TPW Protein Mug Cake Mix

4,1
50 hodnocení

Nic moc

Když potřebujete rychlé jídlo, tak fajn, ale jako nic moc extra to není....

Fajn chuť

Fajn chuť, ale ne každému musí chutnat.

Čokoláda parádní, lemon drizzle je trošku zklamání,na mě je moc kyselý.

Ne

Jsem z toho zklamaná, vůbec mi nechutnal, přišlo mi to, jako jist molitan - suché, bez chuti,..... Mighty muffins od flapjacked jsou mnohem lepší.

umělá chuť

Za mne moc umělá chuť. Není nejhorší, ale znovu už bych nekoupila.

Perfektní

top složení, konzistence i chut. Jen doporucuji pridat par kapek flavrops, stevie apod. jinak muzu jenom doporucit, jedina nevyhoda asi jen cena

Skvělá chuť i složení

Skvělá chuť, jednoduché na přípravu (někdy zamíchám i ovoce) a to složení je nejlepší ze všech mug cakes. Zatím ochutnána příchuť rich chocolate fudge, teď objednán lemon drizzle, tak uvidíme.

Za mě ne...

Nalákala mě jednoduchá, rychlá příprava, složení a pozitivní recenze, ale... Nenadchlo mě to, radši tomu věnovat chvilku času a upéct si něco vlastního.

Nejlepší mugcake!

Zatím nejlepší ze směsí na mugcake, které jsem vyzkoušela! Obě příchutě jsou super, sladké tak akorát :) Kdo má rád sladší, stačí dosladit trochou flavdrops nebo zalít sirupem a to je pak teprve dobrota! Ač nejsem na čokoládové příchutě, tak musím říct, že tady u mě právě ta čokoládová o maličko zvítězila. Nicméně i lemon drizzle je poněkud netradiční, ale skvělá :) Takže obě příchutě vřele doporučuju.

Citronek

Coko by byl asi lepsi, ale svezi chut je prijemna zmena...navic kolacek o 140kcal?super!