4,5
248 hodnocení

Nejlepší spalovač, který jsem měla

Po delší době jsem sáhla po spalovači, protože jsem chtěla vyždímat maximum z nového individuálního tréninkového a stravovacího plánu od trenérky. Běžně jsem užívala dvě tobolky 45 minut před výkonem, protože mi po půl hodině přišlo, že se ještě „nerozjel“ naplno. V den užívání spalovače jsem neměla po zbytek dne potřebu kávy – a to běžně dávám dvě kávy denně. U mě byl účinek stálý a znatelný, tedy nepociťovala jsem nějaký výrazný „kick“ na začátku tréninku (žádné bušení srdce), ani únavu ke konci, jak jsem to zažila s některými předchozími spalovači, ale hodně energie a potu po celou dobu tréninku (cca 1 h 45 minut - 2 hodiny). Na mě fungoval i jako tlumič hladu nebo chutě na sladké. U všech předešlých spalovačů, které jsem kdy vyzkoušela (např. FA Xtreme ThyroBurn, Lipo6, Grenade, nějaké od Scitecu) jsem už během užívání balení přestala pociťovat účinek, jako v během prvních pár užití. Jediné, co je trochu nepraktické, je tobolka sama o sobě (nebo respektive to balení) – hodně toho přes den musím stihnout, a tak mám plnou tašku věcí a k tréninku se někdy dostanu až na večer. Nejednou se mi stalo, že se mi v tašce z plata vysypaly, některé se protrhly a vypustily tekutinu z vnější části tobolky. Jinak opravdu nemám co vytknout. A co se týče výsledku, 5 kg za měsíc jako doplněk k sestavenému tréninku (5x týdně silový + 30 min kardia po tréninku) a stravovacímu plánu. Jde vidět, že TPW se vyzná ve svém oboru, musím říct, že jsem po veškeré skepsi ke spalovačům opravdu nadšená. Po pauze objednávám znovu - za mě jen palec nahoru.

37

Jeden z nejlepších - pokud ne nejlepší - fatburner na trhu

S Red-Cell od The Protein Works jsem zatím nejvíce spokojený. Člověk cítí už první nakopnutí během zahřívání se, kdy už je citelně znát, že se tělo více potí. A po přibližně 15 minutách přijde totální Mordor. Člověk je nabuzení energií a přitom z něj doslova teče pot, jak jeho tělo přepnulo na jiný režim. Takovou odezvu jsem zatím s žádným jiným fatburnerem nezažil. Vřele doporučuju!

17

Bez toho není trénink!

I když je dávkování 2-3 tabletky, dávám před každám tréninkem pouze 1 a zapotím se jako prasátko. Vyuřívám už louho a vím, že íky tomu mám ryhclé spalování a metabolismus, protože to dobře udržuje tělo v chodu. A velký plus to má i jako nakopnutí energie :) Berte všema rukama :3 )))

11

Zatím nejlepší spalovač, který jsem kdy mela!

Stačí mi 1 tabletka 30 minut před záleží a potím se jak prasátko. Nepálí mě žaha jako po Grenadě thermo detonatoru. Doporučuji! :)

9

Skvely spalovač

Dnes som otestovala prvý krát, rano som si dala dve kapsle pred tréningom a teda musim uznať, že spalovač fakt nesklamal. Predtým som mala grenade, z ktorého ma pálila žáha a niekedy mi bolo zle, ale po red cell-y mi bolo fajn. Je cítiť rýchly nástup energie, žiadna únava a aj moja tepovka bola o dosť vyššia než obvykle. O potení ani nehovorím :) Aj keď zatiaľ som mala len jednu dávku, aj tak tento spalovač určite odporúčam.

2

Super spalovač

Spalovač, který mi během cvičení dodal energii a jako bonus i dobrou náladu. Nikdy mi po něm nebylo špatně (jako se mi to občas stane u jiných spalovačů - pálení žáhy, atp.).

2

Za hodně peněz málo muziky

Za hodně peněz málo muziky. Šumivý L-carnitine s 500 mg za pár peněz má na mě lepší účinky. Po několika užitích mám rozdílné dojmy. Někdy se efekt nedostaví vůbec, jindy při intenzivní rozcvičce cítím, že Red Cell pracuje, ale neudrží organizmus aktivovaný a rychle vychladnu, jindy mi najel po víc než hodině po užití uprostřed intenzivnějšího cardia - to jsem měla v sobě dvě tablety, ale efekt byl v řádu minut. Někdo tu zmiňoval i snížený pocit hladu během dne nebo rozjeté tělo po x hodin, u mě ani jedno nenastalo. Tohle je poprvé, co jsem nespokojená s nějakým spalovačem.

1

Celkem maká

Celkem to maká, ale nakoupila jsem zde levnější za stejnou energii :)

1

Nejlepší spalovač

Pro mě nejlepší co jsem kdy měla. Vyzkoušela jsem i synephrin a coffein tabletky, ale nebývalo mi po tom dobře zvlášť když jsme si jej dala ráno na lačno před cvičením. S red cell tento problém vůbec nemám. Dobře se užívá a hlavně opravdu plní to co slibuje. Užívám 1 max 2 tabletky před cvičením a skutečně lze cítit příval energie a trénink stojí za to. Také mi potlačuje chutě na sladké což velmi oceňuji :D Za tu cenu rozhodně dobrá investice :)

1

Byl skvely

Moc super spalovac, uz jsem ho mela nekolikrat a doporucuji :)

1