TPW Protein Mug Cake Mix

4,1
49 hodnocení

Fajn chuť

Fajn chuť, ale ne každému musí chutnat.

Přínosná recenze?

Čokoláda parádní, lemon drizzle je trošku zklamání,na mě je moc kyselý.

Přínosná recenze?

Ne

Jsem z toho zklamaná, vůbec mi nechutnal, přišlo mi to, jako jist molitan - suché, bez chuti,..... Mighty muffins od flapjacked jsou mnohem lepší.

Přínosná recenze?

umělá chuť

Za mne moc umělá chuť. Není nejhorší, ale znovu už bych nekoupila.

Přínosná recenze?

Perfektní

top složení, konzistence i chut. Jen doporucuji pridat par kapek flavrops, stevie apod. jinak muzu jenom doporucit, jedina nevyhoda asi jen cena

Přínosná recenze?

Skvělá chuť i složení

Skvělá chuť, jednoduché na přípravu (někdy zamíchám i ovoce) a to složení je nejlepší ze všech mug cakes. Zatím ochutnána příchuť rich chocolate fudge, teď objednán lemon drizzle, tak uvidíme.

Přínosná recenze?

Za mě ne...

Nalákala mě jednoduchá, rychlá příprava, složení a pozitivní recenze, ale... Nenadchlo mě to, radši tomu věnovat chvilku času a upéct si něco vlastního.

Přínosná recenze?

Nejlepší mugcake!

Zatím nejlepší ze směsí na mugcake, které jsem vyzkoušela! Obě příchuti jsou super, sladké tak akorát :) Kdo má rád sladší, stačí dosladit trochou flavdrops nebo zalít sirupem a to je pak teprve dobrota! Ač nejsem na čokoládové příchutě, tak musím říct, že tady u mě právě ta čokoládová o maličko zvítězila. Nicméně i lemon drizzle je poněkud netradiční, ale skvělá :) Takže obě příchutě vřele doporučuju.

Přínosná recenze?

Citronek

Coko by byl asi lepsi, ale svezi chut je prijemna zmena...navic kolacek o 140kcal?super!

Přínosná recenze?

Čoko fondue

Skvělá záležitost <span class="emoji-outer emoji-sizer"><span class="emoji-inner" style="background: url(chrome-extension://immhpnclomdloikkpcefncmfgjbkojmh/emoji-data/sheet_apple_32.png);background-position:93.94829612220916% 95.94594594594594%;background-size:5418.75% 5418.75%" data-codepoints="261d-fe0f"></span></span> Chutná jako pravé čokoládové fondue. Křupavý vršek, naopak uvnitř vláčný a roztopený ♥ Nemluvě o rychlé přípravě. Rozhodně mi chutná víc, než když si připravuji vlastní směs !!!

Přínosná recenze?