TPW Diet Meal Replacement

TPW Diet Meal Replacement - diskuze k produktu

Nad 60% bílkovin

TPW Diet Meal Replacement - nutričně vyvážená náhrada jídla

Diet Meal Replacement je shake s vysokým obsahem bílkovin, nabitý vitaminy a minerálními látkami. Obsahuje vícesložkovou proteinovou směs ze syrovátky, mléka a sóji. Je naprosto ideálním doplňkem do období diety. Diet Meal Replacement se od ostatních náhražek jídla odlišuje tím, že obsahuje ingredience ověřené nezávislými studiemi. Součástí složení jsou pak pečlivě vybrané účinné látky jako je mikroenkapsulované CLA, čaj matcha a přírodní forma vlákniny glucomannan získaný z kořenů rostliny Konjac.

Ochucené příchutě jsou dochucovány přírodními sladidly a barvivy, což je velmi důležitý rozdíl oproti syntetických formám typu tatrazin, brilantní modř apod., které mohou při dlouhodbém užívání nepříznivě působit na lidský organizmus. 

TPW Diet Meal Replacement v bodech:

  • nutričně pokročilá a vyvážená formule
  • vysoký obsah bílkovin z více zdrojů
  • vyrobeno z prvotřídních pečlivě vybraných ingrediencí
  • pouze přírodní sladidla a barviva
Celkem dotazů Celkem dotazů
3
3 odpověď
Jiří Jančík
před měsícem

Dobrý večer, bude příchuť i vanilka či jahoda?

Lucie Formánková
Lucie Formánková
Zákaznická podpora
před 29 dny

Dobrý den, Jiří, omlouváme se Vám za pozdní odpověď. Bohužel u TPW Diet Meal Replacement vanilka ani jahoda nebude již skladem. Pouze čokoláda, banán a millionaire's shortbread. Děkujeme za pochopení

Martin Svátek
před 3 lety

Dobrý den, kdy bude opět dostupné 1kg balení v jahodové příchuti? děkuji Martin Svátek

Jan Kern
Jan Kern
před 3 lety

Dobrý den, omlouváme se ale nejdříve za 3-4 týdny

bankova.lucie123@
před 3 lety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Mohu tento produkt kombinovat se spalovačem RED CELL? Jaké by mělo být dávkování, v popisu je psáno 2-3 denně, ale nestačilo by jen jednou s kombinací tabletek RED CELL? Stačil by jeden shake po tréninku? Děkuji za odpověď :-)

Jan Kern
Jan Kern
před 3 lety

Dobrý den, určitě je to vhodná kombinace. 1 dávka během dne a případně po tréninku bude určitě stačit. Jedná se o doplněk k vyvážené stravě