4,1
64 hodnocení

Tyčinka

Velmi mě překvapila. Chuťově super a hrozně dobře voní! Z těch tří které jsem zkusila, mi nejméně výrazná přišla čoko/pomeranč, ale i tak mi to připomnělo takové ty sušenky od značky Figaro čoko piškoty. I super ta konzistence, nedrobí se, ani není tuhá jako žvýkačka, tahle tyčinka má u mě velký plus. Složení i kcal taky super.

1

Super

Skvela chut, slozeni i konzistence!

1

Super!

Skvělá struktura a vůbec nepřeslazená, takže za mě pecka!

1

Výborné tyčinky

Moc dobré veganské tyčínky, konzistence je spíše tuhší, nejvíce mi chutná asi pomeranč a nebo kokos

1

Vegan protein bar - káva

Není moc sladká, rozpadá se, ale je hodně cítit káva, která doznívá v čokoládu.

Chuťově dobré, ale složení?

Zatím jsem ochutnala jen čokoláda/pomeranč. Chuťově tak nějak průměr, ale složení tedy nic moc. Maltitol, cukr, glukóza-fruktózový sirup. Škoda toho.

umělá chuť

sněla jsem jí, ale jen proto, že jsem u sebe neměla nic jinýho a měla jsem hlad. jinak tea nic moc, taková písčitá a umělá. byla jsem po ní nafouklá, asi kvůli sladidlu. kinder pingui mi teda nepřipomíná

Vegan tyčinky

Moc dobré veganské tyčinky. Kávová má v sobě kusy kakaových bobů a to je slast. Krásně křupou a prostě top na to, že to jsou veganské tyčinky.

Super veganské tyčinky

Tyhle tyčinky miluju. Hezky v nich křupou kakaové boby. Nejoblíbenější je čokoláda/kokos a za ní hned čokoláda/malina.

Láska!

Tak jo, tahle veganská bobinka mě dostala. Zatím jsem zďobla jenom čoko-pomerančovou variantu, ale ta byla ták dobrá! Okamžitě píšu mezi oblíbence. Má dokonalou konzistenci, je tak akorát sladká a chuť je krásná, přírodní, nechemická. Ta čoko-pomerančová konkrétně mi dost připomíná takový ty piškotky s ovocným želatinovým kolečkem v čokoládě...jen škoda maltitolu na prvním místě ve složení...ten dokáže pěknou neplechu...Jinak mě ale tahle tyčinka fakt překvapila a nemůžu si dočkat dalších příchutí co ochutnám. Kávová má příjemné, tóny kávy a je řádně čokoládová. Není přeslazená (někdo by možná řekl, že je málo sladká, ale mě naprosto vyhovuje) a je krásně měkounká....Není to takové dělo jako pomerančová, ale výborná je taky.<3 Malinové jsem se jako nepříznivec ovocných příchutí bála, ale úplně zbytečně...luxus jako všechny předchozí příchutě...Ten maltitol mě ale rozčiluje s každou chuťově božskou tyčinkou víc a víc. Když nad ním ale přivřu oko, Tom Oliver má proteinovky prostě dokonalé.