TPW Creatine Monohydrate

4,4
94 hodnocení

toto už nikdy – Z tohoto kreatinu jsem se měl 14 dní běhavku, takže už nikdy více. Když jsem problematiku kreatinu hledal na netu tak u nekvalitních se toto může projevovat. Přecházel jsem z Creapure od Nutrendu, který ho odebírá z německa a byl jsem ok a prakticky po nasazení tohoto TPW jsem z toho fakt celou dobu s*al. Takže za sebe nedoporučuji a vracím se zpět k nutrendu.

3

:) – Výborná chuť! Rozpustnost průměrná :)

1

Creatine 100% – Creatine, na tom neni co pokazit. Bez prichute idealni.

1

Super. – Funguje jak má, trochu horší rozpustnost při loading phase.

Perfekt – Zkusíl jsem více kreatinů a tento je pro mě top! Někdo si tu stěžuje na rozpustnost což jsem absolutně nepostřehl a oproti jiným se rozpoušti podtatně lépe. Zelené jablko chutná :).

Výborný! – Podle recenzí ostatních jsem objednávala trochu s hrůzou, co mi dorazí domů za "nerozpustný písek"... Ale na příchutí Berry Blitz bych nenašla jedinou chybu! Rozpustnost na jedničku a ta chuť!

Creatine – Pro me trosku zklamani, vubec se to neda pit, rovnou to muzu jist lzickou a zapijet, jelikoz se to vubec nerozpousti, jak pisek ve vode..

Dobrá voľba! – Príchuť ma milo prekvapila! Čakala som niečo horšie, ale naozaj mi chutí.

Normální kreatin za dobrou cenu – Na kreatinu není moc o čem mluvit. Je levný ale prostě normální kreatin s mizernou rozpustností.

Creatin se rozpouští pouze v teplé vodě...tudíž ve studené se pouze zamíchá a vypije ;-)

Dobrá rozpustnost ! – Šlape jak má !