Trec Nutrition L-Carnitine Complex

Trec Nutrition L-Carnitine Complex - diskuze k produktu

L-Karnitin

Trec L-Carnitine Complex - formule s obsahem L-karnitinu, chromu a vitamínu B6

L-CARNITINE COMPLEX obsahuje vhodně zvolenou kompozici z L-karnitinu tartrátu, chromu a vitaminu B6. Tyto složky zvyšují podíl tuku při tvorbě energie, regulují hladinu cukru v krvi a tlumí chuť k jídlu, čímž vedou k odbourání přebytečné tukové tkáně. Přípravek dodává rovněž energii a působí proti únavě během dlouhodobé fyzické zátěže. L-CARNITINE COMPLEX usnadňuje kontrolu tělesné váhy, urychluje spalování tuku a zvyšuje kondici u intenzivně trénujících sportovců a fyzicky aktivních osob.

Trec L-Carnitine Complex v bodech:

  • komplexní formule pomáhající spalovat tuky
  • snižuje chuť k jídlu a zvyšuje spalování kalorií
  • 500 mg vinanu L-karnitinu v 1 tabletě
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
2 odpověď
vitaskova.radka@
před rokem

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak to při užívání funguje - mým cílem je zhubnout, cvičení a kardio jsou samozřejmé, zdravá strava také, ale hubnutí mi přesto nejde. Uvažuji o nějakém spalovači ale mám strach, že po vysazení si mé tělo udělá zásoby...nebo budu hubnout pomaleji...hrozí to? mým cílem je zhubnout orientačně tak 5 - 8 kg.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Radko, pokud již máte podchyceno hubnutí z hlediska pohybu (energetického výdeje) a stravy (energetického přijmu) je vhodné celkový energetický výdej podpořit spalovačem. Nemusíte se obávat negativních účinků po vysazení spalovače, ty se dostavují spíše při nárazovém hladovění po nesmyslných dietách, kdy má tělo pak tendenci si tvořit zásoby a nastává tzv. JO-JO efekt. Po vysazení spalovače se samozřejmě může proces spalování mírně zpomalit než v období jeho užívání, nikoliv však pod úroveň, jaká je pro Váš organismus přirozená. Zároveň nedoporučujeme překračovat intenzitu hubnutí 2kg/týden, vyšší intenzita by již pro organismus mohla představovat velký energetický deficit, což by se ve výsledku mohlo projevit negativně. Z konkrétních doplňku bychom pak doporučili komplexní spalovač na termogenní bázi, který se opakovaně jeví jako nejefektivnější, např.: https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell. Hezký den.

Marie Šidlová
Marie Šidlová
před 3 lety

Dobrý den. Potřebovala bych poradit, nemohu se rozhodnout mezi 3 spalovači. Mám v plánu odzkoušet 2, ale nevím kteté. Zda tento complex nebo trec soft gel( ruzove kapsle) či Trec Nutrition L-Carnitine + Green Tea. Ráda bych znala porovnání. Děkuji. :)

Jan Kern
Jan Kern
před 3 lety

Dobrý den, z těchto 3 zvolte Carnitine complex a Carnitine+green tea. Obsah zeleného čaje umocní efekt karnitinu