Smartlabs Synephrine

Smartlabs Synephrine - diskuze k produktu

Synefrin / synephrine

Smartlabs Synephrine - 6% extrakt z Citrus Aurantium

Smartlabs Synephrine (6% extrakt z Citrus aurantium) je látkou vhodnou do redukční diety. Smartlabs Synephrine je ideální volbou pro všechny, kdo touží po vyrýsované postavě s nízkým podílem tukové hmoty a po zefektivnění sportovního výkonu. Funkce Smartlabs Synephrine je založena na zvýšení termogeneze v organismu (tvorbu tepla za pomoci energie). Termogeneze navyšuje energetický výdej a zrychluje metabolismus. Pro krytí energie pro termogenezi je primárně použita energie z tukové hmoty (podkožní i útrobní). Tento efekt není podmíněn fyzickou aktivitou a pracuje ve váš prospěch i v období mimo trénink. Smartlabs Synephrine je plně použitelný pro hubnutí i jako tréninkový stimulant. Pro stimulační efekt je vhodné zkombinovat ho s výrobkem Smartlabs Caffeine.

Smartlabs Synephrine je určený pro osoby usilující o:

  • stimulaci výkonu
  • snižování hmotnosti
  • redukci tuku
Celkem dotazů Celkem dotazů
6
6 odpověď
Jana Otevřelová
před 2 lety

Dobry den, je možno tento výrobek užívat dlouhodobě ? Tzn treba 6 měsíců bez přestávky? Jak dlouhou dobu se muze užívat dlouhodobě. Dekuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Jano, synephrine můžete užívat dlouhodobě nicméně po těch 6ti měsících bych raději vysadil ať si zbytečně nebudujete toleranci. Hezký den.

Jana Otevřelová
před 2 lety

Dekuji

Klára Konečná
před 3 lety

Dobrý den, mám doma balíček Synephrine+Caffeine a teď jsem si koupila Assault , jaké je teď nejlepší užívání produktů , když Caffeine i Assault jsou na povzbuzení ? Díky

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, pokud je Vašim cílem redukce tuků, doporučuji užít tabletu kofeinu ráno na lačno a pak samotný Assault spolu se synephrinem 15-20 minut před tréninkem. Hezký den.

lukas maly
před 5 lety

dá se brat spolu s kreatinem ? když kreatin tahá vodu tak aby to pak nebylo nak zbytecný aby mi todle netahalo vodu pryc a kreatin tim padem neucinkoval

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zdravím, dá, synefrin nijak neneguje účinky a kreatinu a naopak.

david peslar
před 6 lety

Dobrý den, zajímá mě proč je u tohoto výrobku dení dávka až 3 tablety, kdežto u tohoto ( http://aktin.cz/spalovace-tuku/synephrine-nutrend-60-kapsli ) který je témeř stejný je max.dávka pouze jedna tableta?. V čem je tedy rozdíl? A když si vezmu 3 tablety denně od smart labs namísto jedné od nutrend, budu hubnout víc?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Zdravím, dávkování si určují výrobci. Denní dávka synefrinu by měla být okolo 20mg denně, což jsou dvě tablety. Typicky se bere synefrin ráno na lačno a pak 30 min před výkonem.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Ano, tato kombinace je urcite vhodna. Synephrine je pak dobre podporit kofeinem pred aerobni aktivitou.

Alžběta Seemanová
před 7 lety

Děkuju za odpověď, zajímalo by mě jaké jsou skušenosti s dávkováním tohoto přípravku

Cronen
před 7 lety

Je možné brát s tímto spalovačem i ACETYL L-CARNITINE ??? je to vhodné ?