23
zodpovězených dotazů
Dobrý den, možná tu už tento dotaz padl, rozhoduju se mezi tímto spalovačem a SizeAndSymmetry Nutrition Gold Cut, a pořád váhám který má lepší výsledky, kafe piju denně takže na kofein citlivá nejsem, děkujii:))
Dobrý den, doporučil bych spíše vzhledem ke kvalitě surovin a obsahu složek Size and Symmetry Gold Cut. Hezký den.
Zdravím, je to lepší než granát ? :-)) díky za odpověď :-)
Dobrý den, hlavní rozdíl mezi produktem Grenade je v nižším obsahu kofeinu, což může vyhovovat senzitivnějším jedincům. Porovnání účinnosti je pak značně individuální, rozhodoval bych se primárně podle Vaší citlivosti na kofein, např. pokud jste zvyklý pít denně kávu apod. můžete vyzkoušet Grenade, v opačném případě bych doporučil Clen-Burexin. Druhým aspektem je dlouhodobé užívání splaovače, kdy je Grenade vzhledem k vysokému obsahu kofeinu vhodné po 1-2 měsících vyřadit, naopak Clen-Burexin můžete užívat konstantně 2-3 měsíce. Hezký den.
Dobrý den, mohu tento spalovač kombinovat s Trec Nutrition ClenBurexin Shot? To, že bych před tréninkem si vzala tablety a po tréninku bych vypila Trec Nutrition ClenBurexin Shot. Děkuji.
Zdravím, oba dva produkty jsou složením velice podobné a překrývají, tzn. akorát si vezmete více jednoho produktu. Z mého pohledu kapslový vypadá o něco lépe, držel bych se jej, po tréninku bych již spalovač nedával, tedy pokud nechodíte ráno, pak můžete druhou lehčí dávku zařadit po obědě.
Dobrý večer, rada bych se zeptala pokud mohu při srdeční vadě ( nedomykavost chlopně ) užívat spalovače, nemá to nějaký negativní vliv na zdraví? Děkuju :)
Dobrý den, produkt není doporučeno užívat při žádné takové indispozici a doporučuji se poradit s ošetřujícím lékařem. Děkuji za pochopení.
Dobrý den. Je možné společné uživání Clenburexinu se Synefrinem? Děkuji za odpověď.
Ano je to vhodná kombinace, jelikož synefrin kapslový Clenburexin (narozdíl od tekutého) neobsahuje.
Dobrý den, chci se zeptat při váze 53kg je dostačující užívání: jedna tableta denně a jedna před tréninkem? Nebo jaké případně doporučujete dávkování? Děkuji za opdověď.
Dávkování jaké píšete, mi přijde vzhledem k nízké hmotnosti v pořádku. Po určité době můžete před výkonem zvýšit na 2 kapsle, pokud se Vám bude zdát účinek již příliš slabý.
Dávkuje se jen ve tréninkových dnech, nebo stále i mimo...? Děkuji
V netreninkovy den davkujte polovicni davku pro udrzeni nabuzeni metabolismu. Samozrejme si pak ale vypestujete rychleji toleranci na obsazene latky, tomu se vyhnete obcasnym vysazenim pripravku na 2-3 dny.
Dobrý den, pročítám už několikátou diskusi ohledně dávkování Clenburexinu, zajímalo by mě dávkování podle Vás, přímo na moji osobu - 100kg, kolem 20% tuku. Mám zkusit těch 2x2, 2 kapsle ráno na lačno a 2 před tréninkem (v netréninkové dny pouze ty 2 ráno), nebo dávku nižší? Díky.
Začněte na nízkém dávkování a podle pocitu zvyšujte, měl byste cítit zvýšené zahřívání se, více se při tréninku potit a psychickou podporu, pakliže se Vám nebude zdát účinek dost silný, můžete dávkování postupně navyšovat, maximální jednorázová dávka je 2 kapsle a celkem 4 kapsle za den.
Dobrý den, poradíte mi, zda je možné užívat TREC CLENBUREXIN společně s Anabolem 5? Nebudou se ty účinky vzájemně rušit?
Nebude, jelikož Anabol 5 Vám velmi pravděpodobně žádné účinky nepřinese.
Má TREC CLENBUREXIN stejně složení v kapslích i shotu? A mají při užívání stejné účinky?
Mají velmi podobné účinky, ale složení se liší. Oba dva produkty jej mají přesně vypsané, tekuté formě lze přisoudit rychlejší absorbci.