TPW Soy Protein 90 Isolate

4
117 hodnocení

Jsem spokojen.

Proteinů jsem vyzkoušel doslova desítky a díky tomu že tělo nějakým způsobem přestalo snášet mléčné produkty musel jsem začít sahat po jiných zdrojích, chuť v pořádku na čokoládu jsem se tešil logicky víc ale nevadí mě ani možnost "bez příchutě" je to o zvyku protein není "pamlsek" tak k čemu tam cpát xxx věcí jen proto aby chutnal, takže za jednoduché složení +. Starší balení měla hustší konzistenci, hrudky jsem nikdy nezaznamenal a sítko nepoužívám mimochodem vyzkoušeno na více jak 10kg.

1

V pohodě:)

Nemám asi co vytknout, chuťově je dobrý

Dobrý vegan protein

Za mě vedou syrovátkové proteiny, u těch veganských se té trochu zvláštní chuti nevyhnete, ta tam prostě asi vždycky bude. Ale zase nejde říct, že by se to nedalo, konzistence je fajn, když z toho chcete spíš krém než drink (jako u většiny vegan proteinů). Mám příchuť vanilka, která neurazí, ale ani si z ní nesednete na zadek. Za mě protein splnil očekávání.

Spokojenost

Chuť dobrá. Dobře se rozpouští.

Soy protein

Do kaše, pečení jde, ale na pití s vodou po treninku ne, nedokázala jsem po jednom polknutí se napít znovu, ale od sojoveho proteinu jsem asi ani více čekat nemohla. Za tu cenu do pečení, proč ne.

Pomocník při vaření 👍

Lituji jen toho, že jsem si vzala jen 500g balení. Chuť příjemná, jemně nasládlá. Ideální na zahuštění kaší, nebo jen jako krém. Super složení- velké množství bílkovin a skoro žádné tuky.

Rostlinný protein

Za mě zatím nejlepší rostlinný protein, který jsem zkoušela. Nemůžu laktózu, tak mi toho moc nezbývá .)) Vím, že hromada lidí má proti sojovým izolátům výhrady, ale tohle rozebírat nemá smysl. Chuťově super - necítím žádný chemický ocas, není přeslazený. Do kaší, pudinků, lívanců nebo pečení ideální. Proteiny nepiju, takže rozpustnost nemůžu hodnotit.

Doporučujem

Videla som tu recenzie ako "nedá se pozřít" alebo že sa nedá rozmiešať. Za mňa nič z toho. Chutí podobne ako klasické vanilkové Vesna oplátky. A čo sa týka rozpustiteľnosti, stačilo ho "roztriasť" (rozšejkovať) v klasickej "blender" fľaši ... a to ani nevlastním šejker. Bol perfektne rozpustený, bez jedinej hrudky.

Za mě ne

Popravdě jsem čekala dle recenzí bombu, ale málem jsem nedopila. Škoda. Ale všechno je čistě subjektivní, takže asi stojí za to vyzkoušet to na sobě.

Doporučuju!

Tento protein mi chuťově hodně připomíná EISKaffee. Čekala jsem že tam bude víc cítit karamel ale moc ho tam necítím . I přes to ho určitě moc doporučuju.