4
26 hodnocení

Splnil očekávání na jedničku

Po několikerých zklamání s produkty tohoto typu jsem byla velmi příjemně překvapená, ClenBurexin funguje přesně tak, jak jsem doufala, po cvičení na mě nezůstane nit suchá. Spolu se cvičením a mírně upraveným jídelníčkem je to naprostá bomba!! :) Osobně si ho ale musím dát nejdříve cca 30 minut po probuzení, musím být už delší dobu vzhůru. Jinak ale vřele doporučuji :)

Přínosná recenze?

Spalovač? Jedině tento!

Už jsem pár spalovačů zkusila, u mě je velký problém, že po týdnu užívání, mě začne pálit žáha. U tohohle spalovače to nemám, takže naprostá paráda. A hlavně šlape, já mám během deseti minut po užití strašný nástřel a na konci tréninku turch oblečení.

Přínosná recenze?

Mokří až na....

Opravdu bezvadný spalovač, byla jsem maximálně spokojena☺️

Přínosná recenze?

spíše ne.

Bohužel mi po něm nepříjemně bušilo srdce:(

Přínosná recenze?

V pohodě, kupuji opakovaně

Na mě funguje, už jsem tedy trošku "zvyklá" na různé nakopávače, takže musím dát 3 kousky, ale dodá chuť cvičit, a není po něm zle od žaludku, a to ho mám citlivý;)

Přínosná recenze?

Nenech se zmást

No talhle po prvních dvou treninkách jsem byl nasranej, že jsem zas vyhodil love za ňákou kokotinu, to jsem vzal zpět když jsem po cestě na třetí trénink totálně propotil triko a celej jsem byl hrozně nažhavenej do fitka hodil jsem mikinu kterou jsem úplně propotil takže jako spalovač bomba jen ho musíte dát na lačno a já dávám 1 denně 4 tablety a to před trenálem.

Přínosná recenze?

V porovnání s MP Shred Matrix je Clenburexin téměř neúčinný, u mě nezafungoval podle očekávání, na chvíli trochu zatopí, ale jinak bez energie.

Přínosná recenze?

Spotřeboval sem celou pixlu 180cps ze začátku sem měl problém bylo mi divně chodil sem jak tělo bez duše ale musel sem tomu dát čas než si tělo zvyklo tak první 2-3dny.Pak když ustálíte dávkování tak ze začátku pocítíte energii do cvičeni ovšem to se postupně vytrácí při dobrání tak půlky se ůčinek vytratil sice citíte že ste nakopnutí ale není to jako ze začátku.Jinak co se týče spalovacích vlastností tak jsou clekem dobré pozoroval sem na sobě ůbytky tuku a zvýšení výkonosti ale myslím si že najdete i lepší spalovače např grenade nebo MP.schwarzenegger series.Já osobně mám s clenburexinem celkem dobré zkušenosti za tu cenu je to dost dobrý produkt a určitě stojí za vyzkoušení.Teď se chystám vyzkoušet již zmíněné Mp. nebo grenade tak uvdím co bude lepší.

Přínosná recenze?

Doporučuji ;-)

Přínosná recenze?