4,5
1260 hodnocení

TOP

Nedovedu si bez toho představit den Ráno do kaše, po tréninku, do pečení, parádní hodnoty a chuť Moc mě nezaujala vanilka, ale doporučuji příchutě jako cookies cream, jablko a skořice, butterscoth a čokoláda Emotikona smile

26

Oblubeny protein

Vyborny pomer cena vykon

15
Fakt?

KARAMEL MACCHIATO!

Teď už v kuchyni nesmí a nebude chybět! Milovníci kávy 100% ocení příchuť Karamel Macchiato. Chuť je velice příjemná, není vůbec silná a už vůbec ne nějakým způsobem umělá.

5

Jeden z nejlepších

Jeden z nejlepších proteinů, jaký jsem kdy vyzkoušela. Především příchuť cookie & cream a honeycomb malt/chocolate za to stojí.

3

Top značka, top příchutě

Vzhledem k tomu, že od mala nejsem schopná pozřít mléko a jakoukoli tekutou formu z něj, měla jsem velké obavy, jak se s proteinem poperu. Zkusila jsem více značek, které jsem pila opravdu s přemáháním a nechutí a byla ráda, že sem je v sobě aspoň udržela, ale pak mi slečna ve Vašem obchodě uplnou náhodou prodala vzorek TPW proteinů a já se zamilovala :) Vyloženě si pochutnávám a těším se na každé cvičení :) Doporučuji Honeycomb malt chocolate (vynikající ale mají jen ve velkém balení) i millionaire´s shortbread (méně vyrazný pokud dáte více vody, ředím si do cca 200ml). Salted caramel koupeno dle ohlasů tady, ale za mě teda zklamání... nevýrazné nijaké slabé kafčo...

3

Super náhrada precukrovaných frappiek

Ťažké rozhodovanie pre prvú príchuť od TPW, ale maximálna spokojnosť. Vynikajúca rozpustnosť, nepení, nie úplne sladký - tak akurát, dobre stráviteľný (pre mňa osobne každý zrovna nie je). Niečo pre milovníkov Starbucks-like ľadových kávičiek. Mini tip: dajte do shakera deci mlieka a celkovo menej vody, pár kociek ľadu, trošku dlhšie mixovať, naliať do pohára a hore sa po chvíľke urobí úžasná hutná pena. Na schladenie perfekto, 100% spokojnosť, neviem sa dočkať na ďalšie príchute :)

2

100%

Bílá čokoláda, jahoda je top.. Nedá se toho přepít.

1

Ujde

Hodnotím pouze chuť. Cherry bakewell nebude můj favorit.. Višně mám ráda, ale chutná celkem uměle.

1

Vynikající!

Skvělá neumělá chuť. :-)

1

Suprovej protein

Zkusil jsem ho, protože mě už nebavilo furt doplňovat banán-vanilka-čokoláda a chtěl jsem něco jinýho. Hodně mile překvapil. I manželka říkala, že ze všech, co jsem zkoušel, je tenhle chuťově nejlepší. Za mě super a chvíli u týhle značky vydržím:)

1