TPW Total Mass Matrix

TPW Total Mass Matrix - diskuze k produktu

Soft-gainery (s vyšším podílem bílkovin)

Produkt je nahrazován verzí TPW Total mass matrix new & improved.

TPW Total Mass Matrix - gainer s vysokým podílem kalorií a bílkovin

Total Mass Matrix je vysokokalorický gainer určený pro každého, kdo chce zvýšit podíl svalové hmoty. Jedna porce obsahuje více než 450 kalorií a 40 gramů bílkovin, Total Mass Matrix je tedy ideální proteinová formule pro zvýšení hmotnosti, svalové hmoty a velikosti.

TPW Total Mass Matrix v bodech:

  • přes 450 kalorií v jedné dávce
  • 40 g bílkovin v jedné dávce
  • nejmodernější směs sacharidů a bílkovin
Celkem dotazů Celkem dotazů
6
6 odpověď
Jan Rott
před 2 lety

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat ,jaké je dávkování a brát či nebrat v netréninkové dny . Děkuju za odpověď .

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Honzo, pokud je Vašim cílem přibrání na objemu, je nutné aby Váš energetický příjem byl vyšší než energetický výdej. Pokud tedy v netréninkový den nepřijímáte dostatek kalorií potravou, určitě můžete zařadit dávku gaineru. Pokud gainer užíváte spíše pro doplnění energie a makroživin , užívejte pouze po tréninku. Hezký den.

Tomáš Kouřil
před 2 lety

Prosím o odpověď. Cvičím spíše na růst než silově, chodím do posilovny 3-4 týdně. Užívám protein od Myprotein, jak přes den, tak po treninku. Když zařadím i tento produkt od TPW, mám si dávat po treninku protein nebo tento gainer. Jak mám tyto produkty kombinovat?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Tomáši, protein užívejte mezi jídly jako svačinu pro doplnění bílkovin, např dopoledne nebo v odpoledních hodinách. Po tréninku však užijte gainer, který funguje i jako doplnění spotřebované energie při fyzické aktivitě. Hezký den.

Patrik Homola
před 2 lety

Dobrý den, kdy je nejlepší brát tento přípravek, když mám fyzickou zátěž v práci cca 10 hodin? O pauze a na konci? Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Patriku, pokud ráno běžně snídáte, tak bych zařadil první dávku cca hodiny po snídani a druhou dávku buď 2-3 hodiny po obědě, případně po svačině na konci směny, dost to záleží jak máte nastaveno stravování, nicméně není zde nutnost nějakého specifického dávkování ve vztahu k fyzické aktivitě. Hezký den.

Ondřej Tran
Ondřej Tran
před 2 lety

Dobrý den, je nutné dokoupit i protein, když tento produkt obsahuje takhle vysoké množství bílkovin? Já přijímám každý den asi 50g bílkovin v proteinu a kdybych začal užívat i toto tak by se to zvýšilo i přes více jak 120g.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, zde záleží na Vašem celkovém denním příjmu bilkovin, pro silové sporty by se optimum mělo pohybovat kolem 1,8 - 2g bílkoviny/kg tělesné hmotnosti. Tzn. pokud vážíte 80kg je pro Vás denní příjem bílkovin 140-160g. Pokud si propočítáte, kolik zhruba bílkovin přijmete ve stravě tak rozdíl od tohoto optima je vhodné doplnit právě pomocí suplementů (např. strava 100g B + gainer 30gB + protein 30gB). Hezký den.

Vladimir Mráček
před 3 lety

Dobrý den, chci se zeptat jestli je normální že při rozmýchání gaineru zustanou v nápoji kousky a jakoby i trošku prášku. Děkuji za odpověd

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, tento efekt je pravděpodobně způsoben obsahem MCT oleje, který v kombinaci s vodou může slepit složky gaineru dohromady, ovšem při řádném rozmíchání by problém měl ustoupit a s produktem tuto zkušenost nemáme. Naopak přídavek MCT oleje do produktu je velmi vítanou složkou gaineru vzhledem k jeho nutričnímu efektu. Hezký den.

Pavel
před 4 lety

Dobrý den, dá se u tohoto produktu očekávat stejná kvalita jako u proteinů této značky?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Ano, samozřejmě :).