Spokey závaží na ruce a nohy FORM IV

4,8
99 hodnocení

Záťaž akú som potrebovala vdaka

Parádní věcička. Přidala jsem ke klasickému posilování nohou a druhý den jsem to pěkně cítila. Posune trénink o něco víš.

Skvěle drží na kotnících, pevný materiál...prostě, co jsem si objednala, to jsem dostala :-)

Na ruce je nutno více utáhnout jinak vůbec nedrží, mohlo by vyřešit přidání silikonového pásku na vnitřní straně. Jako se používá například u navlékacích sport. kompres. bandáží na koleno apod. na 8h nošení celkem zápřah

Nevím, co by se dalo na tom vůbec zkazit. Účel splní, váha odpovídá a suchý zip je zatím v pohodě (po půl roce). Nemám nic, co bych vytkla.

Super pomocník na domáce fitness – Hoci len dve kilá záťaže, ale urobí to neskutočný rozdiel pri rôznych zakopávaniach, prípadne cviky na brucho pre pokročilých :-)

cvičení – skvělé zpestření tréninků

Kvalitní suchý zip, nepříjemný, řezavý pás – Pořídil jsem si nejtěžší 2 kilové kusy, po dvou letech užívání jsem pozitivně překvapený kvalitou suchého zipu, se kterým nemám žádné potíže. U tak velké váhy bych ale očekával nějaké měkčení na tvrdém a drsném pásku, který se při šířce kotníku dostává do kontaktu s kůží. Dokrve sedřená kůže na achilovkách, nebo na nártech a holeních je zážitek, který vás donutí zvážit příští použití. Dá se použít například látkový kapesník, jinak pouze s dlouhými kalhotami. Jinak jsem velmi spokojený.

Skvely pomocnik – Doporucuji. Je to skvely doplnek pokud cvicite doma.

Nesmí chybět – Kupovala jsem to mamči k narozeninám a je maximálně spokojená i já to ráda využívám když nemám zrovna čas na cvičení tak aspoň k zpestření procházky se psem..