TPW Zinc and Magnesium

8
zodpovězených dotazů
Taky mám dotaz ohledně dávkování. Čtu, že obsah jedné tablety je 50mg zinku a 500mg hořčíku. Nejsou tedy i dvě tab. nějak moc? 500 mg hořčíku je tak akorát, aby se člověk nepo.... :-):-)
Dobrý den, Otakare, složení je v pořádku. Nebojte. :) Přejeme pěkný den
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je výrazný rozdíl (např. ve využití, nebo účincích) , oproti užívání Prom-IN 100% Magnesium Chelate (kde je použit Bisglycinát hořečnatý) + Prom-IN 100% Zinc Chelate. Nejde mi tak ani o zanedbatelný rozdíl v ceně , jako o pohodlnější konzumaci ve formě tablet. Děkuji
Dobrý den, ze zajímavosti se chci zeptat ohledně dávkování. Proč česká legislativa dovoluje pouze 2 kapsle denně i přes to, že dávkování přímo od TPW doporučuje 3 kapsle? A ještě dodatečně... je možné užívat produkt společně s micelarním kaseinem od stejné značky? Ptám se kvůli vápníku. Děkuji za případnou odpověď.
Dobrý den, Jakube, dle české legislativy je maximální doporučená denní dávka zinku 25 mg, dávkování se tedy dle toho nařízení musí upravit. Co se týče kombinace s micelárním kaseinem, v tom bychom problém neviděli. Přeji pěkný den
Dobrý den, chci se zeptat, proč je uvedeno, že by se tento přípravek neměl konzumovat s mléčnými výrobky, když hořčík, pro to, aby se mohl, co nejlépe vstřebávat potřebuje i vápník, jinak jej tělo nevyužije? Děkuji.
Dobrý den, naopak, vápník výrazně snižuje vstřebávání zinku a proto je vhodné zinek užívat mimo jídla vápník obsahující. Zde zasílám studii, která byla na toto téma prováděna: http://ajcn.nutrition.org/content/65/6/1803.abstract. Hezký den.
Dobrý den, kdy bude tento produkt opět skladem? Ideálně ve větším balení. Díky J. Gruber
Dobrý den, produkt se vyrábí pouze v této gramáži a nskladníme jej až ze začátku příštího měsíce, jako alternativu mohu doporučit např.:http://aktin.cz/myprotein-zinc-and-magnesium. Hezký den.
díky za odpověď, variantu od myprotein budete mít k dispozici i v balení 270?
Toto větší balení čekáme každám dnem. Hezký den.
Dobrý den, kdy bude produkt na skladě? Děkuji
Dobrý den, tento produkt by měl dorazit koncem týdne. Hezký den.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude produkt naskladněn? Protože i ve vaší prodejně mi řekli, že minulý týden jste očekávali větší zásilku od TPW, ale stále je spousta TPW produktů, jako proteiny, BCAA (příchutě) jsou "nedostupné". Předem děkuji za info.
Zdravím Adame, dnes TPW dorazilo, začínáme to postupně hrnout online.
Dobrý den, kdy bude produkt na skladě? Děkuji
Dobrý den, během cca týdne
Dobrý den, kdy bude produkt dostupný ?
Dobrý den, dnes bychom jej měli naskladnit. Hezký den.
Hezký den, skutečné se jedná o nutriční hodnoty jedné kapsle? Nejsou to spíš údaje jedné dávky (tedy 3 kapslí)?
Dobrý den, tento obsah by se opravdu měl vztahovat na 1 dávku ovšem nemůžeme tuto informaci ověřit jelikož je produkt nedostupný. Jakmile dorazí tak prověříme a případně opravíme. Děkuji za upozornění.
Sám tento prdukt užívám a na obalu je skutecne uvedeno, že jsou to udejate "per capsule", tedy pro jednu kapsli. Přitom se ale jedná o hodnoty, které všechny konkurenční výrobky obsahují v denní dávce tři kaplsi a je proto divné, aby jen TheProteinWorks tím pádem doporučoval denní příjem ještě třikrát vyšší. Zřejmě je to jen tiskařská chyba.
Dobrý den,již jsme upravili složení, jedná se o obsah celkové sloučeniny a ne dané účinné látky. Jakmile nám výrobce poskytne přesné údaje o obsahu účinné látky tak doplníme ale dle předběžných informací se rovnají konkurenčním produktům na trhu. Děkujeme za upozornění.