TPW Soy Protein 90 Isolate

Celkem dotazů
5
7 odpověď
Dobrý den, ochucené varianty nebudou?
Dobrý den,aktuálně uvažujeme nad zařazením 500g nebo 1000g balení v několika základních příchutích. Skladem bychom je měli mít přibližně za měsíc. Přeji pěkný zbytek dne.
Dobrý den, přidávám se se stejným dotazem na ochucené varianty - budou v dohledné době k mání? :) Děkuji, DH
Dobrý den Danielo, příjezd kamionu se zbožím od TPW očekáváme začátkem příštího týdne, tudíž v průběhu příštího týdne by ochucené varianty (čokoláda, vanilka, karamel - 500g i 1000g) měly být na e-shopu. Přeji pěkný den.
Dobrý den, bude někdy v dohledné době naskladněno menší balení 500g, prosím? Nedávno mi byla zjištěná alergie na kravské mléko vč intolerance laktózy, tak hledám alternativy a trochu se bojím chuti :D .. a proteiny od TPW byly (pro mě) prostě nejlepší nebo myslíte že neochucená verze od MP je totožná? Děkuji a přeji pěkný den
Dobrý den Danielo, tento pravděpodobně naskladníme až ke konci měsíce ale varianty od Myprotein jsou téměř totožné takže bez obav volte tuto alternativu. Hezký den.
Zdravím, je nějaká možnost objednat vzorek např. 50g, abych věděl, jestli je protein dobrý, nebo ne? Děkuji
Dobrý den, u tohoto produktu bohužel vzorky nedisponujeme, ovšem malé balení 500g je za velice přijatelnou cenu, proto doporučuji otestovat na tomto. Hezký den.
Je vhodné tento protein užívat jako potréningovku? Nebo není vhodný? Děkuji.
Dobrý den, protein můžete užívat po tréninku k doplnění bílkovin ovšem pokud se nevyhýbáte mléčným produktům tak doporučuji zvolit syrovátkový protein, který má vyšší biologickou hodnotu jako např.: http://aktin.cz/tpw-whey-protein-80. Hezký den.
Dobrý den,mohu se zeptat, proč je zrovna tento protein značně levnější, než ostatní proteiny této značky? Děkuji
Dobrý den, sojová bílkovina patří mězi levnější druhy. Využitelnost a celková kvalita je podstatně nižší než klasická syrovátka. Nicméně i tento protein je vhodný např. pro vegany a vegetariány, uživatele, kteří trpějí nesnášenlivostí mléka a mléčných výrobků.