4,3
57 hodnocení

Konzistence

Máslo chuťově ujde, i když není tak jemné jako od MP (trochu z něj pálí v krku), ale konzistence úplně vyschlá, lžičkou spíš odlupujete, než nabíráte. Trochu zklamání.

1
Moje první kešu takže nemohu porovnat ale s ostatním plně souhlasím.

Nová Láska

Toto máslo mě mile překvapilo a proto dávám 5 hvězdiček z 5 Láska na první lžičku ...Sice cena je vyšší ale i přesní toto Kešu Máslo stojí za to !!!!!

Chuťově nic moc

Musím říct, že na tohle máslo jsem byla zvědavá ale velmi mě zklamalo chuťově. Dávala jsem ho do kaší, abych ho spotřebovala, protože tohle opravdu není na lžičku a na vychutnání.

výborné!

má skvělou chuť, není tak úplně jemné jako jiná kešu másla ale to mi nevadí, bála jsem se že bude vysušené jak se píše v některých recenzích ale myslím že je tak akorát a za tu cenu? určitě objednám znovu

Spokojnosť

Myprotein kesu maslo mi chuti malicko viac

Až na tu konzistenci...

Chuťově naprostá paráda, jen konzistence se mi zdá trochu zvláštní, jiná kešu másla byla rozhodně tekutější a "olejnatější", tohle je sušší. Ale v konečném důsledku je to celkem fuk, hlavně že chutná :)

Bohuzel vyschle ani gram oleje

Tak mi dnes dorazili kesu maslo od TPW a je totalne vyschle ani gram oleje. Tak mam asi taky smulu stare verze:-(((

Zdravím Lukáši, prosím napište na reklamace@aktin.cz, jedná se pravděpodobně o vadný kus, za což se moc omlouváme, vyměníme Vám jej za nové.

:-)

konzistence super... do kaše apod. super.. ale samotné tak na lžičku.. trochu mě z toho škrábe v krku a cítím nahořklou chuť.. nevím, zdali je to špatně nebo mám jen takové chuťové buňky.. aspoň to nezmizí, tak rychle.. :D

Zdravím Natálie, prosím napište na reklamace@aktin.cz, jedná se pravděpodobně o vadný kus, hořké by máslo být rozhodně nemělo, za což se moc omlouváme, vyměníme Vám jej za nové.

Dobré mlsání

Tak na před jsem váhal jestli koupit nebo ne. Po koupi jsem ale byl mile překvapen. Opravdová chuť kešu i vůně zachovaná. Používám do proteinu, do kaší, do pohankových toustů(do těstíčka) nebo jen tak, prostě pokud člověk má fantazii tak všude kam se dá. Za mě i moji ženu vřele doporučujeme. Ale pozor, je to silně návykové. Já jsem snědl téměř 0,5 kg na posezení :-D

Parádní záležitost

Smooth verze je totální top, měla jsem i smooth od MyProtein ale nějak mě neoslnilo. Tohle je takové tuhé, nadýchané (moje konkrétně) a má perfektní tu pravou kešu nasládlou chuť. Určitě si koupím další, tohle je top :) Určitě doporučuji jestli máte rádi kešu oříšky a trošku tužší máslo.