Valerie Wendlerová

Valerie Wendlerová

Ahoj! Jmenuji se Valerie a miluji jídlo, pohyb, knihy a dobrou kávu. Ráda motivuji a inspiruji ostatní. 🍀 🤗

Recenze

Pokud rádi pečete, určitě je využijete. Rychlá záchrana, když doma není dost vajec :)

Pokud máte rádi Monte, tak vás tento protein potěší :))

Super doplnění vlákniny :))

Zobrazit více

Instagram @laskyplna_bruneta

Valerie Wendlerová
Valerie Wendlerová před 28 dny

Ahoj 🤗
Dnes tu pro vás mám další porovnávačku, tentokrát arašídových másel. 🥜
Ani nevím, kdy se to stalo, ale najednou přišla vlna arašídových másel, kdo ho neměl rád, jakoby byl neandrtálec 😀.
Tak se na to podíváme, ať kupujete to kvalitní.
Tohle máslo jsem našla v Lidlu. Na první pohled se tváří suprově, koupíte ho asi za 70 Kč, ale není 100 % z arašídů. Ve složení má arašídy z 85 %, potom přichází 12 % slunečnicového oleje, palmový a bambucký olej, sůl. Sacharidů má 7,4g z toho jsou 4,4 g cukry.
Druhé máslo je pouze z arašídů. Za 350 gramů si zaplatíte 99 Kč, ale ta kvalita je trochu jinde, seženete na
http://aktin.cz/bruneta
Můžete ho používat jako zdroj bílkovin, ale především je to zdroj “zdravých” tuků. Takových tuků by mělo být ve stravě nejvíce.
Až si budete chtít namazat chleba s arašídovým máslem, koukněte na složení. Vybírejte to, kde je nejvyšší obsah arašídů.
Já ho používám denně. Na kaši, palačinky, do jogurtů, smoothie, buchet. Můžete ho ale použít i na slano - polít jím kuřecí maso, přidat ho do nudlí, je to na vás.
Často si můžeme říct, že má něco málo kalorií - v tomhle případě zrovna ne, tak si to dáme. Naše oči by na etiketě produktu měly ale hledat hlavně jeho složení.
S arašídovým máslem opatrně, pokud jste v redukci, nemusí se to zdát, ale klička nebo dvě navíc denně, se už v jídelníčku může projevit. Chápu ale, že je to závislost 😋 Je dobré je také střídat, fajn je třeba mandlové nebo kešu 😋
Používáte arašídové máslo? Chutná vám? S čím a jaká kombinace? Co takhle s banánem nebo s datlemi? Zapéct s tvarohem v toustovači?
.
.
.
#jidlo#potraviny#porovnavacka#aktincz#aktin#vilgain#zdravastrava#zdravyzivotnistyl#zdravasnidane#jedlo#zdravejedlo#zdravejidlo#jimezdrave#fitnesscz#fitnessczech#fitnessczsk#zdraverecepty#hubnuti#jidelnicek#zdravehubnuti#cviceni#pohyb#kalorie#jidlonaprvnimmiste#jidlojelaska#jidlojezaklad#motivace#vyziva#zdravavyziva#ispirace

Zobrazit více
Valerie Wendlerová
Valerie Wendlerová před 2 měsíci

Ahoj!
Přidávám další tip na potravinu. Znáte arašídové máslo v prášku? Dokud jsem ho nevyzkoušela, tak jsem se k němu také nestavěla nějak pozitivně, ale! Potom jsem zjistila, že mi hrozně moc vyhovuje, stačí ho naředit s vodou a zamíchat. Podle mě je super, že si můžu vytvořit přesně takovou konzistenci, jakou zrovna chci. Navíc, pokud řešíte redukci váhy, tak pro vás může být ideální volbou.
Máte rádi arašídová nebo ořechová másla? Tohle koupíte na @aktin a musím uznat, že se hodně povedlo 👌 Přidávám ho třeba do kaší, jogurtů, tvarohů, smoothie, na palačinky, ale i jako omáčku na slaný oběd :))
.
.
.
#sebelaska#aktincz#aktin#aktintip#vilgain#vilgainfood#potraviny#seberozvoj#zdravejidlo#zdrave#zdravemlsani#zdravejedlo#fitnessrecepty#fit#arasidovemaslo#bilkoviny#zdravyzivotnistyl#zdravi#jidlo#jidlonaprvnimmiste#inspirace#hubnuti#kalorie#jidloneninuda#motivace#cviceni#jimezdrave#jimnormalne#jidelnicek#vyziva

Zobrazit více
Zobrazit více