TPW Creatine Monohydrate

TPW Creatine Monohydrate - diskuze k produktu

Kreatin monohydrát

TPW Creatine Monohydrate - 100% čistý kreatin

Kreatin je látka, která se vyskytuje přirozeně v lidském těle a tělo jej dokáže samo metabolizovat. Creatine Monohydrate od britského TPW obsahuje 100% čistý kreatin bez dalších aditiv či balastních náplní. Ultra malá velikost částic umožňuje rychlou absorpci do organismu.

Kreatin monohydrát je jedním z nejoblíbenějších doplňků stravy pro ty, kteří potřebují podpořit sílu a rychlost při tréninku. Kreatin monohydrát napomáhá podpořit výbušnou sílu a intenzitu tréninku a je tak vhodný především pro silové a silově vytrvalostní sporty.

Ochucené příchutě jsou dochucovány přírodními sladidly a barvivy, což je velmi důležitý rozdíl oproti syntetických formám typu tatrazin, brilantní modř apod., které mohou při dlouhodbém užívání nepříznivě působit na lidský organizmus. 

TPW Creatine Monohydrate v bodech:

  • 100 % ultra čistý kreatin monohydrát
  • pro zvýšení fyzického výkonu
  • vhodný pro silové a silově vytrvalostní sportovce
  • striktní použití pouze přírodních sladidel a barviv
Celkem dotazů Celkem dotazů
8
8 odpověď
Michal Lhotský
před 2 měsíci

Dobrý den, nejspíš blbá otázka, ale je nějaký problém když jsem do posud bral kreatin od Myproteinu a teď budu brát tenhle? Děkuji za odpověď.

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
Zákaznická podpora
před měsícem

Dobrý den, Michale, problém to není, creatin můžete klidně střídat. Přeji pěkný den

Tomáš Kouřil
před 2 měsíci

Dobrý den, jsem s kreatinem začátečník, mohu se tedy optat zda je vhodný i pro budování svalové hmoty (kromě výkonu a síly) ? Dále jsem byl informován i 2 způsobech dávkování, můžete mi je prosím popsat, případně mi nějaký způsob doporučit? Je mi 18 let a vážím 70 kg a měřím 180 cm

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
Zákaznická podpora
před 2 měsíci

Dobrý den, ano kreatin se pozitivním způsobem může projevit i při budování svalové hmoty. Způsob dávkování bychom Vám doporučili 5g v každý tréninkový den bez nutnosti kreatin cyklovat. Kreatin je bezpečný a nijak nezatíží ledviny, pokud jsou zdravá. Přeji pěkný den **

Tomáš Kouřil
před 2 měsíci

Děkuju. A ohledně času je nejlepší ho brát po tréninku společně s proteinem? Nebo naopak jindy?

Tamara Kupcová
Tamara Kupcová
Zákaznická podpora
před 2 měsíci

Přidejte 5g kreatinu přímo do proteinu a užívejte po tréninku. Přeji pěkný den

Tomáš Kouřil
před 9 měsíci

Mohu se zeptat jak kreatin dávkovat jeli prvotní zájem nabrat svalovou hmotu. Samozřejmě pro naplnění denního příjmu bílkovin používám i protein.

Petr Loskot
Zákaznická podpora
před 9 měsíci

Dobrý den, Tomáši, pro suplementaci kreatinu jsou nejčastější 2 základní přístupy. První přístup (ten starší) v sobě zahrnuje tzv. fázi nasycovací a tzv. fázi udržovací. V prvé fázi, která trvá týden, se užívá 4x5 g kreatinu mezi jídly (mezi jídly proto, aby kreatin s potravou dlouho nesetrvával v kyselém prostředí žaludku, kde by mohl být znehodnocen). Ve druhé fázi, která trvá většinou 3 týdny, se užívá pouze 5 gramů denně. Po této odbě 4 týdnů většina uživatelů kreatin přestává užívat, nicméně kreatin lze brát i delší dobu a v podstatě pevně není dáno, kdy s jeho užíváním skončit. Druhý základní přístup k suplementaci je takový, že zcela vynecháme fázi nasycovací, u které se někdy tvrdí, že celých 20 g denně není schopný organismus efektivně zabudovat, a proto se po celou dobu užívání přijímá pouze 5 gramů denně (nejčastěji po silovém tréninku). Nárůst koncentrace kreatinu ve svalů sice bude logicky pomalejší než u prvého přístupu, nicméně kreatin by měl být lépe využit a opravdu zabudován do svalů. Opět není pevně dáno, jak dlouho kreatin užívat, dnešní studie mluví i o nepřetržitém několikaročním užívání kreatinu, které je zcela bezpečné. Já osobně se přikláním též ke druhému, novějšímu a méně radikálnímu přístupu. Hezký den.

Michaela Malínková
před rokem

Dobry den, bude brzy naskladneno balení 250 bez prichute ? :-)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Michaelo, během dneška bychom měli variantu naskladnit. Hezký den.

Anonymní uživatel
před 4 lety

Haló?! Odpovídá se tu na dotazy?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, omlouvám se, ale Váš dotaz se mi v systému nezobrazil, netuším proč.. Tento kreatin je standardní kvality. Pro výjimečnou a testovanou kvalitu se doporučuji podívat po kreatinu s ochrannou známkou Creapure® vyráběný pouze v Německu.

Anonymní uživatel
před 4 lety

A pokud není, je stejně kvalitní?

Anonymní uživatel
před 4 lety

Dobrý den, jedná se o Creapure? Nikde to zde nevidím a přitom je toto již minimálně desátý "nejčistší a nejkvalitnější" creatin na současném trhu. A co konkrétně znamená to mesh?

Jakub Dokulil
před 4 lety

Dobrý den zajímalo by mě jaký je (nebo by měl být) tento výrobek v porovnání s SizeAndSymmetry Creatine Creapure? popřípadě v čem je jiný?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Creapure je kreatin z Německa s certifikovanou čistotou a ochrannou známkou na výrobní proces zajišťující tutu výjimečnou čistotu. Tento kreatin velmi pravděpodobně dobré kvality, ale já osobně bych přece jenom pro jistotu volil německý Creapure.