Trec Nutrition Regenerate gel

Trec Nutrition Regenerate gel - uživatelské recenze a hodnocení

Energetické gely

Trec Regenerate Gel - gel pro podporu regenerace svalů, šlah a kloubů

REGENERATE GEL je profesionální gel k použití po vyčerpávajícím fyzickém cvičení. Jeho složení posiluje regenerační schopnosti organismu díky využití jevu potréninkové kompenzace. Urychluje odstraňování nadbytečných metabolitů a dodává složky potřebné pro biologickou obnovu svalů, šlach a kloubů. Díky použití speciálního složení HYDRO GEL se účinné složky REGENERATE GEL začínají vstřebávat již v ústech, rychle se dostávají do krevního oběhu a dál k pracujícím svalům.

Trec Regenerate Gel v bodech:

  • extrémně rychlá regenerace
  • odstraňuje efekt potréninkové únavy
  • rychlé vstřebávání díky složení Hydro gel
Hodnocení celkem
4 / 5
3 hodnocení
Doporučuje
67 %
2 z 3 uživatelů
Natália Semková
před 2 lety Publikováno dne 9. 1. 2017
Hodnocení celkem:
  • citron
    citron

Výborný

Funguje super :) Používam to hlavne na viacdňové treky. Príchuť zvláštna, ale keď hneď prehltnete a nesnažíte sa to "vychutnať" tak je to super. Existujú aj väčsie hnusy :D

Anonymní uživatel
před 5 lety Publikováno dne 15. 4. 2014
Hodnocení celkem:

Funguje dobre, jen velka skoda, ze tak odporne chutna (prichut merunka-pomeranc). Bez naredeni v jinem napoji je gel nepozivatelny.

Marek Roubal
5.6.2016 17:26

Tak pokud funguje dobře nechápu Tvoje hodnocení...akorát odrazuješ lidi. Co furt řešíte jak co chutná? Ano odporně chutná je tam cítit velká dávka glutaminu atd... Je to super gel. Já ho rozhodně doporučuju. Vůbec neřešim nějakou chuť. Nejsem slečinka .-) Normálně spolknu, zapiju a hotovo.