34
zodpovězených dotazů
Dobrý den, kdy bude prosím skladem 900 g balení v příchuti vaječný likér? Děkuji, N. ?
Dobrý den, Veroniko, tento produkt naskladníme do konce týdne nebo nejpozději začátkem příštího. Přeji příjemný den.
Dobrý den, v dotazech dole jste psal, že optimální dávkování je 1 dávka ráno po snídani a druhá dávka cca 30 minut po tréninku. Chtěla bych se zeptat jestli tento protein můžu pít i před tréninkem. Chtěla bych s ním nahradit odpolední svačinu a trénuji většinou večer. Nebo můžete mi doporučit nějaký jiný, který by se na to hodil? Děkuji
Dobrý den, produkt může být součástí předtréninkového jídla, jako takový bych jej tedy užíval cca 1 hodinu před cvičením. Hezký den.
Dobrý den, chci se zeptat zda je protein vhodný při redukci hmotnosti? Je zde sice uvedeno - v průběhu nízkokalorické diety (redukce tělesné váhy), ale popis také uvádí, že výrobek je doporučován zejména kulturistům s cílem zvýšení svalové hmoty a urychlení regenerace po tréninku. Cvičím 5x v týdnu 45 min. a ráda bych vyzkoušela protein popř. jím nahradila jedno jídlo denně (večeře). Ještě bych Vás poprosila o radu kdy je protein nejlepší konzumovat. Zda jím nahradit jedno jídlo denně a nebo ho užívat po cvičení či ho je možné konzumovat několikrát denně? Většinou cvičím mezi 15-18 hod., záleží dle denního programu. Tak do hodiny po cvičení si dám banán a je možné k tomu přidat i protein? Předem moc děkuji.
Dobrý den, tento produkt může být doporučen všude tam, kde je žádoucí zvýšený příjem bílkovin či dochazí k jejich nedostatečnému přijmu ve stravě. Co se týče dávkování tak jsou zpravidla optimální 1-2 dávky denně, 1 dávka ráno po snídani a druhá dávka cca 30 minut po tréninku. Pokud je Vašim cílem redukce tělesné hmotnosti tak je právě vhodné nahradit jídlo proteinem, doporučuji nahrazovat pouze menší jídla jako svačiny, ne snídeně, obědy či večeře. Konzumace s banánem je možná, pouze bych zařadil nejpozději do 30-45minut po tréninku. Hezký den.
dobry den, dokdy prosim plati akce na 2275g+500g zdarma? Děkuji moc :)
Dobrý den, akce platí do vyprodání zásob. Hezký den.
Dobrý den, chci se zeptat, zda-li tento protein je bezlepkový? Podle složení to tak nevypadá, ale chci se raději ujistit. Konkrétně se mi jedná o příchuť vanilka a čokoláda/kokos. Mockrát díky za odpověď!
Dobrý den, ano, produkt neobsahuje žádnou složku z obilí a je tak přirozeně bezlepkový. Hezký den.
Dobrý den, chci se zeptat, zda v brzké době naskladníte čoko/seznam 500g nebo 900g. Díky
Dobrý den, 900g balení pravděpodobně v tento pátek
Dobrý den, bude naskladněn také (kdy) čoko/sezam v balení 900g? Děkuju :)
Zdravím, právě jsme objednávali, příští čtvrtek by měl dorazit.
Dobrý den, je tento protein vhodný pro cyklistiku, nebo doporučíte jiný? Zaujalo mě hodnocení a velká nabídka příchutí. Mám v plánu užívat společně s (vámi doporučené) BCAA PHP Edge Spikes a sacharidy MAX Carb od stejného výrobce.
Dobrý den, jedná se o klasický syrovátkový protein, dlouhodobě patří k velice oblíbeným, ostatně to si můžete ověřit i v hodnocení produktu od zákazníků. S uvedenenými doplňky ho můžete kombinovat
Dobrý den, chci se zeptat jestli je při redukci vhodnější Scitec Delite nebo tento protein.. a co je dle Vás lepší (složení). Děkuji :)
Delite je složením horší proteinový přípravek, obsahuje dokonce i zcela obyčejný cukr, což v dietě vyloženě nechcete. Chuťově je sice velmi dobrý, ale složení tím trochu trpí. Chutově vynikající je třeba TPW Whey Protein 80 a zároveň jde o vysoce kvalitní produkt, tento však lze také použít a určitě s ním neprohloupíte.
Dobrý den, netrpělivě vyčkávám a přešlapuji a už to nevydržím se nezeptat. Kdy výhledově naskladníte čokoládu/třešeň 600g, prosím? Já jen jestli sáhnout po jiném nebo čekat. Díky moc za odpověď a nezlobte se, ale když vidím na čoko/cherry takové reakce, tak....:) Wendy
Dobrý den, čoko/cherry už v 600g bohužel mít nebudeme, máme dostupné v 900g, 1500g a 2275g variantách, ostatně větší balení Vás vyjdou výhodněji :).
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné smíchat MUSCLEPHARM AMINO 1 s TREC WHEY 100 a zda je to dobrá kombinace. Děkuji za odpověď
Zdravím, teoreticky ani prakticky není. Doporučuji užívání každého z produktů oddělit, amino 1 je především při-tréninkový hydratační nápoj a Whey 100 klasický syrovátkový koncentrát, vhodný po výkonu.