Detox skladu! Před 3 dny jsme přidali do detoxu nový produkt s 29% slevou  

TPW Creatine Monohydrate

TPW Creatine Monohydrate - diskuze k produktu

Kreatin monohydrát

TPW Creatine Monohydrate - 100% čistý kreatin

Kreatin je látka, která se vyskytuje přirozeně v lidském těle a talo jej dokáže samo metabolizovat. Creatine Monohydrate od britského TPW obsahuje 100% čistý kreatin bez dalších aditiv či balastních náplní. Ultra malá velikost částic umožňuje rychlou absorpci do organismu.

Kreatin monohydrát je jedním z nejoblíbenějších doplňků stravy pro ty, kteří potřebují podpořit sílu a rychlost při tréninku. Kreatin monohydrát napomáhá podpořit výbušnou sílu a intenzitu tréninku a je tak vhodný především pro silové a silově vytrvalostní sporty.

Ochucené příchutě jsou dochucovány přírodními sladidly a barvivy, což je velmi důležitý rozdíl oproti syntetických formám typu tatrazin, brilantní modř apod., které mohou při dlouhodbém užívání nepříznivě působit na lidský organizmus. 

TPW Creatine Monohydrate v bodech:

  • 100 % ultra čistý kreatin monohydrát
  • pro zvýšení fyzického výkonu
  • vhodný pro silové a silově vytrvalostní sportovce
  • striktní použití pouze přírodních sladidel a barviv
Celkem dotazů Celkem dotazů
6
4 odpovědí
Tomáš Kouřil
před 7 měsíci

Mohu se zeptat jak kreatin dávkovat jeli prvotní zájem nabrat svalovou hmotu. Samozřejmě pro naplnění denního příjmu bílkovin používám i protein.

Petr Loskot
Zákaznická podpora
před 7 měsíci

Dobrý den, Tomáši, pro suplementaci kreatinu jsou nejčastější 2 základní přístupy. První přístup (ten starší) v sobě zahrnuje tzv. fázi nasycovací a tzv. fázi udržovací. V prvé fázi, která trvá týden, se užívá 4x5 g kreatinu mezi jídly (mezi jídly proto, aby kreatin s potravou dlouho nesetrvával v kyselém prostředí žaludku, kde by mohl být znehodnocen). Ve druhé fázi, která trvá většinou 3 týdny, se užívá pouze 5 gramů denně. Po této odbě 4 týdnů většina uživatelů kreatin přestává užívat, nicméně kreatin lze brát i delší dobu a v podstatě pevně není dáno, kdy s jeho užíváním skončit. Druhý základní přístup k suplementaci je takový, že zcela vynecháme fázi nasycovací, u které se někdy tvrdí, že celých 20 g denně není schopný organismus efektivně zabudovat, a proto se po celou dobu užívání přijímá pouze 5 gramů denně (nejčastěji po silovém tréninku). Nárůst koncentrace kreatinu ve svalů sice bude logicky pomalejší než u prvého přístupu, nicméně kreatin by měl být lépe využit a opravdu zabudován do svalů. Opět není pevně dáno, jak dlouho kreatin užívat, dnešní studie mluví i o nepřetržitém několikaročním užívání kreatinu, které je zcela bezpečné. Já osobně se přikláním též ke druhému, novějšímu a méně radikálnímu přístupu. Hezký den.

Michaela Malínková
před rokem

Dobry den, bude brzy naskladneno balení 250 bez prichute ? :-)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Michaelo, během dneška bychom měli variantu naskladnit. Hezký den.

Anonymní uživatel
před 3 lety

Haló?! Odpovídá se tu na dotazy?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Zdravím, omlouvám se, ale Váš dotaz se mi v systému nezobrazil, netuším proč.. Tento kreatin je standardní kvality. Pro výjimečnou a testovanou kvalitu se doporučuji podívat po kreatinu s ochrannou známkou Creapure® vyráběný pouze v Německu.

Anonymní uživatel
před 3 lety

A pokud není, je stejně kvalitní?

Anonymní uživatel
před 3 lety

Dobrý den, jedná se o Creapure? Nikde to zde nevidím a přitom je toto již minimálně desátý "nejčistší a nejkvalitnější" creatin na současném trhu. A co konkrétně znamená to mesh?

Jakub Dokulil
před 4 lety

Dobrý den zajímalo by mě jaký je (nebo by měl být) tento výrobek v porovnání s SizeAndSymmetry Creatine Creapure? popřípadě v čem je jiný?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Creapure je kreatin z Německa s certifikovanou čistotou a ochrannou známkou na výrobní proces zajišťující tutu výjimečnou čistotu. Tento kreatin velmi pravděpodobně dobré kvality, ale já osobně bych přece jenom pro jistotu volil německý Creapure.