Smartlabs Synephrine

Smartlabs Synephrine - uživatelské recenze a hodnocení

Synefrin / synephrine

Smartlabs Synephrine - 6% extrakt z Citrus Aurantium

Smartlabs Synephrine (6% extrakt z Citrus aurantium) je látkou vhodnou do redukční diety. Smartlabs Synephrine je ideální volbou pro všechny, kdo touží po vyrýsované postavě s nízkým podílem tukové hmoty a po zefektivnění sportovního výkonu. Funkce Smartlabs Synephrine je založena na zvýšení termogeneze v organismu (tvorbu tepla za pomoci energie). Termogeneze navyšuje energetický výdej a zrychluje metabolismus. Pro krytí energie pro termogenezi je primárně použita energie z tukové hmoty (podkožní i útrobní). Tento efekt není podmíněn fyzickou aktivitou a pracuje ve váš prospěch i v období mimo trénink. Smartlabs Synephrine je plně použitelný pro hubnutí i jako tréninkový stimulant. Pro stimulační efekt je vhodné zkombinovat ho s výrobkem Smartlabs Caffeine.

Smartlabs Synephrine je určený pro osoby usilující o:

  • stimulaci výkonu
  • snižování hmotnosti
  • redukci tuku
Hodnocení celkem
4.1 / 5
17 hodnocení
Doporučuje
88 %
15 z 17 uživatelů
Patrik Kmošek
před 4 lety Publikováno dne 17. 4. 2015
Hodnocení celkem:

Dle etikety výrobce.. jedna tableta obsahuje 200mg (E420 - Sorbitol) což je na jednu tabletu 40%. U citlivých osob může působit jako projímadlo.Pokud se ve výrobku nachází více jak 10% sorbitolu, musí být obal označen upozorněním: „Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky“Vyzkoušel jsem hodně suplementů i synephrine od jiných firem ale nikdy jsem neměl tak vážné obtiže jak po požítí dvou tablet tohoto produktu. Zkoušel jsem to 3x po týdnu a po každé bolesti v podbřišku a průjem což je po cvičení opravdu ideální stav. Pro citlivé osoby rozhodně nedoporučuji osobně koupím přístě od jiného 'vyrobce'.

Alžběta Seemanová
před 7 lety Publikováno dne 3. 7. 2012
Hodnocení celkem:

čekala sem větší efekt ale za tuto cenu se asi nemůžu divit, dávky sem brala přesně podle návodu před aerobní aktivitou beháním nebo posilováním a k tomu sem ještě absolvovala silově vytrvalostní trenink(lezení,bouldering) 3-4 týdně ale výsledky sem nezaznamenala ani nijak zvýšené pocení.pozn.: jídelníček mám samozdřejmě upravený