TPW Diet Whey Protein 90 isolate

TPW Diet Whey Protein 90 isolate - diskuze k produktu

Nad 70% bílkovin

TPW Diet Whey Protein Isolate 90 - kvalitní nedenaturovaný syrovátkový izolát s minimem kalorií

Diet Whey Protein Isolate 90 je nejkvalitnější syrovátkový proteinový izolát dostupný kdekoliv v Evropě. Je stvořen podle stejných standardů jako TPW syrovátkový koncentrát, jež byl oceněn prestižní cenou "Nejlepší protein" od FSN Product Awards. Neuvěřitelně nízký obsah tuku, laktózy i cukru - prakticky se jedná o lehčí, "štíhlejší" sestřenici Whey Proteinu 80, jež je vítána jako doplněk stravy do jakéhokoliv stravovacího plánu.
Syrovátka pro Diet Whey Protein Isolate 90 pochází z vegetariánského sladkého sýru, jenž se získává přímou cestou od výrobce. Obsahuje pouze nejlepší možné ingredience, navíc i patentovanou enzymatickou směs Aminogen pro lepší absorpci bílkovin a trávení. Je bohatý na BCAA i glutamin, a to vše ve zlomku kalorií, sacharidů a tuků, které obsahují jiné proteiny na trhu. Zpracovává se mikrofiltrací a poté není tepelně upravován; je tedy nedenaturovaný a vysoce biologicky hodnotný.

TPW Diet Whey Protein Isolate 90 v bodech:

  • 22 g bílkovin prémiové kvality v dávce
  • nejprodávanější Diet Whey proteinový nápoj
  • s nízkým obsahem tuku, cukru a laktózy
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
boboronok@
před 3 lety

Dobrý den je dietní nebo na přibrani?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 3 lety

Na obojí, záleží na okolnostech užití. Bílkoviny slouží jak pro nabrání svalové hmoty, tak pro její ochranu, regeneraci, proto je vhodné dbát na jejich příjem při zvýšené fyzické zátěži jak v odbobí diety, tak při snaze o maximalizaci nabrání svalové hmoty.

Jiří Čech
Jiří Čech
před 4 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li tento protein mívate i v 2kg balení,popřípadě kdy by ste ho mohli mít?

Jan Kern
Jan Kern
před 4 lety

Dobrý den, v horizontu 3-4 týdnů