Trec Nutrition Thermo Fat Burner MAX

Trec Nutrition Thermo Fat Burner MAX - diskuze k produktu

Komplexní spalovače tuků

Trec Thermo Fat Burner MAX - silný termogenní energizér a spalovač tuků

THERMO FAT BURNER MAX je speciální kombinace substancí, které urychlují redukci tukové tkáně a usnadňují kontrolovat hmotnost. Přípravek obsahuje rostlinné extrakty s četnými bioaktivními složkami. Výtažky z guarany, zelené kávy, zeleného a bílého čaje urychlují metabolismus, podporují hubnutí a dodávají sílu organismu, který musí čelit velké fyzické a psychické zátěži. THERMO FAT BURNER MAX je dále obohacen o L-karnitin a chrom - složky, které brzdí pocit hladu a urychlují transport mastných kyselin do míst jejich úplného spalování.

Trec Thermo Fat Burner MAX v bodech:

  • urychluje látkovou výměnu.
  • povzbuzuje spalování kalorií a tuku.
  • přírodní termogenický komplex.
Celkem dotazů Celkem dotazů
3
3 odpověď
Klára Singerová
před 2 lety

Dobrý den, na spalovaní a thermo ucinek jsem vyzkousela Grenade Thermo Detonator ale chtela bych vice spalovat tuk. Chci se zeptat jestli je tento spalovac lepsi pri nakopnuti a ucinejsi a jestli po nem neni spatne od zaludku. Brala jsem Grenade vzdy pred treninkem pro nakopnuti a poceni a fungoval dobre. Dekuji za odpoved

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, v porovnání s Grenade je spalovač Trec Nutrition slabší a pokud jste zvyklá na Grenade, jenž obsahuje vysokou dávku kofeinu, nepociťovla by jste při požití produktu zmiňované "nakopnutí". Druhou věcí je, že pokud berete Grenade delší dobu, snižujete si celkovou senzitivitu ke kofeinu, doporučoval bych po dobrání vysadit a zařadit komplexní spalovač jež není založen primárně na velkých dávkách kofeinu jako je např.: https://aktin.cz/the-protein-works-red-cell případně: https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-gold-cut. Pamatujte ovšem, že základ redukce tuků tvoří vhodně zvolená dieta a spalovač je v tomto ohledu spíše podpůrným mechanismem. Hezký den.

Jana
před 6 lety

Dobrý den, prosim je lepší tento spalovač nebo Clen Burexin? Snažím se zhubnout, cvičím a z proteinu užívat Whey Shake Protein. Myslíte že delám správně? Děkuji

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Clenburexin je silně stimulační spalovač (působí i přímo na cns, tzn ucítíte jeho účinek několik minut po požití, cca 20 - 30 min na lačno). Thermo Fat Burner má méně intenzivní stimulační účinek. Whey protein berte denně pro naplnění denního příjmu bílkovn (odvozených od vaší aktivity a hmotnosti), ideálně třeba mezi jídly jako svačinu.

Marian_moravec
před 9 lety

Dobrý den, chci se zeptat zda můžu přípravek brát i ve větších dávkách než je uvedeno, zda to nebude mít nějaké zdravotní dopady nebo tak?

Jan Kern
Jan Kern
před 9 lety

Dobrý den, vzhledem k obsahu kofeinu cca 200mg v doporučené dávce bych nedoporučoval zvyšovat jednorázovou dávku. Spíše rozdělit více menších dávek během dne. 200mg kofeinu je ale zcela postačující pro většinu populace ke stimulaci organismu.