Survival BCAA 4:1:1 Fair Power

Survival BCAA 4:1:1 Fair Power - uživatelské recenze a hodnocení

BCAA

Survival BCAA 4:1:1 Fair Power - čisté aminokyseliny v tabletách

BCAA 4:1:1 Fair Power jsou farmaceuticky čisté volné aminokyseliny, které vynikají nad ostatními produkty BCAA ve dvou klíčových vlastnostech. Tou první je, že každá tableta obsahuje 1500 mg volných BCAA aminokyselin, přitom však nejčastěji bývá obsah pouze 500 mg, ojediněle 1000 mg či více. Druhou klíčovou vlastností pak je fakt, že zde je aminokyselina L-leucin obsažena ve dvojnásobném množství!

Každá tableta BCAA 4:1:1 Fair Power tak dodá tělu 1000 mg L-leucinu, 250 mg L-isoleucinu a 250 mg L-valinu. To vše ve volných formách a v nejvyšší možné kvalitě (zajištěné i výrobní metodou, kterou je tzv. fermentace). Přidáte-li k tomu výhodnou cenu, získáte jeden z absolutně nejlepších tabletovaných BCAA produktů v České republice. Balení silných BCAA 4:1:1 Fair Power společnosti Survival vystačí při ideálním doporučeném dávkování (7500 mg BCAA volných aminokyselin denně) přesně na jeden 30denní cyklus užívání. BCAA aminokyseliny jsou využívány sportovci, kteří usilují o zlepšení regenerace, zabránění katabolismu a o lepší nárůst síly a svalové hmoty.

BCAA 4:1:1 v bodech:

  • speciální kombinace tří BCAA aminokyselin
  • účinná ochrana svalového aparátu před degradací při tréninku
  • pro maximální nárůst svalové hmoty
  • urychluje regeneraci organismu po výkonu
Hodnocení celkem
4.5 / 5
4 hodnocení
Doporučuje
75 %
3 z 4 uživatelů
Iveta Dlugošová   Ověřený nákup
před 4 lety Publikováno dne 5. 10. 2015
Hodnocení celkem:

tablety pro koně

Tyto BCAA jsou řekla bych čisté a velmi kvalitní, navíc neobsahují nic živočišného, jsou tedy veganské, to byl také důvod, proč jsem je koupila..bohužel pro mne je však nevýhodou velikost těchto tablet, jsou opravdu velké, velikostí snad pro koně a spolykat je dosti náročné.. tyto tablety doporučuji hlavně polykačům mečů :-D

Regina Hrudníková   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 3. 12. 2017
Hodnocení celkem:

Skvělé BCAA

Užívala jsem tyto BCAA dlouhodobě a doporučuji je. Složením jsou čisté a považuji je za velmi kvalitní, svoji funkci produkt plnil. jedinou nevýhodou je velikost tablet, která ale konkrétně mně nevadila :-) to asi záleží na tom, jak je kdo zvyklý.