Pouze dnes doprava zdarma pro objednávky nad 300 Kč a platbě přes Twisto.

Zavřít upozornění

TPW Whey Protein 360

TPW Whey Protein 360 - diskuze k produktu

Nad 60% bílkovin

TPW Whey Protein 360 - unikátně sestavený protein s různými zdroji bílkovin

Whey Protein 360 od britského TPW je ultimátní proteinová směs, která staví na úspěchu syrovátkového koncentrátu TPW Whey Protein 80, jen je ještě chutnější a s lepším nutričním profilem. Mimo syrovátkového koncentrátu obsahuje také mléčný a sójový proteinový koncentrát, ale nechybí ani syrovátkový izolát či hydrolyzovaná syrovátka.

Takto unikátně sestavená formule vám zajistí jak rychle, tak i pomalu vstřebatelné bílkoviny. Jedna dávka poskytne více než 20 g bílkovin a jak jsme u TPW zvyklí - skvělou chuť.

TPW Whey Protein 360 v bodech:

  • komplexní protein pro kteroukoliv denní dobu
  • s obsahem syrovátkové, mléčné i sójové bílkoviny
  • vhodné pro vegetariány i celiaky
Celkem dotazů Celkem dotazů
5
5 odpověď
Tomáš Kouřil
před rokem

Zdravím chtěl bych se zeptat, jsem naturální 17 letý cvičenec, vážím 70 kg což je relativně k mému věku slušné, nic méně bych chtěl ještě nabrat svalovou hmotu. Je pro mě vhodnější TPW whey protein 80 nebo tento 360? Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Tomáši, pokud hledáte protein na doplnění bílkovin převážně v potréninkovém období či kdykoliv mezi jídly, volil bych spíše https://aktin.cz/tpw-whey-protein-80, syrovátková bílkovina má také nejvyšší využitelnost a plnohodnotnost obsažených aminokyselin. Vícesložkový TPW Whey 360 bych volil spíše v redukční dietě, kdy budete mít mezi jídly větší prodlevy a uplatní se pomaleji stravitelnější bílkoviny, případně je vhodný jako "noční protein". Hezký den.

Adam Roučka
před rokem

Chtěl bych se zeptat na největší rozdíly mezi tpw Whey protein 80 a tpw Whey protein 360 , děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Blanko, zásadní rozdíl je vícesložkovost proteinu 360, ten obsahuje několik zdrojů bílkovin a tedy k uvolňování aminokyselin dochází postupně. Tento typ proteinu je vhodný pro období delšího hladovění či případně na noc. Whey protein 80 je čistě jednodruhový syrovátkový protein, vhodný k užívání během dne, kdy nedochází k delšímu hladovění než cca 4 hodiny. Hezký den.

Eliška Hradilová
Eliška Hradilová
před rokem

Dobrý den, chci se zeptat, je tento protein vhodný na noc a mezi jídly, když dochází k delší prodlevě? Nebo spíš by byl lepší kaseinovy protein od této značky? Děkuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Eliško, pokud chcete produkt užívat i mezi jídly v průběhu dne, zůstal bych u této kombinace, pokud by sloužil pouze na noc, volil bych spíše samotný kasein. Hezký den.

Gabriela Hájková
Gabriela Hájková
před 2 lety

Dobrý den, kdy by mohly přijít zbylé příchutě?

Tomáš Janota
Tomáš Janota
před 2 lety

Dobrý den Karle, všechny příchutě už máme objednané u výrobce. Očekávám, že v horizontu dvou týdnů bychom měli mít zboží na skladě. Přeji pěkný zbytek dne.

Vendula Kupková
Vendula Kupková
před 2 lety

Dobrý den, ráda bych poprosila o nějaké srovnání tohoto produktu a TPW Diet Whey Isolate 97. Co se týče hodnot makroživin je 97 lepší. Ale jaké je doporučení, kdy který užívat, který je vhodnější kdy, apod. Předem děkuji za odpověď :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Vendulo, Whey Protein 360 je složen z několika bílkovinových zdrojů a doba uvolńování je do cca 4 hodin, proto je vhodný i jako svačina před delším hladověním a teoreticky se dá úžívat i na noc pro podporu anabolické fáze při spánku. Zároveň obsahuje minimální množství sacharidů i tuků takže je vhodný do striktnějších diet. Isolate 97 je sice ještě koncentrovanější ale doba uvolňování je pouze cca 2 hodiny, tudíž v situacích kdy před sebou máte delší prodlevy mezi jídly, bych spíše volil Whey protein 360. Hezký den.