9
zodpovězených dotazů
Dobry den, lze pit oat snack i kdyz nejsem aktivni sportovec, spis po ranu si zacvicim jogu. Bojim se, abych nenabrala na vaze? Popr.jde zhubnout? Dekuji Vam.
Dobrý den, určitě ho lze pít i pokud nejste úplně aktivní sportovec :-) Může sloužit jako náhrada jídla, nejlépe místo svačiny nebo jako komplexní přípravek doplňkové výživy pro nabírání hmoty, jehož účel závisí na dávkování vůči celkovému dennímu příjmu makroživin. Každopádně důležitá je vždy pestrá, zdravá a vyvážená strava a pohyb :-) Pěkný den, Kamila
Dobrý den, jak je možné, že produkt má 25 gramů cukru z 50 gramů sacharidů, to je všechno fruktóza? děkuji
Dobrý den, Tomáši, ano je to fruktóza. Přejeme pěkný den
Dobrý den, objednala jsem si příchuť oříšek, netušila jsem však, že se jedná o příchuť oříšková čokoláda (tento údaj zde neuvádíte). jelikož mi čokoládové příchutě nechutnají, dá se produkt ještě vyměnit za vanilkový? Balení je nerozdělané. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, děkujeme za upozornění, název příchuti na webu opravíme. Opravdu se jedná o oříškovou čokoládu, nicméně na rozdíl od čokoládové příchuti v ní není použito kakao, ale pouze přírodní aroma. Nicméně pokud chcete vyměnit za jinou příchuť, rádi Vám vyhovíme. Napište nám prosím na mail reklamace@aktin.cz číslo Vaší objednávky. Přeji pěkný zbytek dne.
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat zda byste mi doporučil tento gainer nebo Fusion taky od Smartlabsu?Rozhoduji se mezi nimi.A ještě jak to s užívání gaineru a proteináku po treninku.Co by mělo následovat dříve?Děkuji
Pokud se Vám lehce nabírá, vemte si Oat Snack, pokud těžko, svým složením je na Vás mířený spíše Fusion. Po tréninku můžete obojí, oba drinky obsahují bílkoviny. Důležitý je zejména denní příjem makroživin.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento produkt vhodný do objemovky? nebo jaký jiný gainer bych si měl vzít?
Ano, lze doporučit i Oat Snack. Další slušné volby jsou Mutant Mass, Royal Mass, Trec gainery, Scitec gainery, Reflex gainery.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda užívání tohoto začnu přibírat a nebo spíše ztrácet na váze?
Oat Snack je určen jako náhrada svačiny, když nestíháte, nebo jako komplexní přípravek doplňkové výživy pro nabírání hmoty, jehož účel závisí na dávkování vůči celkovému dennímu příjmu makroživin.
Zdravím chci se zeptat kolik % tento produkt obsahuje syrovatky a kolik kaseinu, hledám produkt s poměrem 70% : 30 %
Zdravím, poměr micelárního kaseinu a wpc je cca 1:1
prosim chtěl bych se zeptat kolik asi tak po jedne teto "krabičce" přiberu kilo??
To Vám bohužel nejsem absolutně schopen ani odhadnout. Snažte se v oboru bodybuildingu vzdělat, zjistit si něco okolo termínů jako denní příej makroživin, tréninkových rutinách na zisk svalového objemu a dále. Dobře by Vám mohl posloužit náš fitness magazín, zejména články 2012+.
dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je tento produkt vhodný po tréninku. Jestli se dá brát, jako klasický gainer, který ihned po tréninku doplní energii. Ptám se kvůli tomu, že se tam píše o pomalu vstřebatelných sacharidech.
OatSnack je univerzální přípravek, slouží jako takový komplex živin, který jde využít jako dobrá náhrada za jídlo, když člověk nestíhá. Po výkonu můžete oatsnack bez obav využít také. Pamatujte, že nejdůležitější je denní příjem bílkovin, časování u makroživin je poměrně složitou a né až zas tak důležitou záležitostí, jak je jí obvykle přisuzováno. Po výkonu lze benefitovat z inzulinogeních potravin, kterou je (a velmi potentní) i obyčejný syrovátkový protein.