Čistíme sklady! Slevy až 75 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

TPW Diet Whey Protein 90 isolate

TPW Diet Whey Protein 90 isolate - uživatelské recenze a hodnocení

Nad 70% bílkovin

TPW Diet Whey Protein Isolate 90 - kvalitní nedenaturovaný syrovátkový izolát s minimem kalorií

Diet Whey Protein Isolate 90 je nejkvalitnější syrovátkový proteinový izolát dostupný kdekoliv v Evropě. Je stvořen podle stejných standardů jako TPW syrovátkový koncentrát, jež byl oceněn prestižní cenou "Nejlepší protein" od FSN Product Awards. Neuvěřitelně nízký obsah tuku, laktózy i cukru - prakticky se jedná o lehčí, "štíhlejší" sestřenici Whey Proteinu 80, jež je vítána jako doplněk stravy do jakéhokoliv stravovacího plánu.
Syrovátka pro Diet Whey Protein Isolate 90 pochází z vegetariánského sladkého sýru, jenž se získává přímou cestou od výrobce. Obsahuje pouze nejlepší možné ingredience, navíc i patentovanou enzymatickou směs Aminogen pro lepší absorpci bílkovin a trávení. Je bohatý na BCAA i glutamin, a to vše ve zlomku kalorií, sacharidů a tuků, které obsahují jiné proteiny na trhu. Zpracovává se mikrofiltrací a poté není tepelně upravován; je tedy nedenaturovaný a vysoce biologicky hodnotný.

TPW Diet Whey Protein Isolate 90 v bodech:

  • 22 g bílkovin prémiové kvality v dávce
  • nejprodávanější Diet Whey proteinový nápoj
  • s nízkým obsahem tuku, cukru a laktózy
Hodnocení celkem
4.4 / 5
8 hodnocení
Doporučuje
100 %
8 z 8 uživatelů
Martin Uher   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 31. 3. 2017
Hodnocení celkem:
  • čokoláda
    čokoláda

Dražší, ale velmi chutný

Měl jsem příchuť čokoláda a rozhodně doporučuji. Moc nepráší, dobře se rozpouští a velmi lehce nahořká chuť je přesně podle mého gusta. Jen cena by mohla být nižší.

Radek Fujdiak   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 7. 1. 2017
Hodnocení celkem:
  • čokoláda
    čokoláda

DietWhey

Protein není špatný, po vlastnostech super, chuťově mne však čokoáda trošku zklamala, byly tam cítit jakési oříšky, ... a chuť byla obecně taková divně nevyrovnaná. Složením super, chuťově z toho, co jsem vyzkoušel nicmoc...