Trec Nutrition BCAA High Speed

Trec Nutrition BCAA High Speed - diskuze k produktu

BCAA

Trec BCAA High Speed - rozpustná směs aminokyselin BCAA

BCAA HIGH SPEED je suplement nejvyšší kvality, který doplňuje stravu o rozvětvené aminokyseliny. Díky využití speciální výrobní technologie vzniknul instantní výrobek s velmi dobrou rozpustností a dokonalou chutí. BCAA HIGH SPEED obsahuje L-leucin, L-valin a L-isoleucin v poměru 2:1:1, což představuje optimální proporce pro organismus. BCAA HIGH SPEED je přípravek, který v podobě chutného nápoje bleskurychle doplňuje hladinu klíčových exogenních aminokyselin s rozvětvenými bočními řetězci.

Trec BCAA High Speed v bodech:

  • velmi dobrá rozpustnost a rychlý účinek
  • leucin, izoleucin a valin v proporcích 2:1:1
  • čistá surovina vysoké kvality
Celkem dotazů
2
7 odpověď
Dobrý den, mohu se zeptat zda je toto bcaa bezklorické? ? hledala jsem totiž i na stránkách trec nutrition ale žádne informace o kaloricke hodnote jsem nenašla ?dekuji
Dobrý den Terko, bohužel Trec zde kalorickou hodnotu opravdu neuvádí ale dá se odhadnout ze složení a to na cca 40Kcal na dávku 10g. Hezký den.
Dobře dekuji, a mohu se zeptat zda nejake ochucene bcaa ve vasi nabidce jsou bezkaloricka? Dekuji za odpoved
Dobrý den Terezo, bezkalorická BCAA bohužel není reálné vyrobit jelikož se jedná o aminokyseliny a jako takové budou vždy mít kalorickou hodnotu 4kcal na 1g. Pokud se Vám však jedná o co nejnižší kalorickou hodnotu tak určitě volte BCAA bez přídavku dalších sacharidů jako je maltodextrin apod. které pak zbytečně tuto kalorickou hodnotu výrazně navýší. Doporučil bych v tomto případě například: https://aktin.cz/the-protein-works-tpw-ibcaa kde se jedna dávka bude pohybovat kolem 20-25kcal. Hezký den.
Dobrý den, je produkt vyroben cestou mikrobialni fermentace ?
Dobrý den, tyto bcaa nejsou vyrobeny metodou fermentace. Hezký den.
A mohl by jste mi prosím napsat, které z Vašich nabízených ano? Hledám o něco levnější variantu za SizeAndSymmetry Nutrition BCAA 8000 Instant Powder. Co by jste mi doporučil?
Dobrý den, optimální variantou by byly bcaa od firmy TPW, které jsou vyrobeny fermentací a poměr kvality s cenou je nadprůměrný: https://aktin.cz/the-protein-works-tpw-ibcaa. Hezký den.