TPW Whey Protein 360

TPW Whey Protein 360 - diskuze k produktu

Nad 60% bílkovin

TPW Whey Protein 360 - unikátně sestavený protein s různými zdroji bílkovin

Whey Protein 360 od britského TPW je ultimátní proteinová směs, která staví na úspěchu syrovátkového koncentrátu TPW Whey Protein 80, jen je ještě chutnější a s lepším nutričním profilem. Mimo syrovátkového koncentrátu obsahuje také mléčný a sójový proteinový koncentrát, ale nechybí ani syrovátkový izolát či hydrolyzovaná syrovátka.

Takto unikátně sestavená formule vám zajistí jak rychle, tak i pomalu vstřebatelné bílkoviny. Jedna dávka poskytne více než 20 g bílkovin a jak jsme u TPW zvyklí - skvělou chuť.

TPW Whey Protein 360 v bodech:

  • komplexní protein pro kteroukoliv denní dobu
  • s obsahem syrovátkové, mléčné i sójové bílkoviny
  • vhodné pro vegetariány i celiaky
Celkem dotazů Celkem dotazů
5
5 odpověď
Tomáš Kouřil
před 2 lety

Zdravím chtěl bych se zeptat, jsem naturální 17 letý cvičenec, vážím 70 kg což je relativně k mému věku slušné, nic méně bych chtěl ještě nabrat svalovou hmotu. Je pro mě vhodnější TPW whey protein 80 nebo tento 360? Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Tomáši, pokud hledáte protein na doplnění bílkovin převážně v potréninkovém období či kdykoliv mezi jídly, volil bych spíše https://aktin.cz/tpw-whey-protein-80, syrovátková bílkovina má také nejvyšší využitelnost a plnohodnotnost obsažených aminokyselin. Vícesložkový TPW Whey 360 bych volil spíše v redukční dietě, kdy budete mít mezi jídly větší prodlevy a uplatní se pomaleji stravitelnější bílkoviny, případně je vhodný jako "noční protein". Hezký den.

Adam Roučka
před 2 lety

Chtěl bych se zeptat na největší rozdíly mezi tpw Whey protein 80 a tpw Whey protein 360 , děkuji.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Blanko, zásadní rozdíl je vícesložkovost proteinu 360, ten obsahuje několik zdrojů bílkovin a tedy k uvolňování aminokyselin dochází postupně. Tento typ proteinu je vhodný pro období delšího hladovění či případně na noc. Whey protein 80 je čistě jednodruhový syrovátkový protein, vhodný k užívání během dne, kdy nedochází k delšímu hladovění než cca 4 hodiny. Hezký den.

Eliška Hradilová
Eliška Hradilová
před 2 lety

Dobrý den, chci se zeptat, je tento protein vhodný na noc a mezi jídly, když dochází k delší prodlevě? Nebo spíš by byl lepší kaseinovy protein od této značky? Děkuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Eliško, pokud chcete produkt užívat i mezi jídly v průběhu dne, zůstal bych u této kombinace, pokud by sloužil pouze na noc, volil bych spíše samotný kasein. Hezký den.

Gabriela Hájková
Gabriela Hájková
před 2 lety

Dobrý den, kdy by mohly přijít zbylé příchutě?

Tomáš Janota
Tomáš Janota
před 2 lety

Dobrý den Karle, všechny příchutě už máme objednané u výrobce. Očekávám, že v horizontu dvou týdnů bychom měli mít zboží na skladě. Přeji pěkný zbytek dne.

Vendula Kupková
Vendula Kupková
před 2 lety

Dobrý den, ráda bych poprosila o nějaké srovnání tohoto produktu a TPW Diet Whey Isolate 97. Co se týče hodnot makroživin je 97 lepší. Ale jaké je doporučení, kdy který užívat, který je vhodnější kdy, apod. Předem děkuji za odpověď :)

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Vendulo, Whey Protein 360 je složen z několika bílkovinových zdrojů a doba uvolńování je do cca 4 hodin, proto je vhodný i jako svačina před delším hladověním a teoreticky se dá úžívat i na noc pro podporu anabolické fáze při spánku. Zároveň obsahuje minimální množství sacharidů i tuků takže je vhodný do striktnějších diet. Isolate 97 je sice ještě koncentrovanější ale doba uvolňování je pouze cca 2 hodiny, tudíž v situacích kdy před sebou máte delší prodlevy mezi jídly, bych spíše volil Whey protein 360. Hezký den.