TPW 100% Micellar Casein

4,1
117 hodnocení

Noční paráda!

Protein příjemně zasytí, není po něm těžko, ale ani hlad, jediné co mohu vytknout je lehce prášková chuť. Samotná struktura je ale jinak jemná a nejsou po něm zažívací potíže

Přínosná recenze?

Luxus

Protein jsem koupila na zkoušku. Měla jsem příchuť čokoláda a musím říct, že mile překvapil. Ředěný s vodou chutná jako čokoládový milkshake. Zkrátka vláčný, vynikající a dobře rozpustný. Určitě koupím znovu, doporučuji.

Přínosná recenze?

Příchut čokoláda

Zkušenost s tímhle nočním, pomalu se uvolnujícím proteinem je kladná. Vlídná rozpustnost a hlavně zaplní na dobu vhodnou žaludek :).

Přínosná recenze?

Zajímavá chuť

Dostala mě chuť banánu ,(dříve jsem měl čekoládu, a byla to opravdu čekoláda), která spíše chutná jako "ty" banánky v čekoláďě, jen bez čekolády... příchuť mi ale i tak velmi chutná :-)

Přínosná recenze?

Znovu ne

Měla jsem pouze příchuť máta a čokoláda a vůbec mi nesedla.

Přínosná recenze?

Fajn doplněk

Chuť příjemná, nehrudkuje, bez pachuti. Jen celkem dost práší, ale to je detail.

Přínosná recenze?

+

poměr cena výkon super

Přínosná recenze?

Velmi hnusny, temer az nepozivatelny.

Za svuj zivot jsem vyzkousel asi 10-12 proteinaku a tento z nich je nejhnusnejsi. Za me je jahoda chutove na kraji pozivatelnosti. Nedoporucuji.

Přínosná recenze?

Jeden z nejlepších

Za mě jednoznačně jeden z nejlepších proteinů, co se chuti a konzistence tyče, nemá chybu!

Přínosná recenze?

Cheap casein solution

I`ve chosen this one because of it`s price to be honest. Mixes well but I didn`t like the chocolate/mint flavoured. If you could find, go for MyProtein Casein.

Přínosná recenze?