TPW Citrulline Malate

9
zodpovězených dotazů
Dobrý den...,je vhodná kombinace tohoto výrobku s AAKG ? Případně kdy volit AAKG a kdy citrulin malate? Děkuji. LZ
Dobrý den, za nejefektivnější se považuje Citrulline Malate, takže kombinace s AAKG není nutná. Obvykle se na dávku bere 5-8g citrullinu, na podporu prokrvení a napumpování před výkonem. Pěkný den, Kamila
Zdravim, mam alergii na jablka (ne nějak extrémní, ale přesto se této potravině vyhýbám) a zajímalo by mě jestli se alergická reakce může projevovat i u malátu, který obsahuje kyselinu jablečnou, nebo to s tím vůbec nesouvisí? Díky
Dobrý den, určitě bychom Vám doporučili se raději poradit s Vašim lékařem. Děkujeme za pochopení
Zdravím Vás. Chci se zeptat. Ještě před pár lety se všude psalo, že je Citrulín vhodný po tréningu a jeho primární vlastností je lepši rekonvalescence, především zamezení svalové horečky po tréningu. Omezení kyseliny mléčné ve svalu. Mě když jsem ho bral i takto fungoval. Alespoň si to myslím, doložit to nemohu. Ale dost trpím právě tímto problémem a s Citrulínem jsem byl dost ušetřen potréningových bolestí. Vy tady ale píšete dávat před tréningem a přisuzujete Citrulínu jiné vlastnosti a o této se nemluví. tak jak je to tedy s Citrulínem? Děkuji.
Dobrý den, Radku, s tvrzením, že citrulin je vhodný po tréninku, jsme se po pravdě řečeno ještě nesetkali. Citrulin slouží jako substrát pro tvorbu NO (oxidu dusnatého) v cévách, čímž zvyšuje jejich průsvit a lepší dodání kyslíku a živin do pracujícího svalu, což se projeví zlepšením výkonu. Po tréninku je pro lepší regeneraci určitě mnohem výhodnější kvalitní syrovátkový protein doplněný např. o kreatin nebo sacharidy. Přeji hezký den
Dobrý den, má se citrulin konzumovat pouze v treninkové dny před cvičením, nebo i v netreninkové dny ? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, Otakare, užívání tohoto produktu je nejdůležitější cca 30-45 minut před tréninkem, užívat jej také můžete večer v netréninkové dny pro zlepšení uvolňování hormonů. Přeji pěkný den
Dobrý den, lze užívat společně s kreatinem? Děkuji za informaci
Dobrý den Lukáši, určitě ano, kombinace obou suplementů se může navzájem podporovat. Vzhledem k vazodilatačnímu efektu citrulyn malátu může dojít k lepší distribuci a využití kreatinu ve svalech. Hezký den.
Kolik dávat vody na jednu odměrku ? Prosím
Dobrý den Martine, doporučuji rozmíchat v 250ml vody. Hezký den.
Děkuji
Zdravim,je cutrilin na stejne urovni jako,no??? a srovnatelny s creatinem?? diky za odpoved.
Dobrý den, l-citrulin malát jednoduše řečeno zvyšuje hladinu oxidu dusného a s tím spojenou vazodilataci. Creatine má úplně jiný účinek a srovnávat jej s citrullinem nelze. Hezký den.
a s čím by jste doporučil citrulin kombinovat ? děkuji
V produkci NO například s agmatinem, ten je také takový skrytý triumf, který lze přepdokládat že v budoucnu bude posilovat, jinak se spíš soustřeďte bych poradil na celodenní stravu, dbejte na kvalitu, kvalitní proteinové přípravky, ovoce, zeleninu, multivitamín, eventuelně nějaký super greens pokud nemáte denní příjem zeleniny, kreatin je taktéž denním chlebem většiny sportovců s mnoha benefity za doslova pár korun..
Dobrý den, můžu kombinovat s argininem ? A dávkování ? Děkuji za odpověd
Doporučuji užívat samotný citrulin malát, kombinace s argininem je zcela zbytčná, oba produkty fungují ve finále totožně s tím rozdílem, že klasický arginin má funkčnost minimální, kdežto citrulin několikrát ověřenou a regulérní.