TPW Maltodextrin

TPW Maltodextrin - diskuze k produktu

Maltodextrin

TPW Maltodextrin - zdroj okamžité energie

Maltodextrin od TPW je 100% čistý, prémiový komplexní sacharid, jenž je okamžitě po konzumaci vstřebán do krevního řečiště a zajišťuje tak okamžitou energii. TPW garantuje 100% čistotu, prémiovou kvalitu a použití vybraných surovin pří výrobě maltodextrinu.

Díky vysokému glykemickému indexu je maltodextrin hojně užíván mezi sportovci po fyzické aktivitě, čímž napomáhá tělu nahradit vyčerpané glykogenové zásoby. Výrazně se také zlepší regenerační fáze. Přestože se jedná o složený sacharid, maltodextrin je bezprostředně stráven a přeměněn na glukózu. A právě díky svému rapidnímu efektu na hladinu krevního cukru se uvádí glykemický index maltodextrinu 105, tedy dokonce vyšší než glukózy. Maltodextrin tak představuje ideální přídavek do vašeho potréninkového proteinového nápoje, aby byla zajištěna regenerace a posílení svalů. Užité jistě najde také jako doplněk stravy kdykoliv je třeba rychlý a spolehlivý zdroj energie.

Nejnovější závěry ve sportovní výživě nabádají ke konzumaci směsi dextrózy a maltodextrinu po tréninku v poměru 1:1. Rozdílné časy vstřebání způsobí, že váš žaludek může trávit a zpracovat oba sacharidy efektivněji, než kdyby byl užit každý zvlášť. Výtečně tak optimalizujete náhradu vyčerpaného glykogenu, hydrataci i výkon.  

TPW Maltodextrin v bodech:

  • 100% čistý, prémiový maltodextrin
  • s vysokým glykemickým indexem
  • všestranně použitelný a rychle vstřebatelný sacharid
  • kvalitní zdroj okamžité energie
  • napomáhá s obnovením glykogenových zásob

Dotazy

Diskuze prozatím neobsahuje žádné příspěvky.