Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Trec Nutrition BCAA High Speed

Trec Nutrition BCAA High Speed - diskuze k produktu

BCAA

Trec BCAA High Speed - rozpustná směs aminokyselin BCAA

BCAA HIGH SPEED je suplement nejvyšší kvality, který doplňuje stravu o rozvětvené aminokyseliny. Díky využití speciální výrobní technologie vzniknul instantní výrobek s velmi dobrou rozpustností a dokonalou chutí. BCAA HIGH SPEED obsahuje L-leucin, L-valin a L-isoleucin v poměru 2:1:1, což představuje optimální proporce pro organismus. BCAA HIGH SPEED je přípravek, který v podobě chutného nápoje bleskurychle doplňuje hladinu klíčových exogenních aminokyselin s rozvětvenými bočními řetězci.

Trec BCAA High Speed v bodech:

  • velmi dobrá rozpustnost a rychlý účinek
  • leucin, izoleucin a valin v proporcích 2:1:1
  • čistá surovina vysoké kvality
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
7 odpověď
Tereza Kolaříková
před rokem

Dobrý den, mohu se zeptat zda je toto bcaa bezklorické? ? hledala jsem totiž i na stránkách trec nutrition ale žádne informace o kaloricke hodnote jsem nenašla ?dekuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Terko, bohužel Trec zde kalorickou hodnotu opravdu neuvádí ale dá se odhadnout ze složení a to na cca 40Kcal na dávku 10g. Hezký den.

Tereza Kolaříková
před rokem

Dobře dekuji, a mohu se zeptat zda nejake ochucene bcaa ve vasi nabidce jsou bezkaloricka? Dekuji za odpoved

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Terezo, bezkalorická BCAA bohužel není reálné vyrobit jelikož se jedná o aminokyseliny a jako takové budou vždy mít kalorickou hodnotu 4kcal na 1g. Pokud se Vám však jedná o co nejnižší kalorickou hodnotu tak určitě volte BCAA bez přídavku dalších sacharidů jako je maltodextrin apod. které pak zbytečně tuto kalorickou hodnotu výrazně navýší. Doporučil bych v tomto případě například: https://aktin.cz/the-protein-works-tpw-ibcaa kde se jedna dávka bude pohybovat kolem 20-25kcal. Hezký den.

Tereza Kolaříková
před rokem

Dekuji mnohokrát.

Lukáš Huptys
před 2 lety

Dobrý den, je produkt vyroben cestou mikrobialni fermentace ?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, tyto bcaa nejsou vyrobeny metodou fermentace. Hezký den.

Lukáš Huptys
před 2 lety

A mohl by jste mi prosím napsat, které z Vašich nabízených ano? Hledám o něco levnější variantu za SizeAndSymmetry Nutrition BCAA 8000 Instant Powder. Co by jste mi doporučil?

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, optimální variantou by byly bcaa od firmy TPW, které jsou vyrobeny fermentací a poměr kvality s cenou je nadprůměrný: https://aktin.cz/the-protein-works-tpw-ibcaa. Hezký den.