Survival Enzymes Fair Power

Survival Enzymes Fair Power - diskuze k produktu

Podpora trávení

Survival Enzymes Fair Power® - směs účinných trávicích enzymů

Enzymes Fair Power je směs účinných trávicích enzymů - amylázy, proteázy, laktázy, lipázy a celulázy - s ochrannou známkou DigeZyme®. Enzymy Enzymes Fair Power jsou vhodné pro všechny sportovce, kteří přijímají denně větší množství potravy (pro zajištění dostatečného příjmu bílkovin a sacharidů) i pro všechny uživatele proteinových a sacharidových suplementů. Každý enzym unikátní patentované směsi obsažené v Enzymes Fair Power podporuje trávení jiné složky potravy, produkt je vhodný pro všechny sportovce, kteří chtějí ze svého jídla (ať už standardního, nebo doplňků stravy) vytěžit skutečné maximum.

Survival Enzymes Fair Power® v bodech:

  • směs účinných trávicích enzymů
  • obsah amylázy, proteázy, laktázy, lipázy a celulázy
  • vhodný pro všechny sportovce s vyšším příjmem potravy
Celkem dotazů
3
5 odpověď
Dobrý den, Chtěl bych se Vás zeptat, zda je tento výrobek veganský. Děkuji
Dobrý den Martine, produkt neobsahuje žádné látky živočišného původu takže je veganský. Hezký den.
Po přečtení složení, které je uvedeno přímo na produktu jsem se dočetl, že výrobek obsahuje želatinu a tudíž tento přípravek veganský není, každopádně děkuji za informaci.
Dobrý den Martine, zde pozor, vzhledem k tomu, že jste se ptal na dotaz v listopadu minulého roku, byla dle aktuální šarže produktu kapsle z celulozy tedy rostlinného původu. Pokud již nyní používají klasickou želatinovou kapsli, produkt veganský není. Děkujeme za upozornění a zpětnou vazbu. Hezký den.
dobrý den, kdy bude Enzymes Fair Power zase k dispozici? Děkuji :)
Dobrý den Moniko, během dnešního dne bude znovu naskladněno. Přeji pěkný zbytek dne.
Zatím nemám žádny
Dobrý den, jak to myslíte? :-) Pokud zatím nemáte žádné enzymy zakoupeny a zvažujete, tak mohu doporučit Survival, případně: https://aktin.cz/reflex-nutrition-digezyme. Hezký den.