TPW 100% Micellar Casein

4,1
132 hodnocení

Noční paráda!

Protein příjemně zasytí, není po něm těžko, ale ani hlad, jediné co mohu vytknout je lehce prášková chuť. Samotná struktura je ale jinak jemná a nejsou po něm zažívací potíže

1

Luxus

Protein jsem koupila na zkoušku. Měla jsem příchuť čokoláda a musím říct, že mile překvapil. Ředěný s vodou chutná jako čokoládový milkshake. Zkrátka vláčný, vynikající a dobře rozpustný. Určitě koupím znovu, doporučuji.

1

Příchut čokoláda

Zkušenost s tímhle nočním, pomalu se uvolnujícím proteinem je kladná. Vlídná rozpustnost a hlavně zaplní na dobu vhodnou žaludek :).

1

Zajímavá chuť

Dostala mě chuť banánu ,(dříve jsem měl čekoládu, a byla to opravdu čekoláda), která spíše chutná jako "ty" banánky v čekoláďě, jen bez čekolády... příchuť mi ale i tak velmi chutná :-)

1

Tpw nezklamalo

Rozpustnost skvělá, jen me trosku štvalo jak "pění" pokud nemáte shaker po ruce a jen nějakou menší skleničku je to vážně oříšek aby to člověk promichal

Nejlepší máta

Miluju mátu a vyzkoušela jsem už nespočet proteinů, tyčinek a zdravých sladkostí s touto příchutí. Tento protein je ale absolutní top v chuti, je prostě skvělý. Hvězdičku ubírám za to že hodně práší a na stěnách šejkru nechává droboučké hrudky.

Micellar Casein - vanilka

Chuťově dobrý, trochu pění, ale na můj vkus hodně prašný. Musíte odměrkou dávat pozor když ho sypete do šejkru, jinak vám udělá bordel po okolí. Když ho dobíráte z balení, tak se připravte, že budete od prášku skoro až po loket, ale + je, že se tím pádem nezapomenete před spaním umýt :-))

Samotný s vodou nechává takovou práškovou příchuť na jazyku, používám ho spíš do kaší, tam si na něj nemůžu stěžovat.

Znovu ne

Měla jsem pouze příchuť máta a čokoláda a vůbec mi nesedla.

Fajn doplněk

Chuť příjemná, nehrudkuje, bez pachuti. Jen celkem dost práší, ale to je detail.