TPW Creatine Monohydrate

7
zodpovězených dotazů
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je-li kreatin od této značky vhodný i pro vegany. Děkuji za odpověď
Zdravím Pavlíno, velice pravděpodobně ano, pakliže si chceš být jistá, doporučujeme vybrat https://aktin.cz/kreatin-creapure odsud, jelikož Creapure je na vegan status certifikovaný.
Dobrý den, nejspíš blbá otázka, ale je nějaký problém když jsem do posud bral kreatin od Myproteinu a teď budu brát tenhle? Děkuji za odpověď.
Dobrý den, Michale, problém to není, creatin můžete klidně střídat. Přeji pěkný den
Dobrý den, jsem s kreatinem začátečník, mohu se tedy optat zda je vhodný i pro budování svalové hmoty (kromě výkonu a síly) ? Dále jsem byl informován i 2 způsobech dávkování, můžete mi je prosím popsat, případně mi nějaký způsob doporučit? Je mi 18 let a vážím 70 kg a měřím 180 cm
Dobrý den, ano kreatin se pozitivním způsobem může projevit i při budování svalové hmoty. Způsob dávkování bychom Vám doporučili 5g v každý tréninkový den bez nutnosti kreatin cyklovat. Kreatin je bezpečný a nijak nezatíží ledviny, pokud jsou zdravá. Přeji pěkný den **
Děkuju. A ohledně času je nejlepší ho brát po tréninku společně s proteinem? Nebo naopak jindy?
Přidejte 5g kreatinu přímo do proteinu a užívejte po tréninku. Přeji pěkný den
Mohu se zeptat jak kreatin dávkovat jeli prvotní zájem nabrat svalovou hmotu. Samozřejmě pro naplnění denního příjmu bílkovin používám i protein.
Dobrý den, Tomáši, pro suplementaci kreatinu jsou nejčastější 2 základní přístupy. První přístup (ten starší) v sobě zahrnuje tzv. fázi nasycovací a tzv. fázi udržovací. V prvé fázi, která trvá týden, se užívá 4x5 g kreatinu mezi jídly (mezi jídly proto, aby kreatin s potravou dlouho nesetrvával v kyselém prostředí žaludku, kde by mohl být znehodnocen). Ve druhé fázi, která trvá většinou 3 týdny, se užívá pouze 5 gramů denně. Po této odbě 4 týdnů většina uživatelů kreatin přestává užívat, nicméně kreatin lze brát i delší dobu a v podstatě pevně není dáno, kdy s jeho užíváním skončit. Druhý základní přístup k suplementaci je takový, že zcela vynecháme fázi nasycovací, u které se někdy tvrdí, že celých 20 g denně není schopný organismus efektivně zabudovat, a proto se po celou dobu užívání přijímá pouze 5 gramů denně (nejčastěji po silovém tréninku). Nárůst koncentrace kreatinu ve svalů sice bude logicky pomalejší než u prvého přístupu, nicméně kreatin by měl být lépe využit a opravdu zabudován do svalů. Opět není pevně dáno, jak dlouho kreatin užívat, dnešní studie mluví i o nepřetržitém několikaročním užívání kreatinu, které je zcela bezpečné. Já osobně se přikláním též ke druhému, novějšímu a méně radikálnímu přístupu. Hezký den.
Dobry den, bude brzy naskladneno balení 250 bez prichute ? :-)
Dobrý den Michaelo, během dneška bychom měli variantu naskladnit. Hezký den.
Haló?! Odpovídá se tu na dotazy?
Zdravím, omlouvám se, ale Váš dotaz se mi v systému nezobrazil, netuším proč.. Tento kreatin je standardní kvality. Pro výjimečnou a testovanou kvalitu se doporučuji podívat po kreatinu s ochrannou známkou Creapure® vyráběný pouze v Německu.
A pokud není, je stejně kvalitní?
Dobrý den, jedná se o Creapure? Nikde to zde nevidím a přitom je toto již minimálně desátý "nejčistší a nejkvalitnější" creatin na současném trhu. A co konkrétně znamená to mesh?
Dobrý den zajímalo by mě jaký je (nebo by měl být) tento výrobek v porovnání s SizeAndSymmetry Creatine Creapure? popřípadě v čem je jiný?
Creapure je kreatin z Německa s certifikovanou čistotou a ochrannou známkou na výrobní proces zajišťující tutu výjimečnou čistotu. Tento kreatin velmi pravděpodobně dobré kvality, ale já osobně bych přece jenom pro jistotu volil německý Creapure.