Detox skladu! Před 14 hodinami jsme přidali do detoxu nový produkt s 11% slevou  

Smartlabs Synephrine

Smartlabs Synephrine - diskuze k produktu

Synefrin / synephrine

Smartlabs Synephrine - 6% extrakt z Citrus Aurantium

Smartlabs Synephrine (6% extrakt z Citrus aurantium) je látkou vhodnou do redukční diety. Smartlabs Synephrine je ideální volbou pro všechny, kdo touží po vyrýsované postavě s nízkým podílem tukové hmoty a po zefektivnění sportovního výkonu. Funkce Smartlabs Synephrine je založena na zvýšení termogeneze v organismu (tvorbu tepla za pomoci energie). Termogeneze navyšuje energetický výdej a zrychluje metabolismus. Pro krytí energie pro termogenezi je primárně použita energie z tukové hmoty (podkožní i útrobní). Tento efekt není podmíněn fyzickou aktivitou a pracuje ve váš prospěch i v období mimo trénink. Smartlabs Synephrine je plně použitelný pro hubnutí i jako tréninkový stimulant. Pro stimulační efekt je vhodné zkombinovat ho s výrobkem Smartlabs Caffeine.

Smartlabs Synephrine je určený pro osoby usilující o:

  • stimulaci výkonu
  • snižování hmotnosti
  • redukci tuku
Celkem dotazů Celkem dotazů
6
6 odpověď
Jana Otevřelová
před rokem

Dobry den, je možno tento výrobek užívat dlouhodobě ? Tzn treba 6 měsíců bez přestávky? Jak dlouhou dobu se muze užívat dlouhodobě. Dekuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Jano, synephrine můžete užívat dlouhodobě nicméně po těch 6ti měsících bych raději vysadil ať si zbytečně nebudujete toleranci. Hezký den.

Jana Otevřelová
před rokem

Dekuji

Klára Konečná
před 3 lety

Dobrý den, mám doma balíček Synephrine+Caffeine a teď jsem si koupila Assault , jaké je teď nejlepší užívání produktů , když Caffeine i Assault jsou na povzbuzení ? Díky

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, pokud je Vašim cílem redukce tuků, doporučuji užít tabletu kofeinu ráno na lačno a pak samotný Assault spolu se synephrinem 15-20 minut před tréninkem. Hezký den.

lukas maly
před 4 lety

dá se brat spolu s kreatinem ? když kreatin tahá vodu tak aby to pak nebylo nak zbytecný aby mi todle netahalo vodu pryc a kreatin tim padem neucinkoval

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, dá, synefrin nijak neneguje účinky a kreatinu a naopak.

david peslar
před 5 lety

Dobrý den, zajímá mě proč je u tohoto výrobku dení dávka až 3 tablety, kdežto u tohoto ( http://aktin.cz/spalovace-tuku/synephrine-nutrend-60-kapsli ) který je témeř stejný je max.dávka pouze jedna tableta?. V čem je tedy rozdíl? A když si vezmu 3 tablety denně od smart labs namísto jedné od nutrend, budu hubnout víc?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Zdravím, dávkování si určují výrobci. Denní dávka synefrinu by měla být okolo 20mg denně, což jsou dvě tablety. Typicky se bere synefrin ráno na lačno a pak 30 min před výkonem.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

Ano, tato kombinace je urcite vhodna. Synephrine je pak dobre podporit kofeinem pred aerobni aktivitou.

Alžběta Seemanová
před 7 lety

Děkuju za odpověď, zajímalo by mě jaké jsou skušenosti s dávkováním tohoto přípravku

Cronen
před 7 lety

Je možné brát s tímto spalovačem i ACETYL L-CARNITINE ??? je to vhodné ?