TPW Raze-Burn Preworkout

TPW Raze-Burn Preworkout - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

TPW Raze-Burn Preworkout - doplněk ke snížení únavy během tréninků

TPW Raze-Burn Preworkout je navržený speciálně pro efektivní spalování během sportovní aktivity. Produkt obsahuje optimální dávku kofeinu, která dodává sportovcům energii a pomáhá s koncentrací. Raze-Burn dále obsahuje aminokyseliny BCAA, čajový extrakt, L-karnitin i směs vitaminů a minerálních látek. Bílkoviny jsou obsaženy v hydrolyzovaném syrovátkovém proteinu přispívajícím k budování svalové hmoty.

TPW garantuje nejvyšší čistotu a dohledatelnost použitých surovin a transparentní složení. V porovnání s jinými "předtréninkovkami" neobsahuje umělá aromata ani sladidla či dokonce aspartam, neobsahuje nebezpečná barviva jako tatrazin, modř nebo červeň. Naopak zde najdeme například extrakt z řervené řepy, karnitin, MCT či extrakt z matchy.

TPW Raze-Burn Preworkout v bodech:

  • předtréninková směs s kofeinem a dalšími aktivními látkami
  • s obsahem BCAA a vitaminů
  • obsah L-karnitinu, MCT a extraktu z matchy
  • obsahuje hydrolyzovaný protein
  • pouze přírodní sladidla, aromata a barviva
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
Lukáš Coufal
před 6 měsíci

Dobrý den, Je možné tento produkt kombinovat před tréninkem s 3 kapslemi TPW Red-Cell? Děkuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 6 měsíci

Dobrý den Lukáši, principielně bych kombinace nedoporučoval jelikož oba produkty obsahují kofein a jejich kombinací by jste přijal přes 300mg kofeinu. Toto množství nemusí navyklým jedincům činit obtíže ovšem z dlouhodobého hlediska to není žádoucí a proto by bylo vhodnější Red-Cell užívat v tréninkové dny ráno a pak Raze-Burn před tréninkem aby nedocházelo k jednorázové kumulaci kofeinu. Hezký den.

Michal Samek
před 9 měsíci

Dobrý den, cituji "z lákavých přírodních příchutí", jsou jen dvě, bude jich více? M.S.

Dana Kouřilová
Dana Kouřilová
před 9 měsíci

Dobrý den, Michale, výrobce nabízí tento produkt zatím pouze ve dvou příchutích. Pokud je rozšíří o další, určitě je najdete i u nás. Přeji příjemný den.