4,3
37 hodnocení

yummy

brownies s křupikami a marshmallow.... skvělá mňamka - taková zdravějšá mlska, rozhodně stojí za vyzkoušení

Přínosná recenze?

Legends

Na první pohled velice roztomilá tyčinka. Chuťově je sice dobrá, hoooodně čokoládová, ale čekala jsem od toho něco jiného. Myslela jsem, že marshmallow budou uvnitř a že tam bude ta jejich chuť, což nebyla.

Přínosná recenze?

sklamanie

Objednala som si marshmallow a choc fudge a ani jedna mi bohužiaľ nechutí. Príde mi že je hodně umelá a na tú cenu dosť malinká takže za mňa fakt nie. :(

Přínosná recenze?

Dokonalosť

Proste fenomenálna tyčinka 😍

Přínosná recenze?

Fantastický vzhled i chuť

Tak tato tyčinka si zaslouží palec nahoru už jen za ten božský vzhled a kousky marshmallows navrchu! Doporučuji, i chuťově je dobrá.

Přínosná recenze?

Opravdu legendární

Výborná chuť !!

Přínosná recenze?

Ze by nejlepsi?

To byla kosticka slasti! Vrstva karamelu a ty kulicky v bile poleve na povrchu :O

Přínosná recenze?

Překvapení od TPW

Tohle mě fakt překvapilo. Je to jiné, než klasická proteinová tyčinka, celé je to obalené v kuličkách nebo marshmallows, uvnitř je jemná krémová náplň a křupavá vrstva. Fakt hodně super!

Přínosná recenze?

Skvělá chuť

Objednala jsem si dvě tyto tyčinky a rozhodně nelituji! Jsou chuťově fakt vyladěné, nejsou přeslazené ani nechutnají uměle. Super ?

Přínosná recenze?

Velké překvapení!

Po předchozích zkušenostech s proteinovými dobrotami od TPW jsem od nových Legends neměla velká očekávání, ale o to víc jsem byla po ochutnání mile překvapená. Všechny příchutě jsou dobré, použité proteinové kuličky bych si klidně koupila jako samostatné balení :D Tohle se TPW opravdu povedlo.

Přínosná recenze?