Trec Nutrition ClenBurexin - diskuze k produktu

Celkem dotazů
23
23 odpověď
Dobrý den, možná tu už tento dotaz padl, rozhoduju se mezi tímto spalovačem a SizeAndSymmetry Nutrition Gold Cut, a pořád váhám který má lepší výsledky, kafe piju denně takže na kofein citlivá nejsem, děkujii:))
Dobrý den, doporučil bych spíše vzhledem ke kvalitě surovin a obsahu složek Size and Symmetry Gold Cut. Hezký den.
Zdravím, je to lepší než granát ? :-)) díky za odpověď :-)
Dobrý den, hlavní rozdíl mezi produktem Grenade je v nižším obsahu kofeinu, což může vyhovovat senzitivnějším jedincům. Porovnání účinnosti je pak značně individuální, rozhodoval bych se primárně podle Vaší citlivosti na kofein, např. pokud jste zvyklý pít denně kávu apod. můžete vyzkoušet Grenade, v opačném případě bych doporučil Clen-Burexin. Druhým aspektem je dlouhodobé užívání splaovače, kdy je Grenade vzhledem k vysokému obsahu kofeinu vhodné po 1-2 měsících vyřadit, naopak Clen-Burexin můžete užívat konstantně 2-3 měsíce. Hezký den.
Dobrý den, mohu tento spalovač kombinovat s Trec Nutrition ClenBurexin Shot? To, že bych před tréninkem si vzala tablety a po tréninku bych vypila Trec Nutrition ClenBurexin Shot. Děkuji.
Zdravím, oba dva produkty jsou složením velice podobné a překrývají, tzn. akorát si vezmete více jednoho produktu. Z mého pohledu kapslový vypadá o něco lépe, držel bych se jej, po tréninku bych již spalovač nedával, tedy pokud nechodíte ráno, pak můžete druhou lehčí dávku zařadit po obědě.
Dobrý večer, rada bych se zeptala pokud mohu při srdeční vadě ( nedomykavost chlopně ) užívat spalovače, nemá to nějaký negativní vliv na zdraví? Děkuju :)
Dobrý den, produkt není doporučeno užívat při žádné takové indispozici a doporučuji se poradit s ošetřujícím lékařem. Děkuji za pochopení.
Dobrý den. Je možné společné uživání Clenburexinu se Synefrinem? Děkuji za odpověď.
Ano je to vhodná kombinace, jelikož synefrin kapslový Clenburexin (narozdíl od tekutého) neobsahuje.
Dobrý den, chci se zeptat při váze 53kg je dostačující užívání: jedna tableta denně a jedna před tréninkem? Nebo jaké případně doporučujete dávkování? Děkuji za opdověď.
Dávkování jaké píšete, mi přijde vzhledem k nízké hmotnosti v pořádku. Po určité době můžete před výkonem zvýšit na 2 kapsle, pokud se Vám bude zdát účinek již příliš slabý.
Dávkuje se jen ve tréninkových dnech, nebo stále i mimo...? Děkuji
V netreninkovy den davkujte polovicni davku pro udrzeni nabuzeni metabolismu. Samozrejme si pak ale vypestujete rychleji toleranci na obsazene latky, tomu se vyhnete obcasnym vysazenim pripravku na 2-3 dny.
Dobrý den, pročítám už několikátou diskusi ohledně dávkování Clenburexinu, zajímalo by mě dávkování podle Vás, přímo na moji osobu - 100kg, kolem 20% tuku. Mám zkusit těch 2x2, 2 kapsle ráno na lačno a 2 před tréninkem (v netréninkové dny pouze ty 2 ráno), nebo dávku nižší? Díky.
Začněte na nízkém dávkování a podle pocitu zvyšujte, měl byste cítit zvýšené zahřívání se, více se při tréninku potit a psychickou podporu, pakliže se Vám nebude zdát účinek dost silný, můžete dávkování postupně navyšovat, maximální jednorázová dávka je 2 kapsle a celkem 4 kapsle za den.
