Detox skladu! Před 5 hodinami jsme přidali do detoxu nový produkt s 19% slevou  

Trec Nutrition Magnum 8000

Trec Nutrition Magnum 8000 - diskuze k produktu

Pro nabírání a regeneraci

Trec Magnum 8000  - komplex sacharidů a bílkovin

MAGNUM 8000 je rozvinutý výživný koncentrát určený pro kulturisty, sportovce silových disciplín a aktivní osoby, které chtějí dosáhnout rychlého nárůstu svalové hmoty. Pečlivě zvolené množství jednotlivých sacharidů, plnohodnotných bílkovin, MCT olejů a vysoká dávka kreatin monohydrátu - složky s anabolickým působením, způsobuje, že přípravek výjimečně účinně podporuje nárůst svalové hmoty a síly. MAGNUM 8000 bylo doplněno o komplex nezbytných vitamínů, které optimalizují vstřebávání a umožňují plně využít obsažené výživné složky.

Trec Magnum 8000 v bodech:

  • vysoceenergetický výrobek pro hardgainery
  • monstrózní růst tělesné hmoty
  • 12 g kreatinu a 6 g MCT oleje v denní dávce
Celkem dotazů Celkem dotazů
5
10 odpovědí
Milan Otépka
před 3 lety

Dobry den, ktery z gaineru od Trecu me muzete doporucit? Tezko se v tom da vyznat, kdyz Trec ma sirokou nabidku. Potreboval bych neco podobneho, jak je Mutant Mass.

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 3 lety

Dobrý den, z Trec gainerů bych vybíral buď Magnum 8000 nebo http://aktin.cz/trec-nutrition-solid-mass . Oba dva jsou na podobné bázi jako Mutant Mass a převládá zde obsah sacharidů což je idální pro tzv. hard gainery. Hezký den.

Jan Kurzok
před 3 lety

Zdravím, měl bych dotaz, v popisku nemáte, že obsahuje GLUTEN nebo lepek, ale na vzorcích co jste mi poslali je v překladu, že obsahuje i "pšeničný modifikovaný škrob" jsem celiak, ale když jsem se ptal svého sport. lékaře tak mi bylo řečeno, že to může být ten lepek odstraněn tou modifikací, ale že je nejlepší se zeptat na stránkách který ten to produkt prodávají. Tak nevím jestli víte více nebo jste schopní se zaslat dotaz přímo výrobci. Mám doma 5 vzorků tak nevím co s tím :) Díky za odpověď

Hana Sénášiová
Hana Sénášiová
Zákaznická podpora
před 3 lety

Dobrý den, dotaz jsme zaslali výrobci, jakmile odpoví, dám Vám sem co nejdříve vědět.

Jan Kurzok
před 3 lety

Dobrý večer, asi ještě nemáte žádné info ohledně mého výše napsaného dotazu :)

Hana Sénášiová
Hana Sénášiová
Zákaznická podpora
před 3 lety

Dobrý den, bohužel jsme se stále odpovědi nedočkali, znovu tedy výrobce jsme s dotazem urgovali. Omlouváme se za pozdržení.

Hana Sénášiová
Hana Sénášiová
Zákaznická podpora
před 3 lety

Tak se mi dostala odpověď, že pro vlastní bezpečnost společnost univerzálně na návodech uvádí, že produkty mohou obsahovat pšenici a co se týče konkrétně tohohle produktu, může potvrdit, že jsou zde sacharidy získané pouze z kukuřice a brambor, jež jsou kompletně bez lepku. Pro Vaši bezpečnost bych raději vzorky věnovala někomu jinému a až budete příště objednávat, klidně mi napište pro ověření přítomnosti lepku ve vzorcích na hana.senasiova@aktin.cz :).

Karel Hudík
před 5 lety

Zdravím, chtěl bych se zeptat kdy bude gainer opět v prodeji? díky

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dobrý den, špatnou dostupnost značky Trec v současné době řešíme. Nelze však očekávat, že řešení problematiky zabere méně jak 1 až 2 měsíce. Za tuto situaci se omlouváme.

Aktinzakaznik
před 5 lety

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli byste mi pomohli vybrat nějaký gainer, ze kterého bych nabral co nejvíce svalové hmoty. Zatím uvažuji, že vyzkouším buď tento (Trec Magnum 8000 4000g) nebo Scitec Jumbo (ale nevím který) a nebo MusclePharm Arnold Series Iron Mass 2270g. Do posilovny chodím 4x týdně a potřeboval bych nabrat co nejvíce svalové hmoty za co nejkratší dobu, jestli mne chápete:) Děkuji za radu!:)

Aktinzakaznik
před 5 lety

Ještě uvažuji nad MVP Power Mass 4536g, na který jsem se nyní podíval, myslím, že nevypadá špatně, ale zatím mi přijde nejlepší tento Magnum 8000, už jen kvůli vysokému obsahu kreatinu, ale zase v gainerech jako je Jumbo nebo MVP Power Mass je 5 druhů kreatinu, takže nevím :/ ..Chtěl bych najít nějaký s vysokým obsahem kreatinu, BCAA, bílkovin a sacharidů. Bohužel jsem nebyl schopen něco takového najít, prosím tímto o radu! :(

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Z gainerů bych doporučil Instant Mass, One Stop /Xtreme je velmi pěkně složený all-in-one, Oat Snack, Fusion Gainer a v neposladní řadě Royal Mass, jeden z nejprodávanějších gainerů u nás.

Aktinzakaznik
před 5 lety

Děkujii moc, zachránil jste mě:)

Jan
před 5 lety

Chtěl bych se zeptat, jestli u tohoto produktu není nějak málo bílkovin (pouze 13%)? Nebylo by vhodné brát k tomuto gaineru ještě nějaký protein? Děkuji za odpověď. :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Pakliže nemáte dostatek bílkovin z běžné stravy v kombinaci například s tímto gainerem, pak by jistě bylo vhodné proteinový přípravek zakoupit. Tak jako tak je co se kvality týče syrovátková bílkovina co se využitelnosti týče pro člověka bezkonkurenční, proto lze protienový přípravek doporučit prakticky vždy, dávkování se pak odvíjí od Vašeho potřebného denního příjmu bílkovin (v závislosti na Vaší váze).