3,9
35 hodnocení

Určitě koupím znovu :)

Voní přesně jako kinder čokoláda, chutově už se tolik nepodobá.. ale i tak chutná skvěle, vůbec ne uměle.

Přínosná recenze?

Příště už ne

Špatně se rozpouští, chuť je dost prášková, ostatní produkty této značky jsou lepší.

Přínosná recenze?

Peanut butter cookie dough

Tohle je zatím jeden z nejlepších proteinu, které jsem ochutnala. Měla jsem ho v ovesné kaši a měl bohatou čokoládovou chuť. Nechutnal chemicky ani nijak nepřirozeně. Mohu jen doporučit.

Přínosná recenze?

protein

Protein s hodně sladkou chutí, řekla bych, že až příliš. Vanilku už jsem zkoušela od mnoha značek a proto zrovna tuto vanilku hodnotím hodně průměrně. Je opravdu sladká a samotná s vodou, to nic moc. Příchuť slaný karamel byla první, co jsem kdy ochutnala, docela dobrý, ne moc sladký, avšak karamel jde cítit dobře. Na konci mi však přijde malinko chemický ocásek.

Přínosná recenze?

Choc marble cheesecake

Protein je dobrý, ale znovu už bych si ho nekoupila.

Přínosná recenze?

zklamání

chutná jako mouka ve vodě, vůbec se nerozpustí

Přínosná recenze?

Super hustý!

Můj první protein od TPW. Předtím jsem měl MyProtein, a TPW je hodně odlišný. Nejspíš to bude jiným složením bílkovin, každopádně TPW je mnohem hutnější, má možná trochu zrnitější konzistenci, což ale konkrétně u tétopříchuti není na škodu, chutná totiž úplně jako rozdrcené sušenky. Hutnější konzistence mi vyhovuje, akorát občas zůstávají zbytky na dně shakeru. Ale není to nic dramatického.

Přínosná recenze?

Bez chuti

Slaný karamel moc chuti nepobral, pila som už aj lepšie

Přínosná recenze?

Nedá se pít

Proteinů jsem ochutnala už dost, ale žádnej nebyl tak hroznej, jako tento, konkrétně příchuť čokoláda. Příchuť je zvláštně neidentifikovatelná, čokoláda to ale určitě není ani vzdáleně. Rozpustnost taky nic moc.

Přínosná recenze?

Trošku znát umělá chuť , zůstanu u My proteinu

Přínosná recenze?