Dobrý den, poradíte mi, zda je možné užívat TREC CLENBUREXIN společně s Anabolem 5? Nebudou se ty účinky vzájemně rušit?
Nebude, jelikož Anabol 5 Vám velmi pravděpodobně žádné účinky nepřinese.
Má TREC CLENBUREXIN stejně složení v kapslích i shotu? A mají při užívání stejné účinky?
Mají velmi podobné účinky, ale složení se liší. Oba dva produkty jej mají přesně vypsané, tekuté formě lze přisoudit rychlejší absorbci.
Dobrý den, loni jsem užíval Clenburexin a vcelku spokojenost, letos zvažuji kombinaci s grenade, popřípadě s grenade black OPS. Je možná tato kombinace v dávkování 2x2 denně? PS: Pokud by jste mi prosím doporučili něco fakt efektivního, na cca 5 kg dolů, tak budu moc rád. Cvičit chodím tak 2-3 týdně po hodině, do toho nějaký kolo,tenis... Děkuji za odpověď.
Tekutý Clenburexin nebo klasický CLenburexin ještě se synefrinem funguje zákazníkům velmi dobře. Mezi další efektivní spalovače se řadí klasický grenade (zelený) a Shred Matrix ideálně také se synefrinem. Dále lze hubnutí podpořit pravidelným užíváním Fish Oil a multivitamínem. Samozřejmostí je pak kvalitní koncentrát/izolát syrovátky.
Najde se tady někdo, kdo užíval velké balení ClenBurexinu a po dobrání do měsíce nepřibral zpět? (Za předpokladu, že chodil cvičit několikrát týdně před, během i po brání CB.)
Pakliže udržíte srovnatelný příjem a výdej energie, při kterém jste hubl/a či nepřibíral/a, nelze tento jev předpokládat ani po dobrání CB.
Dobrý den, uvažuji nad pořízením nového typu spalovače, aktuální PFX bohužel na mě nemá již účinky. Chtěl jsem se pro jistotu zeptat, zda-li je možno společně s tímto spalovačem užívat No-xplodel, nebo ho ve spojení s tímto spalovačem vynechat ?? Díky za reakci :-)
Doporučuji NO-Xplode vynechat. Clenburexin je zároveň velmi potentní stimulant.
Dobrý den, užívám tento produkt třetím dnem, dle uvedeného dávkování ale podle mě se může dávkování lišit dle hmotnosti jednice a pohlaví jedince. (?) Takže 2 tablety 2x denně je pro mě opravdu "koňská dávka". Clenbuxerin má opravdu povzbudivé účinky, bohužel mám ale PROBLÉM SE SPÁNKEM, už jsem se 3 dny pořádně nevyspala - poslední dávkování bylo o půl třetí odpoledne a spánek za 6 a více hodin, je prostě nemožný :-(
Samozřejmě dávkování snižte, počáteční by mělo být určitě nižší, zejména pokud jste žena, která typicky jednak má nižší hmotnost a takéž býváte senzitivnější na stimulační látky než muži, proto je vhodné zejména ze začátku být v dávkování opatrná. Doporučil bych minimálně snížit dvkování na 1 tabletu 2 denně.
Dobry den jak mam davkovat tablety... Mam brat tablety jen v tom dnu, kdy budu cvicit, ze si teda vezmu rano a dalsi pred cvicenim a kdyz nebudu cvicit druhy den, tak ne , nebo si to mam brat kazdy den... Nevadi, ze do tobo beru misto vecere protein Ultra Diet Shake. Dekuji Sebkova
V netréninkový den můžete dávkování lehce snížit, jak Vám bude vyhovovat. Pakliže Vám nutričně večerní koktejl UDS zapadá do denního příjmu makroživin potřebnému k hubnutí, nemám s ním víceméně problém, akorát pozor na vyšší obsah laktózy, nadměrná konzumace může způosobovat projímavé účinky.
kdyz si zakoupim tento produkt , tak kdyz ho budu uzivat a pri tom sportovat, posilovat a zaroven zdrave jist bude ucinek rychle ubyvani tuku ?
