Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Smartlabs Oat Snack

Smartlabs Oat Snack - diskuze k produktu

Soft-gainery (s vyšším podílem bílkovin)

Smartlabs Oat Snack - komplexní náhrada jídla

Smartlabs Oat Snack je bílkovino-sacharidová komplexní strava s ovesnými vločkami. Obsahuje 38 % kvalitních bílkovin, 50 % komplexních sacharidů s nízkým glykemickým indexem a pouze 5 % tuku, který je převážně rostlinného původu. Smartlabs Oat Snack obsahuje bílkoviny syrovátkového a kaseinového původu. Hlavní složkou je rychle vstřebatelný syrovátkový protein vyrobený procesem CFM, který zajistí vysoký nárůst hladiny aminokyselin v krvi (100 - 200% nad normální úroveň). Suplementací tak vzroste syntéza bílkovin v těle. Druhou bílkovinnou složkou je pomalu se vstřebávající micelární kasein, který zajistí přívod aminokyselin (25 - 50% nad normální úroveň) do organismu až po dobu 8 hod. a zabrání tak odbourávání svalových bílkovin.

Komplex pomalu se vstřebávajících bílkovin, sacharidů a vitamínů vhodný pro každodenní použití, jako náhrada stravy nejen při nedostatku času na běžné jídlo. Smartlabs Oat Snack je unikátní výrobek pro pomalé uvolňování energie ze sacharidů do krevního séra. Toho je dosaženo přidáním ovesných vloček, které mají nižší GI (glykemický index), než většina sacharidů nacházejících se v běžné stravě. Díky nízkému GI nedochází k prudkému vyplavení inzulínu. Krevní cukr se tak drží na vyrovnaných hodnotách. Ovesné vločky jsou zdrojem kvalitních sacharidů – prochází minimálním potravinářským zpracováním. Mají také vyšší obsah vlákniny, která pozitivně upravuje chod trávící soustavy. Smartlabs Oat Snack je dále obohacen o vitamíny a minerální látky, to vše bez umělých barviv a sladidel.

Každá porce Smartlabs Oat Snack obsahuje:

  • sacharidy s postupným uvolňováním (nízkým GI)
  • 30g kvalitních bílkovin syrovátky a kaseinu
  • dop oručenou denní dávku vitamínů
  •  velkou porci kvalitní vlákniny
Celkem dotazů Celkem dotazů
7
7 odpověď
Michaela Klásková
před 2 lety

Dobrý den, objednala jsem si příchuť oříšek, netušila jsem však, že se jedná o příchuť oříšková čokoláda (tento údaj zde neuvádíte). jelikož mi čokoládové příchutě nechutnají, dá se produkt ještě vyměnit za vanilkový? Balení je nerozdělané. Děkuji za odpověď.

Tomáš Janota
Tomáš Janota
před 2 lety

Dobrý den, děkujeme za upozornění, název příchuti na webu opravíme. Opravdu se jedná o oříškovou čokoládu, nicméně na rozdíl od čokoládové příchuti v ní není použito kakao, ale pouze přírodní aroma. Nicméně pokud chcete vyměnit za jinou příchuť, rádi Vám vyhovíme. Napište nám prosím na mail reklamace@aktin.cz číslo Vaší objednávky. Přeji pěkný zbytek dne.

robo
před 4 lety

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat zda byste mi doporučil tento gainer nebo Fusion taky od Smartlabsu?Rozhoduji se mezi nimi.A ještě jak to s užívání gaineru a proteináku po treninku.Co by mělo následovat dříve?Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Pokud se Vám lehce nabírá, vemte si Oat Snack, pokud těžko, svým složením je na Vás mířený spíše Fusion. Po tréninku můžete obojí, oba drinky obsahují bílkoviny. Důležitý je zejména denní příjem makroživin.

Igor
před 5 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento produkt vhodný do objemovky? nebo jaký jiný gainer bych si měl vzít?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Ano, lze doporučit i Oat Snack. Další slušné volby jsou Mutant Mass, Royal Mass, Trec gainery, Scitec gainery, Reflex gainery.

Tomáš Václavek
před 5 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda užívání tohoto začnu přibírat a nebo spíše ztrácet na váze?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Oat Snack je určen jako náhrada svačiny, když nestíháte, nebo jako komplexní přípravek doplňkové výživy pro nabírání hmoty, jehož účel závisí na dávkování vůči celkovému dennímu příjmu makroživin.

Robert Konečny
před 5 lety

Zdravím chci se zeptat kolik % tento produkt obsahuje syrovatky a kolik kaseinu, hledám produkt s poměrem 70% : 30 %

Pavel Kantořík - Smartlabs s.r.o.
před 5 lety

Zdravím, poměr micelárního kaseinu a wpc je cca 1:1

Anonymní uživatel
před 6 lety

prosim chtěl bych se zeptat kolik asi tak po jedne teto "krabičce" přiberu kilo??

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

To Vám bohužel nejsem absolutně schopen ani odhadnout. Snažte se v oboru bodybuildingu vzdělat, zjistit si něco okolo termínů jako denní příej makroživin, tréninkových rutinách na zisk svalového objemu a dále. Dobře by Vám mohl posloužit náš fitness magazín, zejména články 2012+.

raimund kramert
před 6 lety

dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento produkt vhodný po tréninku. Jestli se dá brát, jako klasický gainer, který ihned po tréninku doplní energii. Ptám se kvůli tomu, že se tam píše o pomalu vstřebatelných sacharidech.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

OatSnack je univerzální přípravek, slouží jako takový komplex živin, který jde využít jako dobrá náhrada za jídlo, když člověk nestíhá. Po výkonu můžete oatsnack bez obav využít také. Pamatujte, že nejdůležitější je denní příjem bílkovin, časování u makroživin je poměrně složitou a né až zas tak důležitou záležitostí, jak je jí obvykle přisuzováno. Po výkonu lze benefitovat z inzulinogeních potravin, kterou je (a velmi potentní) i obyčejný syrovátkový protein.