4,2
49 hodnocení

Ujde

Tohle mě nijak zvlášť neoslovilo. Je to hodně sladký, ale vyloženě špatný to zase není.

yummy

brownies s křupikami a marshmallow.... skvělá mňamka - taková zdravějšá mlska, rozhodně stojí za vyzkoušení

Legends

Na první pohled velice roztomilá tyčinka. Chuťově je sice dobrá, hoooodně čokoládová, ale čekala jsem od toho něco jiného. Myslela jsem, že marshmallow budou uvnitř a že tam bude ta jejich chuť, což nebyla.

sklamanie

Objednala som si marshmallow a choc fudge a ani jedna mi bohužiaľ nechutí. Príde mi že je hodně umelá a na tú cenu dosť malinká takže za mňa fakt nie. :(

Dokonalosť

Proste fenomenálna tyčinka 😍

Fantastický vzhled i chuť

Tak tato tyčinka si zaslouží palec nahoru už jen za ten božský vzhled a kousky marshmallows navrchu! Doporučuji, i chuťově je dobrá.

Opravdu legendární

Výborná chuť !!

Ze by nejlepsi?

To byla kosticka slasti! Vrstva karamelu a ty kulicky v bile poleve na povrchu :O Slany karamel: ma vrstvu z horke coko a coko krupinek, karamelovy stred, karamel, krupinky, cokoladu a karamelove kuličky nahore, no OMG!?

Překvapení od TPW

Tohle mě fakt překvapilo. Je to jiné, než klasická proteinová tyčinka, celé je to obalené v kuličkách nebo marshmallows, uvnitř je jemná krémová náplň a křupavá vrstva. Fakt hodně super!

Skvělá chuť

Objednala jsem si dvě tyto tyčinky a rozhodně nelituji! Jsou chuťově fakt vyladěné, nejsou přeslazené ani nechutnají uměle. Super ?