Pokud budete vše dělat správně, tak by měl Clenburexin napomoci urychlení tohoto procesu.
Po nekolika dnech uzivani jsem pocitoval bolesti na leve strane hrudniku a v podpazusi. Trnela mi leva ruka. Obavam se ze to je spusobeno Burexinem. Ackoly jsem bral jenom dve tablety 30 minut pred treninkem. Nikdy pred tim jsem nic nezaznamenal a byl jsem OK.
Zkuste 1 kapsli a uvidíte, pakliže problémy přetrvají, dejte si pauzu třeba 1 - 2 týdny a pak zkuste znovu.
Dobrý den chci se zeptat jestli po dobrání měsíčního cyklu s kreatinem mohl hned po té začít brát tento přípravek.
Ano, můžete.
chci se zeptat zda se dat brat SAW WORKOUT...A PO TRENALU TREC CLENBUREXIN?
Zdravím, Clenburexin bych nedoporučil vůbec kombinovat se SAW. Berte buď jeden, nebo druhý produkt. Po výkonu je Clenburexin také nevhodné dávkovat, spalovače se stimulačními účinky se typicky berou ráno po probuzení a 30 minut před výkonem na lačno.
Zdravím, Je vhodný tento produkt pro mirné pokročílého sportovce, který by rád nejefektivněji zhubl a přitom nabral svalovou hmotu? Nebo máte něco lepšího pro tento účel?
Těžko budete efektivně hubnout a zároveň maximalizovat svalové přírůstky, pro něž potřebujete mít co nejvíce energie, což s procesem spalování tuků zrovna moc dobře dohromady nejde. Doporučuji buď jedno nebo druhé. Jakmile budete s podílem svalové hmoty spokojen, směřujte ke spalování tuků a pak udžujte postavu v jakési makronutrientní rovnováze tak, abyste měl příjem i výdej orientačně v rovnováze.
Dobrý den, jelikož tomuhle zatím moc nerozumím tak mám pár dotazů. Když beru tento spalovač musím omezit nějaké typy jídel a pití (myslím sladké/slané atd..)? Chci se také zeptat jak je nejlepší ho brát (snídaně a oběd nebo snídaně a večeře nebo oběd a večeře)?? děkuji za odpověď
Ráno po probuzení a odpoledne či před výkonem. Co se týče stravy, doporučuji si projít články na našem fitness magazínu od roku 2012+.
Dobrý den potřebuji poradit nejvhodnější spalovač tuku snažím se vy rýsovat spodní část břicha a furt tam mám přebytečný tuk .
Spalování tuku nelze provádět segmentově, jednoduše některé partie zůstávají až "na konec", což typicky u mužů bývá oblast břicha. Doporuřuji vydržet a dále držet organizmus v kalorickém deficitu. Urychlit tento proces můžete např. termogenním spalovačem tuků. Oblíbené jsou Shred Matrix, ECA, Guggulsterone, Hyper Shred, Synephrine + Caffeine (synefrin a kofein) kombinace, Xenadrine, Clenburexin atd..
Zdravím, je vhodná tato kombinace? děkuji
Není. Clenburexin obsahuje příliš silnou dávku stimulačních látek v kombinaci s Assaultem, jež je také obsahuje, navíc taktéž s látkami podporující jejich účinek. Doporučuji buď jeden, nebo druhý produkt užívat a pak si dát od stimulantů pauzu na 2 - 4 týdny. Clenburexin můžete podpořit při výkonu něčím jako Amino 1, Compete, Amino X + samozřejmě kreatin, beta-alanin, citrulin apod..