Smartlabs Synephrine

Smartlabs Synephrine - diskuze k produktu

Synefrin / synephrine

Smartlabs Synephrine - 6% extrakt z Citrus Aurantium

Smartlabs Synephrine (6% extrakt z Citrus aurantium) je látkou vhodnou do redukční diety. Smartlabs Synephrine je ideální volbou pro všechny, kdo touží po vyrýsované postavě s nízkým podílem tukové hmoty a po zefektivnění sportovního výkonu. Funkce Smartlabs Synephrine je založena na zvýšení termogeneze v organismu (tvorbu tepla za pomoci energie). Termogeneze navyšuje energetický výdej a zrychluje metabolismus. Pro krytí energie pro termogenezi je primárně použita energie z tukové hmoty (podkožní i útrobní). Tento efekt není podmíněn fyzickou aktivitou a pracuje ve váš prospěch i v období mimo trénink. Smartlabs Synephrine je plně použitelný pro hubnutí i jako tréninkový stimulant. Pro stimulační efekt je vhodné zkombinovat ho s výrobkem Smartlabs Caffeine.

Smartlabs Synephrine je určený pro osoby usilující o:

  • stimulaci výkonu
  • snižování hmotnosti
  • redukci tuku
Hodnocení celkem
4.1 / 5
17 hodnocení
Doporučuje
88 %
15 z 17 uživatelů

Dle etikety výrobce.. jedna tableta obsahuje 200mg (E420 - Sorbitol) což je na jednu tabletu 40%. U citlivých osob může působit jako projímadlo.Pokud se ve výrobku nachází více jak 10% sorbitolu, musí být obal označen upozorněním: „Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky“Vyzkoušel jsem hodně suplementů i synephrine od jiných firem ale nikdy jsem neměl tak vážné obtiže jak po požítí dvou tablet tohoto produktu. Zkoušel jsem to 3x po týdnu a po každé bolesti v podbřišku a průjem což je po cvičení opravdu ideální stav. Pro citlivé osoby rozhodně nedoporučuji osobně koupím přístě od jiného 'vyrobce'.

Přínosná recenze?

čekala sem větší efekt ale za tuto cenu se asi nemůžu divit, dávky sem brala přesně podle návodu před aerobní aktivitou beháním nebo posilováním a k tomu sem ještě absolvovala silově vytrvalostní trenink(lezení,bouldering) 3-4 týdně ale výsledky sem nezaznamenala ani nijak zvýšené pocení.pozn.: jídelníček mám samozdřejmě upravený

Přínosná recenze?