Trec Nutrition BCAA G-Force

Trec Nutrition BCAA G-Force - diskuze k produktu

BCAA

Trec BCAA G-Force - sypké a ochucené aminokyseliny

BCAA G-FORCE je přípravek, který obsahuje optimální proporce rozvětvených aminokyselin: L-leucinu, L-valinu a L-izoleucinu a také vysokou dávku L-glutaminu. Tyto složky povzbuzují průběh anabolických budujících procesů, čímž umožňují rychlý nárůst čisté svalové hmoty. BCAA aminokyseliny a L-glutamin se vyznačují výjimečně silným antikatabolickým účinkem, díky čemuž značně urychlují svalovou regeneraci. BCAA G-FORCE zvyšuje sílu a výkonnost během těžké a dlouhodobé zátěže a zabraňuje projevům únavy a vyčerpání.

Trec BCAA G-Force v bodech:

  • inovační matrix BCAA a L-glutaminu
  • komplexní podpora svalů
  • vysoká koncentrace aminokyselin
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
2 odpověď
Honza
před 7 lety

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je možné kombinovat výše uvedené BCAA s creatinem ( MPharm) přímo před tréninkem? Oba přípravky by se měly brát 30min. před, tak jestli nebude problém zkombinovat oba výrobky.

Honza
před 7 lety

A ještě jeden dotaz k danému produktu. Výrobce uvádí, že by se neměl kombinovat s bílkovinami. Předpokládám, že užití proteinu v průběhu dne by neměl být problém. Je to tak? Díky za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 7 lety

S kreatinem G-Force používat můžete. Výrobce však doporučuje, abyste prášek nerozpouštěli, ale přímo si jej vysypali do úst. Dle mého názoru by ale ve vodě žádný problém nastat nemusel. Stejně tak platí rada nemíchat G-Force s mlékem.