TPW Soy Protein 90 Isolate

4
64 hodnocení

Jsem spokojen.

Proteinů jsem vyzkoušel doslova desítky a díky tomu že tělo nějakým způsobem přestalo snášet mléčné produkty musel jsem začít sahat po jiných zdrojích, chuť v pořádku na čokoládu jsem se tešil logicky víc ale nevadí mě ani možnost "bez příchutě" je to o zvyku protein není "pamlsek" tak k čemu tam cpát xxx věcí jen proto aby chutnal, takže za jednoduché složení +. Starší balení měla hustší konzistenci, hrudky jsem nikdy nezaznamenal a sítko nepoužívám mimochodem vyzkoušeno na více jak 10kg.

Přínosná recenze?

Karamel Macchiato

Hodně špatná příchuť, nedá se pít, navíc je potřeba hodně tekutiny, jinak tvoří hustou kaši 👎

Přínosná recenze?

vegan protein

písková chuť, trochu horší rozpustnost, ale to se dá u vegan proteinů očekávat

Přínosná recenze?

Za málo peněz hodně muziky

Chuťově dobrý, ne moc sladký a za tu cenu proste super.

Přínosná recenze?

Jeden z nejlepších veganských proteinů

Vanilka a karamelové macchiato naprostá pecka, multifunkční použití, do kaše nebo šejků, nejsou chemické, nejsou cítit jako hlína, ale vážně výborné. Čokoláda je taková "drsnější", není tak krémová, takže ač je pořád moc dobrá, není to úplně ono a proto jí dávám jedině do pečení/kaší.

Přínosná recenze?

Sojový protein - top

Mě protein chutnal, dá se z něj udělat výborná kaše, není tak vláčný jako obyč protein,ale s tím sem už od začátku počítala,takže za mě super

Přínosná recenze?

Super sojový protein - čoko

Dobrá rozpustnost, chuť lahodná bez "pachuti" - není tolik sladký, vyhovuje. Za mě vhodný do pečení i na pití (kombinace s rostlinným mlékem super!)

Přínosná recenze?

Jsou lepší veganské proteiny

Nevím zda bych doporučil k trvalému užívání - sója je hodně diskutovaná a těžko říct jestli víc pomáhá nebo škodí. Osobně se snažím ji spíše vyřazovat z jídelníčku ale zbavit se jí úplně nedá a pokud máte intoleranci laktózy jako já a běžné syrovátkové proteiny prostě nemůžete tak se sóji nedá úplně vyhnout. Chuť není dobrá a musíte to do sebe hodit ale zdaleka není tak hrozná jako chuť konopného proteinu. Za mě doporučuji TPW Vegan Protein bez příchutě - recenze u něj.

Přínosná recenze?

Protein

Až na rozpustnost výborný. Doporučuji pouze rozpustit ve větším množství vody, jinak to nedáte :D

Přínosná recenze?

TPW

Prášková chuť, horší rozpustnost, jinak super

Přínosná recenze?