Trec Nutrition ClenBurexin

Trec Nutrition ClenBurexin - uživatelské recenze a hodnocení

Komplexní spalovače tuků

Trec ClenBurexin - vysoce efektivní spalovač tuků

CLENBUREXIN je speciální kompozice, která urychluje efektivní snižování tělesné hmotnosti. Výrobek byl vypracován tak, aby maximálně podporoval organismus při boji s nadváhou a přebytečnou tukovou tkání. Optimálně zvolená sestava přírodních termogenních složek, vitamínů a stimulačních substancí zrychluje látkovou výměnu i produkci tepla z tuků a zároveň snižuje chuť k jídlu a má energetizující účinky. CLENBUREXIN podporuje spalování tukové tkáně a tvarování postavy stejně tak u aktivních jedinců jako i u osob se sedavým způsobem života.

Trec ClenBurexin v bodech:

  • tvrdé a dokonale vyrýsované svaly
  • vysoká účinnost v boji s podkožním tukem
  • velmi účinná a vyzkoušená termogenická receptura
Hodnocení celkem
4 / 5
26 hodnocení
Doporučuje
92 %
24 z 26 uživatelů
Eva Eva
Eva Eva   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 6. 4. 2017
Hodnocení celkem:

Splnil očekávání na jedničku

Po několikerých zklamání s produkty tohoto typu jsem byla velmi příjemně překvapená, ClenBurexin funguje přesně tak, jak jsem doufala, po cvičení na mě nezůstane nit suchá. Spolu se cvičením a mírně upraveným jídelníčkem je to naprostá bomba!! :) Osobně si ho ale musím dát nejdříve cca 30 minut po probuzení, musím být už delší dobu vzhůru. Jinak ale vřele doporučuji :)

Zdenka Sucha   Ověřený nákup
před 7 měsíci Publikováno dne 4. 5. 2018
Hodnocení celkem:

Spalovač? Jedině tento!

Už jsem pár spalovačů zkusila, u mě je velký problém, že po týdnu užívání, mě začne pálit žáha. U tohohle spalovače to nemám, takže naprostá paráda. A hlavně šlape, já mám během deseti minut po užití strašný nástřel a na konci tréninku turch oblečení.

Natalie Rulíšková   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 25. 9. 2017
Hodnocení celkem:

Mokří až na....

Opravdu bezvadný spalovač, byla jsem maximálně spokojena☺️

Tereza Trojanová   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 18. 5. 2017
Hodnocení celkem:

spíše ne.

Bohužel mi po něm nepříjemně bušilo srdce:(

Eva Králová   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 23. 11. 2016
Hodnocení celkem:

V pohodě, kupuji opakovaně

Na mě funguje, už jsem tedy trošku "zvyklá" na různé nakopávače, takže musím dát 3 kousky, ale dodá chuť cvičit, a není po něm zle od žaludku, a to ho mám citlivý;)

David Vykouřil   Ověřený nákup
před 3 lety Publikováno dne 4. 5. 2016
Hodnocení celkem:

Nenech se zmást

No talhle po prvních dvou treninkách jsem byl nasranej, že jsem zas vyhodil love za ňákou kokotinu, to jsem vzal zpět když jsem po cestě na třetí trénink totálně propotil triko a celej jsem byl hrozně nažhavenej do fitka hodil jsem mikinu kterou jsem úplně propotil takže jako spalovač bomba jen ho musíte dát na lačno a já dávám 1 denně 4 tablety a to před trenálem.

Anonymní uživatel
před 4 lety Publikováno dne 7. 8. 2014
Hodnocení celkem:

V porovnání s MP Shred Matrix je Clenburexin téměř neúčinný, u mě nezafungoval podle očekávání, na chvíli trochu zatopí, ale jinak bez energie.

Oleksandr Tsolihan   Ověřený nákup
před 5 lety Publikováno dne 2. 6. 2014
Hodnocení celkem:

Spotřeboval sem celou pixlu 180cps ze začátku sem měl problém bylo mi divně chodil sem jak tělo bez duše ale musel sem tomu dát čas než si tělo zvyklo tak první 2-3dny.Pak když ustálíte dávkování tak ze začátku pocítíte energii do cvičeni ovšem to se postupně vytrácí při dobrání tak půlky se ůčinek vytratil sice citíte že ste nakopnutí ale není to jako ze začátku.Jinak co se týče spalovacích vlastností tak jsou clekem dobré pozoroval sem na sobě ůbytky tuku a zvýšení výkonosti ale myslím si že najdete i lepší spalovače např grenade nebo MP.schwarzenegger series.Já osobně mám s clenburexinem celkem dobré zkušenosti za tu cenu je to dost dobrý produkt a určitě stojí za vyzkoušení.Teď se chystám vyzkoušet již zmíněné Mp. nebo grenade tak uvdím co bude lepší.

Martin Laštovica
před 5 lety Publikováno dne 18. 4. 2014
Hodnocení celkem:

Doporučuji ;-)