TPW Soy Protein 90 Isolate

4
72 hodnocení

Jsem spokojen.

Proteinů jsem vyzkoušel doslova desítky a díky tomu že tělo nějakým způsobem přestalo snášet mléčné produkty musel jsem začít sahat po jiných zdrojích, chuť v pořádku na čokoládu jsem se tešil logicky víc ale nevadí mě ani možnost "bez příchutě" je to o zvyku protein není "pamlsek" tak k čemu tam cpát xxx věcí jen proto aby chutnal, takže za jednoduché složení +. Starší balení měla hustší konzistenci, hrudky jsem nikdy nezaznamenal a sítko nepoužívám mimochodem vyzkoušeno na více jak 10kg.

Přínosná recenze?

Spokojenost

Za mě je protein super. Chutná mi mnohem více než syrovátkový od Myprotein. Nemá takový ten chemický "ocas". Já ho teda samotný s vodou nepijí, dávám do kaší, na pečení nebo do šejků s rostlinným mlékem a ovocem. Není moc sladký, což mi také absolutně vyhovuje. Jsem spokojená 😊

Přínosná recenze?

Konečně poživatelné vegan protein!

Konečně poživatelné vegan protein!

Přínosná recenze?

Sójový protein Vanilka

S tímto proteinem jsem velmi spokojená, ale pokud ho chcete pít samotný s vodou (což já nedělám) tak vás nejspíš zklame. V kaších, smoothies i při pečení je skvělý, jídlo osladí, ale naštěstí ne nějak přehnaně. Určitě za tu (podle mě dobrou) cenu vyzkoušejte.

Přínosná recenze?

Vanilka

Ráda přidávám do pečení, lívanců, tvarohu <3

Přínosná recenze?

Karamel Macchiato

Hodně špatná příchuť, nedá se pít, navíc je potřeba hodně tekutiny, jinak tvoří hustou kaši 👎

Přínosná recenze?

vegan protein

písková chuť, trochu horší rozpustnost, ale to se dá u vegan proteinů očekávat

Přínosná recenze?

Za málo peněz hodně muziky

Chuťově dobrý, ne moc sladký a za tu cenu proste super.

Přínosná recenze?

Supr

Složením super,do ovesných kaší perfektní. Opravdu moc moc jsem si na příchuti karamel macchiato pochutnávala! Čokoláda je prostě taková klasika.

Přínosná recenze?

Jeden z nejlepších veganských proteinů

Vanilka a karamelové macchiato naprostá pecka, multifunkční použití, do kaše nebo šejků, nejsou chemické, nejsou cítit jako hlína, ale vážně výborné. Čokoláda je taková "drsnější", není tak krémová, takže ač je pořád moc dobrá, není to úplně ono a proto jí dávám jedině do pečení/kaší.

Přínosná recenze?