Trec Nutrition HMB Revolution

Trec Nutrition HMB Revolution - diskuze k produktu

HMB

Trec HMB Revolution - spojení HMB a L-argininu pro nárůst síly a svalové hmoty

HMB Revolution je unikátní spojení hydroxymethylbutyrátu HMB s L-argininem v jedné stabilní formě, která se velmi dobře vstřebává. HMB brzdí působení katabolických enzymů a stimuluje spalování tuků, což spolu s anabolickým působením oxidu dusnatého NO, který vzniká z L-argininu, umožňuje dosáhnout maximálních výsledků při tréninku a zároveň urychlit regeneraci svalů. HMB Revolution umožňuje rychlý nárůst síly a svalové hmoty a současně redukci vrstvy podkožní tukové tkáně.

HMB Revolution v bodech:

  • HMB a L-arginin spojené v jedné molekule
  • pevné svaly bez tuku
  • další pumpa a nárůst síly po tréninku
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
Lojza
před 4 lety

Dobrý den, mohu tento výrobek užívat spolu s kreatinem SizeandSymetry monohydrate? Bude to mít lepší účinek při nárustu svalové hmoty? Pokud ne, co by jste mi doporučil. Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, dohromady jde oba dva doplňky užívat. Osobně bych V8m doporučil začínat proteinem, kreatinem, soustředit se na kvalitní stravu, eventuelně multivitamín (pokud si nepotrpíte na kvalitní zeleninu) a pak lze integrovat i to HMB.

Josef Šlehofer
před 5 lety

Nebylo by ideálnější brát jednu dávku před a další po tréninku. Vzít dávku na noc se mi zdá trochu divný pokud se jedná o anabolizér. Děkuji za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

HMB především slibuje anti-katabolické účinky, proto lze doporučit i na noc, avšak nijak potvrzené to není, studie uvádí za možné dávkování 1 - 3g denně, kdykoliv během dne, u volné formy pak 30 - 45 minut před výkonem.