TPW Total Mass Matrix

TPW Total Mass Matrix - diskuze k produktu

Soft-gainery (s vyšším podílem bílkovin)

Produkt je nahrazován verzí TPW Total mass matrix new & improved.

TPW Total Mass Matrix - gainer s vysokým podílem kalorií a bílkovin

Total Mass Matrix je vysokokalorický gainer určený pro každého, kdo chce zvýšit podíl svalové hmoty. Jedna porce obsahuje více než 450 kalorií a 40 gramů bílkovin, Total Mass Matrix je tedy ideální proteinová formule pro zvýšení hmotnosti, svalové hmoty a velikosti.

TPW Total Mass Matrix v bodech:

  • přes 450 kalorií v jedné dávce
  • 40 g bílkovin v jedné dávce
  • nejmodernější směs sacharidů a bílkovin
Celkem dotazů Celkem dotazů
6
6 odpověď
Jan Rott
před rokem

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat ,jaké je dávkování a brát či nebrat v netréninkové dny . Děkuju za odpověď .

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Honzo, pokud je Vašim cílem přibrání na objemu, je nutné aby Váš energetický příjem byl vyšší než energetický výdej. Pokud tedy v netréninkový den nepřijímáte dostatek kalorií potravou, určitě můžete zařadit dávku gaineru. Pokud gainer užíváte spíše pro doplnění energie a makroživin , užívejte pouze po tréninku. Hezký den.

Tomáš Kouřil
před rokem

Prosím o odpověď. Cvičím spíše na růst než silově, chodím do posilovny 3-4 týdně. Užívám protein od Myprotein, jak přes den, tak po treninku. Když zařadím i tento produkt od TPW, mám si dávat po treninku protein nebo tento gainer. Jak mám tyto produkty kombinovat?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Tomáši, protein užívejte mezi jídly jako svačinu pro doplnění bílkovin, např dopoledne nebo v odpoledních hodinách. Po tréninku však užijte gainer, který funguje i jako doplnění spotřebované energie při fyzické aktivitě. Hezký den.

Patrik Homola
před 2 lety

Dobrý den, kdy je nejlepší brát tento přípravek, když mám fyzickou zátěž v práci cca 10 hodin? O pauze a na konci? Děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Patriku, pokud ráno běžně snídáte, tak bych zařadil první dávku cca hodiny po snídani a druhou dávku buď 2-3 hodiny po obědě, případně po svačině na konci směny, dost to záleží jak máte nastaveno stravování, nicméně není zde nutnost nějakého specifického dávkování ve vztahu k fyzické aktivitě. Hezký den.

Ondřej Tran
Ondřej Tran
před 2 lety

Dobrý den, je nutné dokoupit i protein, když tento produkt obsahuje takhle vysoké množství bílkovin? Já přijímám každý den asi 50g bílkovin v proteinu a kdybych začal užívat i toto tak by se to zvýšilo i přes více jak 120g.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, zde záleží na Vašem celkovém denním příjmu bilkovin, pro silové sporty by se optimum mělo pohybovat kolem 1,8 - 2g bílkoviny/kg tělesné hmotnosti. Tzn. pokud vážíte 80kg je pro Vás denní příjem bílkovin 140-160g. Pokud si propočítáte, kolik zhruba bílkovin přijmete ve stravě tak rozdíl od tohoto optima je vhodné doplnit právě pomocí suplementů (např. strava 100g B + gainer 30gB + protein 30gB). Hezký den.

Vladimir Mráček
před 3 lety

Dobrý den, chci se zeptat jestli je normální že při rozmýchání gaineru zustanou v nápoji kousky a jakoby i trošku prášku. Děkuji za odpověd

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, tento efekt je pravděpodobně způsoben obsahem MCT oleje, který v kombinaci s vodou může slepit složky gaineru dohromady, ovšem při řádném rozmíchání by problém měl ustoupit a s produktem tuto zkušenost nemáme. Naopak přídavek MCT oleje do produktu je velmi vítanou složkou gaineru vzhledem k jeho nutričnímu efektu. Hezký den.

Pavel
před 4 lety

Dobrý den, dá se u tohoto produktu očekávat stejná kvalita jako u proteinů této značky?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Ano, samozřejmě :).