TPW Raze-Burn Preworkout

TPW Raze-Burn Preworkout - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

TPW Raze-Burn Preworkout - doplněk ke snížení únavy během tréninků

TPW Raze-Burn Preworkout je navržený speciálně pro efektivní spalování během sportovní aktivity. Produkt obsahuje optimální dávku kofeinu, která dodává sportovcům energii a pomáhá s koncentrací. Raze-Burn dále obsahuje aminokyseliny BCAA, čajový extrakt, L-karnitin i směs vitaminů a minerálních látek. Bílkoviny jsou obsaženy v hydrolyzovaném syrovátkovém proteinu přispívajícím k budování svalové hmoty.

TPW garantuje nejvyšší čistotu a dohledatelnost použitých surovin a transparentní složení. V porovnání s jinými "předtréninkovkami" neobsahuje umělá aromata ani sladidla či dokonce aspartam, neobsahuje nebezpečná barviva jako tatrazin, modř nebo červeň. Naopak zde najdeme například extrakt z řervené řepy, karnitin, MCT či extrakt z matchy.

TPW Raze-Burn Preworkout v bodech:

  • předtréninková směs s kofeinem a dalšími aktivními látkami
  • s obsahem BCAA a vitaminů
  • obsah L-karnitinu, MCT a extraktu z matchy
  • obsahuje hydrolyzovaný protein
  • pouze přírodní sladidla, aromata a barviva
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
Lukáš Coufal
před rokem

Dobrý den, Je možné tento produkt kombinovat před tréninkem s 3 kapslemi TPW Red-Cell? Děkuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Lukáši, principielně bych kombinace nedoporučoval jelikož oba produkty obsahují kofein a jejich kombinací by jste přijal přes 300mg kofeinu. Toto množství nemusí navyklým jedincům činit obtíže ovšem z dlouhodobého hlediska to není žádoucí a proto by bylo vhodnější Red-Cell užívat v tréninkové dny ráno a pak Raze-Burn před tréninkem aby nedocházelo k jednorázové kumulaci kofeinu. Hezký den.

Michal Samek
před rokem

Dobrý den, cituji "z lákavých přírodních příchutí", jsou jen dvě, bude jich více? M.S.

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před rokem

Dobrý den, Michale, výrobce nabízí tento produkt zatím pouze ve dvou příchutích. Pokud je rozšíří o další, určitě je najdete i u nás. Přeji příjemný den.