3,4
52 hodnocení

Lepí se

Jako jedinou nevýhodu bych viděla, že se dost lepí?

1

Výborný

Tenhle dezert jsem si koupila jen proto, že hrozně miluju slaný karamel. A veganské sladkosti ho moc nemají. A byla to skvělá volba, výborné. Nevím k čemu to přirovnat, ale rozhodně si objednám i příště.

Neslané nemastné

Pokud hledáte něco malého, co dáte do batohu a při té velké námaze vám ani nezáleží na chuti, tak si myslím, že postačí. (i když jsou i levnější varianty) Ale pokud se vyžíváte v chutích a jste velcí gurmáni, ostatně jako já, tak vás docela zklame. Neříkám, že není vůbec dobrá, to ne! Říkám pouze to, že mi slaný karamel moc nechutnal, jako slaný karamel a navíc mi přišla dosti umělá... Možná jsem měla až moc velká očekávání.

umělost :(

Vynikající

Byla mooc dobrá. Krásně zasytí a je extra čokoládová:)

fuj

tohle čokoládu ani nevidělo.. ani chuť to nevidělo... 😔

Slaný karamel = láska

Super chuťovka, pokud vám nevadí lepivý proteinový tyčinky. Já je mám ráda a tohle je za mě super. Jen radši ten slaný karamel, trošku umělá chuť asi, ale mně fakt chutná! Zato čokoláda voní jako nejvíc čokoládový brownies, ale chuť naprosto nijaká, fakt nic moc. Ta mi nechutná. Ale slaný karamel za mě top!

Příšerná chuť, pachuť umělých sladidel

Tyčinka v podstatě nechutnala nijak - ani po čokoládě a už vůbec ne jako slaný karamel. Cítit byla jen syntetická chuť umělých sladidel.

?

Já upřímně nedoporučuji. Je to tvrdé a dost žvýkavé. Chuť nevírazná.

Vegan protein bars!

Tak tyto "sušenky" můžu doporučit všemi deseti :D na to, že jsou vegan, obsahují mnoho bílkovin a málo tuku! Musím říct, že umí opravdu zaplácnout. Jediné varování, že karamel nechutná moc jako karamel spíš jako kafe? (nejsem si jistá jak bych tu chuť přesně popsala).