TPW Soy Protein 90 Isolate

TPW Soy Protein 90 Isolate - diskuze k produktu

Sójové proteiny

TPW Soy Protein 90 Isolate - proteinový izolát rostlinného původu

Sójový izolát od britského TPW je ideální zdroj bílkovin pro vegany a vegetariány. Soy Protein 90 Isolate je kompletně vyroben z rostlinného zdroje. Jedná se o rostlinný protein velice blízký profilu aminokyselin z mléčných bílkovin jako je mléko a syrovátka, je tedy vynikající nemléčnou alternativou.

Soy Protein 90 Isolate má nízký obsah tuku a je ideální pro kvalitní budování svalů. Má snadnou rozpustnoust a při rozmíchávání nehrudkuje.

TPW Soy Protein 90 Isolate v bodech:

  • rostlinný izolát ze sójového základu
  • 90% čistý obsah bílkovin
  • kompletně vyrobený z rostlinných zdrojů
  • neobsahuje lepek ani laktózu
Celkem dotazů Celkem dotazů
5
7 odpověď
Nikola Pulková
Nikola Pulková
před 2 lety

Dobrý den, ochucené varianty nebudou?

Tomáš Janota
Tomáš Janota
před 2 lety

Dobrý den,aktuálně uvažujeme nad zařazením 500g nebo 1000g balení v několika základních příchutích. Skladem bychom je měli mít přibližně za měsíc. Přeji pěkný zbytek dne.

Daniela Hanušková
před 2 lety

Dobrý den, přidávám se se stejným dotazem na ochucené varianty - budou v dohledné době k mání? :) Děkuji, DH

Tomáš Janota
Tomáš Janota
před 2 lety

Dobrý den Danielo, příjezd kamionu se zbožím od TPW očekáváme začátkem příštího týdne, tudíž v průběhu příštího týdne by ochucené varianty (čokoláda, vanilka, karamel - 500g i 1000g) měly být na e-shopu. Přeji pěkný den.

Daniela Hanušková
před 2 lety

Dobrý den, bude někdy v dohledné době naskladněno menší balení 500g, prosím? Nedávno mi byla zjištěná alergie na kravské mléko vč intolerance laktózy, tak hledám alternativy a trochu se bojím chuti :D .. a proteiny od TPW byly (pro mě) prostě nejlepší nebo myslíte že neochucená verze od MP je totožná? Děkuji a přeji pěkný den

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Danielo, tento pravděpodobně naskladníme až ke konci měsíce ale varianty od Myprotein jsou téměř totožné takže bez obav volte tuto alternativu. Hezký den.

Jan Váša
před 2 lety

Zdravím, je nějaká možnost objednat vzorek např. 50g, abych věděl, jestli je protein dobrý, nebo ne? Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, u tohoto produktu bohužel vzorky nedisponujeme, ovšem malé balení 500g je za velice přijatelnou cenu, proto doporučuji otestovat na tomto. Hezký den.

Sára Nečasová
Sára Nečasová
před 3 lety

Je vhodné tento protein užívat jako potréningovku? Nebo není vhodný? Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, protein můžete užívat po tréninku k doplnění bílkovin ovšem pokud se nevyhýbáte mléčným produktům tak doporučuji zvolit syrovátkový protein, který má vyšší biologickou hodnotu jako např.: http://aktin.cz/tpw-whey-protein-80. Hezký den.

Christian Genzer
před 3 lety

Dobrý den,mohu se zeptat, proč je zrovna tento protein značně levnější, než ostatní proteiny této značky? Děkuji

Jan Kern
Jan Kern
před 3 lety

Dobrý den, sojová bílkovina patří mězi levnější druhy. Využitelnost a celková kvalita je podstatně nižší než klasická syrovátka. Nicméně i tento protein je vhodný např. pro vegany a vegetariány, uživatele, kteří trpějí nesnášenlivostí mléka a mléčných výrobků.