Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

TPW Citrulline Malate

TPW Citrulline Malate - diskuze k produktu

L-Citrulin

TPW Citrulline Malate - pro zvýšení intenzity tréninku a oddálení únavy

Citrulline Malate je aminokyselinový komplex, který napomáhá oddálit nástup únavy a zvýšit tak intenzitu cvičení. Aminokyselina L-Citrulin je prekurzorem L-Argininu a vytváří v organismu zásobu pro přeměnu právě na tuto aminokyselinu.

Citrulline Malate od britského TPW vyroben kombinací citrulinových aminokyselin a malátem organické soli. Citrulín malát napomáhá sílé a vytrvalosti atletů, zvyšuje výkon pomocí toho, že odstraňuje toxiny jako je kyselina mléčná.

TPW Citrulline Malate v bodech:

  • vyroben tak, aby podporoval intenzitu při tréninku
  • napomáhá proti únavě
  • zabraňuje nahromadění kyseliny mléčné ve svalech
  • může zkracovat čas regenerace po tréninku
Celkem dotazů Celkem dotazů
7
8 odpověď
Radek Máčala
před 7 měsíci

Zdravím Vás. Chci se zeptat. Ještě před pár lety se všude psalo, že je Citrulín vhodný po tréningu a jeho primární vlastností je lepši rekonvalescence, především zamezení svalové horečky po tréningu. Omezení kyseliny mléčné ve svalu. Mě když jsem ho bral i takto fungoval. Alespoň si to myslím, doložit to nemohu. Ale dost trpím právě tímto problémem a s Citrulínem jsem byl dost ušetřen potréningových bolestí. Vy tady ale píšete dávat před tréningem a přisuzujete Citrulínu jiné vlastnosti a o této se nemluví. tak jak je to tedy s Citrulínem? Děkuji.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 7 měsíci

Dobrý den, Radku, s tvrzením, že citrulin je vhodný po tréninku, jsme se po pravdě řečeno ještě nesetkali. Citrulin slouží jako substrát pro tvorbu NO (oxidu dusnatého) v cévách, čímž zvyšuje jejich průsvit a lepší dodání kyslíku a živin do pracujícího svalu, což se projeví zlepšením výkonu. Po tréninku je pro lepší regeneraci určitě mnohem výhodnější kvalitní syrovátkový protein doplněný např. o kreatin nebo sacharidy. Přeji hezký den

Otakar Lojkásek
před 9 měsíci

Dobrý den, má se citrulin konzumovat pouze v treninkové dny před cvičením, nebo i v netreninkové dny ? Děkuji za odpověď.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
před 9 měsíci

Dobrý den, Otakare, užívání tohoto produktu je nejdůležitější cca 30-45 minut před tréninkem, užívat jej také můžete večer v netréninkové dny pro zlepšení uvolňování hormonů. Přeji pěkný den

Lukáš Babíček
před rokem

Dobrý den, lze užívat společně s kreatinem? Děkuji za informaci

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Lukáši, určitě ano, kombinace obou suplementů se může navzájem podporovat. Vzhledem k vazodilatačnímu efektu citrulyn malátu může dojít k lepší distribuci a využití kreatinu ve svalech. Hezký den.

Martin Mikéska
před rokem

Kolik dávat vody na jednu odměrku ? Prosím

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Martine, doporučuji rozmíchat v 250ml vody. Hezký den.

Martin Mikéska
před rokem

Děkuji

Jitka Suchanova
před 3 lety

Zdravim,je cutrilin na stejne urovni jako,no??? a srovnatelny s creatinem?? diky za odpoved.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, l-citrulin malát jednoduše řečeno zvyšuje hladinu oxidu dusného a s tím spojenou vazodilataci. Creatine má úplně jiný účinek a srovnávat jej s citrullinem nelze. Hezký den.

Anonymní uživatel
před 4 lety

a s čím by jste doporučil citrulin kombinovat ? děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

V produkci NO například s agmatinem, ten je také takový skrytý triumf, který lze přepdokládat že v budoucnu bude posilovat, jinak se spíš soustřeďte bych poradil na celodenní stravu, dbejte na kvalitu, kvalitní proteinové přípravky, ovoce, zeleninu, multivitamín, eventuelně nějaký super greens pokud nemáte denní příjem zeleniny, kreatin je taktéž denním chlebem většiny sportovců s mnoha benefity za doslova pár korun..

Petr
před 4 lety

Dobrý den, můžu kombinovat s argininem ? A dávkování ? Děkuji za odpověd

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Doporučuji užívat samotný citrulin malát, kombinace s argininem je zcela zbytčná, oba produkty fungují ve finále totožně s tím rozdílem, že klasický arginin má funkčnost minimální, kdežto citrulin několikrát ověřenou a regulérní.