Trec Nutrition MCT Gold

Trec Nutrition MCT Gold - diskuze k produktu

MCT olej

Trec MCT Gold - tekutý zdroj energie

M-C-T GOLD obsahuje speciální druh snadno stravitelného tuku, který se neobyčejně rychle absorbuje a je dokonalým zdrojem doplňkové energie při dlouhém fyzickém cvičení. Použití triglyceridů se středním řetězcem MCT v každodenní výživě má zásadní vliv na zlepšení síly a vytrvalosti svalů a také podporuje růst svalové hmoty. M-C-T GOLD používají sportovci jako alternativní zdroj energie, který chrání sacharidové rezervy organizmu a omezuje katabolizmus svalových bílkovin.

Trec M-C-T Gold v bodech:

  • zvyšování vytrvalosti během cvičení
  • alternativní zdroj energie
  • rychle vstřebatelné tuky MCT
Celkem dotazů Celkem dotazů
3
4 odpověď
Jan Wloch
před 2 lety

Uvádí prosím výrobce podrobnější složení, a.s. obsah jednotlivých kyselin od C6 po C12? 93g MCT olej je trochu odfláknuté. Děkuji.

Tomáš Janota
Tomáš Janota
před 2 lety

Dobrý den, Trec na nové etiketě ani na svých webových stránkách nezmiňuje přesný obsah jednotlivých kyselin, proto jsme tyto údaje ze složení odstranili. Podle původních údajů by mělo být množství jednotlivých kyselin následující: Kyselina kaprylová C8 7,7 - 9 g, Kyselina kaprylová C10 4,7 - 6,4 g, Kyselina kaprylová C6 280 mg, Kyselina kaprylová C12 140 mg. Přeji pěkný zbytek dne.

Lukáš Juříček
před 2 lety

Dobrý den, je MCT olej dobrý při sacharidových vlnách? Všude jsem se dočetl, že je dobrý při nízko-sacharidové dietě, ale o vlnách jsem nic nenašel. Momentálně už mě čekají poslední tři týdny diety a už mám dny sacharidový 0,50,100,150,50,200,350 . Tuk držím ve stravě max do 25g jen z potravin. Je tedy vhodné používat MCT olej 45g denně + s kombinací CLA od MP 6tbl denně? Děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, MCT je pro tělo velmi dobře a rychle využitelný zroj energie z lipidového spektra a tedy je velice vhodný při nízkosacharidových dietách včetně sacharidových vln. Doporučil bych jej užívat před a po tréninku pro pokrytí energetických nároků fyzické aktivity. Postupně můžete množství MCT upravovat dle množství přijatých sacharidů a tedy fáze sacharidových vln tak aby jste dosáhl žádoucícho kalorického přijmu. Kombinace MCT s CLA je rozhodně vhodná a můžete ji aplikovat. Hezký den.

Lukáš Juříček
před 2 lety

Díky :)

Lucie Bujasová
před 4 lety

Kdy bude přípravek na skladě? Děkuji

Jan Kern
Jan Kern
před 4 lety

Dobry den, v utery/stredu pristi tyden