Topnatur Probio kaše

Topnatur Probio kaše - uživatelské recenze a hodnocení

Kaše

Topnatur Probio kaše - rýžová kaše s probiotiky

Topnatur kaše jsou jedinečné svým nutričně vyváženým složením s přídavkem šesti probiotických kmenů (Bacillus coagulans, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) v množství 5 miliard na porci. Speciálně navržená probiotická směs zajišťuje stálý počet bakterií po celou dobu trvanlivosti. Dále obsahují inulin, prebiotickou vlákninu, která je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši. Kaše obsahují také vitaminy a minerály (A, B1, B6, B12, C, D3, vápník, hořčík, fosfor, selen, železo, niacin a kyselinu panthothenovou). Tyto kaše jsou určeny pro osoby s trávicími obtížemi, rekonvalescenty, pro osoby s intolerancí k laktóze, s bezlepkovou dietou a pro vegany. Mohou je konzumovat i děti.

Topnatur Probio kaše v bodech:

  • vyvážené nutriční složení
  • obsahuje šest probiotických kmenů
  • obsahuje inulin, vitamíny a minerály
  • rychlá příprava za pouhé 3 minuty
Hodnocení celkem
4.4 / 5
16 hodnocení
Doporučuje
94 %
15 z 16 uživatelů
kikina.hor@
před rokem Publikováno dne 25. 4. 2018
Hodnocení celkem:
  • čokoláda/banán
    čokoláda/banán
  • višeň
    višeň

Výborná chuť - hodně zasytí

Od té doby, co nesmím laktózu snídám tyto kaše od topnaturu a musím říct, že jsem moc ráda, že něco takového je. Chuťově jsou opravdu dobré a líbí se mi, že mají velký výběr chutí.

Veronika Sochorová
před rokem Publikováno dne 26. 1. 2018
Hodnocení celkem:

Nejlepší kaše!

Různé kaše snídám a svačím poměrně často, proto ráda ochutnávám nové značky a příchutě. Probio kaše od Topnatur mě nadchla, protože i když ji zaliji vodou má oproti jiným výbornou (nikoli vodovou) chuť. Dětem chutná nejvíc čokoláda s banánem a manželovi višeň.