TPW Zinc and Magnesium

11
zodpovězených dotazů
Dobrý den, zdravým životním stylem se řídím odjakživa, ale se sportem začínám pravidelně a aktivněji až teď. Zajímalo by mě, zda je pro mě tento produkt vhodný a jaké užívání je nezbytné.
Dobrý den je v pohodě když budu užívat 1 kapslí nexgen pro ráno a 2 kapsle tohoto produktu večer před spaním ?
Dobrý den můžu se zeptat jak je na tom Methionin zinečnatý s využitelností. Například v porovnání s citrátem ? Děkuji za odpověď a přeji pěkný den.
Taky mám dotaz ohledně dávkování. Čtu, že obsah jedné tablety je 50mg zinku a 500mg hořčíku. Nejsou tedy i dvě tab. nějak moc? 500 mg hořčíku je tak akorát, aby se člověk nepo.... :-):-)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je výrazný rozdíl (např. ve využití, nebo účincích) , oproti užívání Prom-IN 100% Magnesium Chelate (kde je použit Bisglycinát hořečnatý) + Prom-IN 100% Zinc Chelate. Nejde mi tak ani o zanedbatelný rozdíl v ceně , jako o pohodlnější konzumaci ve formě tablet. Děkuji
1
Dobrý den, ze zajímavosti se chci zeptat ohledně dávkování. Proč česká legislativa dovoluje pouze 2 kapsle denně i přes to, že dávkování přímo od TPW doporučuje 3 kapsle? A ještě dodatečně... je možné užívat produkt společně s micelarním kaseinem od stejné značky? Ptám se kvůli vápníku. Děkuji za případnou odpověď.
Dobrý den, chci se zeptat, proč je uvedeno, že by se tento přípravek neměl konzumovat s mléčnými výrobky, když hořčík, pro to, aby se mohl, co nejlépe vstřebávat potřebuje i vápník, jinak jej tělo nevyužije? Děkuji.
Dobrý den, kdy bude tento produkt opět skladem? Ideálně ve větším balení. Díky J. Gruber
Dobrý den, kdy bude produkt na skladě? Děkuji
Dobrý den, kdy bude produkt na skladě? Děkuji