Trec Nutrition L-carnitine +green tea

Trec Nutrition L-carnitine +green tea - uživatelské recenze a hodnocení

L-Karnitin

Trec L-carnitine + green tea - karnitin se zeleným čajem pro redukci hmotnosti

L-carnitine + green tea je komplexní přípravek, který obsahuje dobře osvojitelný, tekutý L-karnitin a koncentrovaný extrakt ze zeleného čaje ve formě gelových kapslí, které se snadno polykají.

Aktivní složky obsažené v zeleném čaji silně stimulují látkovou výměnu, působí termogenicky (zvyšují tělesnou teplotu) a zároveň zvětšují působení L-karnitinu. Díky tomuto synergickému působení přípravku se tuk více podílí na produkci energie, což značně urychluje proces redukce podkožní tukové tkáně.

Trec L-carnitine + green tea v bodech:

  • rychlá redukce podkožního tuku
  • synergické působení aktivních složek
  • dokonale vstřebatelné gelové kapsle
Hodnocení celkem
4.2 / 5
54 hodnocení
Doporučuje
93 %
50 z 54 uživatelů
Růžena Pokorová
před 6 lety Publikováno dne 16. 2. 2013
Hodnocení celkem:

Výborný .Nepiji kávu ale zelený čaj a s tato kombinace je pro mně ideální, jsem absolutně spokojená,zrychlí mi metabolizmus a nabudí před tréninkem.Doporučuji.

Jindřich Dvořák   Ověřený nákup
před 10 měsíci Publikováno dne 4. 9. 2018
Hodnocení celkem:

Pro mě v podstatě bez účinku = vyhozený love

Beru to pravidělně před cvičením už dva týdny a žádnej účinek jsem bohužel nezpozoroval. Ani půl hodiny po pozření před cvičením, jak to má bejt, ani po těch dvou týdnech obecně. Koupil jsem si to hlavně kvůli zdejším recenzím, který teď absolutně nechápu. Žádnou "rychlou redukci podkožního tuku" jsem nezaznamenal.:D Mě to zkrátka přijde jen jako tahák na prachy. Jediný, co jsem si tu koupil a bylo to k něčemu, tak byl ten Grenade black ops a tpw red cell, ale tohle není na nic.

Tereza Lysková   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 21. 3. 2018
Hodnocení celkem:

Zatím nejlepší volba

Dříve jsem používala L-carnitine od Myproteinu, u obou jsem zaznamenala nadměrné pocení, akorát tenhle mě dokáže i nabít energií (za což naivně vděčím složce green tea). Stejnou aktivitu, kterou jsem prováděla bez jakýchkoli tobulek, s těmahle dávám mnohem snadněji a tím pádem zvládnu odcvičit víc. Jedinou nevýhodou je jejich velikost - zvlášť, když do sebe člověk před výkonem háže 2-3.

Tereza Urbásková
Tereza Urbásková   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 9. 12. 2017
před 2 lety Poslední aktualizace 12. 12. 2017
Hodnocení celkem:

Spalovac

Spokojena ?

Veronika Kasperova   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 31. 7. 2017
Hodnocení celkem:

Najviac vyhovuje

Na tento doplnok som narazila asi pred rokom a pol, potom som skusala ine, aj tekute, ale vratila som sa k tomuto z viacerych dovodov - preferujem tablety a vidim ucinok jednak v termickom efekte ale pomohol mi aj rysovat (v rysovacke som ho brala aj v netreningove dni). Vyhovuje mi, ze obsahuje zeleny caj, pretoze kofeinove suplementy separatne neuzivam.

Kateřina Czepczorová
Kateřina Czepczorová   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 1. 6. 2017
Hodnocení celkem:

Upravila jsem si dávkování podle sebe :)

Přišlo mi, že vzhledem k mé tělesné konstituci, je zbytečné do se cpát 4 tablety v netréninkové i tréninkové. Já osobně si dávám 3 tablety 30 minut před tréninkem ... a v netréninkové dny - 2 tablety 30 minut před snídaní :) Co se týče účinnosti, tak pozoruji nabuzení a především nadměrné pocení během tréninku. Je to první spalovač, který jsem zkusila, takže nemám s čím jiným srovnávat. Za mě ale spokojenost :)

Tomáš Suchánek
Tomáš Suchánek   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 16. 3. 2017
Hodnocení celkem:

Slabe

Nepocitil jsem zmenu.