příchuť, na kterou jsem si nemohla zvyknout je vynikající.

Přínosná recenze?

Brutálně hořký, rozpustnost a stravitelnost super. Perfektní cena za hydro.

Přínosná recenze?

Vynikající stravitelnost a skvělá hořká chuť , kterou jsem si oblíbil , protože nesnáším přeslazená lepidla.Pro mně je to protein č 1

Přínosná recenze?

Kvalita 10/10, chuť 2/10 - chutná OPRAVDu otřesně, ale o tu tady nejde, takže finálni verdikt 9.

Přínosná recenze?

Můj novej šampión. Naprosto výbornej protein a to jak chuťově tak složením. Co se týká chuti, tak s tím opravdu nemám problém. Je pravda, že ze začátku je docela hořkej, ale ke konci má příjemnej sladkej 'dojezd'.

Přínosná recenze?

Stravitelnost 10/10Chuť 8/10 - docela dost hořký ,ale kdo má rád hořkou čokoládu tak v pohodě Rozpustnost 10/10-bez problémů Složení 10/10

Přínosná recenze?

Tak jsem otestoval nové složení Hydra s Ekvádorskými kakaovými boby. Chuť proteinu mi připomíná Pařížanku (nakyslý čoko tvaroh). U mě za 8/10 pro neobvyklou chuť, na kterou jsem si ale musel zvyknout. Co mě ale hodně naštvalo je složení, kdy z původních 75g bílkovin má koncentrát pouze 70g a navíc ani výrobce nebyl schopen zareagovat a opravit si to na svých stránkách. Považuji to za veliký krok zpět. Za takovou cenu bych očekával použití nejméně 80g koncentrátu, ne-li použití izolátu. Také množství tuku není příliš zanedbatelné. Složení tedy 7/10 + 1 bod za vyšší stupeň hydrolýzy. Jelikož jsem poměrně dost citlivý na laktózu, tak jsem byl zvědav, jak na tom bude toto hydro. Upřímně už jsel měl lépe stravitelné proteiny, ale i tak je výborná 9,5/10. Nepění a rozpustnost 10/10. Kdysi to možná byl jeden z nejlepších proteinů na trhu, ale dneska už lze najít lepší za lepší cenu. Proto celkové moje hodnocení je 8/10.

Přínosná recenze?

Skvely protein Chut sem do hodnoceni nezapocital mne slo o ucinnost a kvalitu pred chuti stejne ja si chci do proteinu vzdy namichat svuj 50g glukopur a je pravdou ze bez toho guukopuru bych to asi nezvladnul vypit :D Mam horsi traveni a tenhle protein mi nedela zadne problemy a skvele regeneruje prijde mi jakobych poradne nebusil ale porad busim intenzivne :D

Přínosná recenze?

Nevím co bych tomu vytkl. Zmiňovaná chuť je pro mě naopak příjemná. Ze začátku hořká, ale jak si člověk zvykne, tak opravdu chutná jako kvalitní hořká čokoláda. Prášek nepění, je ihned rozpuštěný a krásně voní. Dávám dávku po tréninku s maltodextrinem a kreatinem. Účinek na rychlost regenerace je sakra znát. Netajím se přízní k této značce, která mě už několikrát přesvědčila, že vyrábí produkty, které nejsou určené jen pro rychlé zisky, ale opravdu fungují a jsou za rozumnou cenu.

Přínosná recenze?

Už dva roky nejím po tréninku jinej protein a to vlastně jen kvůli jedné věci - 45g tohodle hydra po tréninku a druhej den mě nebolí svaly! U žádného proteinu člověk účinek neposílí, protože je to stejně jen na doplnění bílkovin a udržování těla v anabolismu. Hydro jde po tréninku ale přímo do svalů a účinek ucítí každej, kdo má kvalitní stravu. Rozpustnost? 10/10. Složení? 10/10 Chuť? 8/10 - prostě hořká. Na Scitec to chutí nemá. A v tomhle případě si rád kromě kvality připlatím i za značku, který věřím.

Přínosná recenze?

Chuťově není špatný, měl jsem hořkou čokoládu. Po otevření se na vás 'vylije' takové divné aroma, ale protein je opravdu špičkový. Ani trošičku nepráší, stačí opravdu jen párkrát otočit v šejkru a je okamžitě připravený.

Přínosná recenze?

Naprosto úžasná vstřebatelnost jak je napsáno. Chuť mi poprvé přišla divná, ale věřte nebo ne, teď už se na tu hořkou chuť po tréninku vyloženě těším a beru to jako pochoutku! 10 z 10 s čistým svědomím.

Přínosná recenze?

Opravdu jako žrádlo pro psy,takže určitě není pro každého,ale kdo chce kvalitu,ten to holt musí přežít. Trochu práší,ale za to se perfektně rozpouští. Pro rychlý přísun živin (k zamezení katabolismu) je ideální, díky nejrychlejší stravitelnosti,avšak za 10minut máte zase hlad

Přínosná recenze?

Chutná a smrdí sice jako žrádlo pro psy, ale těch 100ml snad neni problém vypít, ale to složení a stupeň hydrolýzy mě dostalo. Nepráší, nedělá hrudky, škvělá takřka okamžitá rozpustnost (stačí jen 3x obrátit v šejkru). Velice kvalitní protein za skvělou cenu.

Přínosná recenze?